Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

WorldSkitest 2011


JC

Rekomendowane odpowiedzi

WST 2011 wyniki All Moutain

To teraz na tapetę rzucam moje typy w kategorii All Mountain, które testowaliśmy razem z SB.

1. Salomon Enduro XT 800

1. K2 Rictor

3. Rossignol Experience 83

K2 potwierdziło, że narty All Mountain robi bardzo dobre. Jak widać dobrze jeździło mi się też na nowości Rossignola, czyli nartach z serii Eperience. no i ten Salomon - czym on mnie tak zaskoczył... :confused:

Sławek, a jak tam Twoje oceny?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz na tapetę rzucam moje typy w kategorii All Mountain, które testowaliśmy razem z SB.

1. Salomon Enduro XT 800

1. K2 Rictor

3. Rossignol Experience 83

K2 potwierdziło, że narty All Mountain robi bardzo dobre. Jak widać dobrze jeździło mi się też na nowości Rossignola, czyli nartach z serii Eperience. no i ten Salomon - czym on mnie tak zaskoczył... :confused:

Sławek, a jak tam Twoje oceny?

1. Atomic Blackeye Ti

2. Fischer Motive 80

3. K2 Rictor

3. Salomon Enduro XT 800

K2 jest u mnie na 3 miejscu, jechałem na tej narcie na samym początku i uważam że oceniłem ją za nisko, zasługuje na więcej.

Natomiast nie zgodzę się że Rossignol robi dobrą nartę AM, u mnie sięgnęła dna razem z Nordicą, no ale z uwagi że to był jeden przejazd na razie nie wyciępną ich do lasu;).

ps. U mnie w JW 2305 na ul. Podchorążych w Warszawie każdy z woj. Gdańskiego to był śledź, Ambro zaraz zaprotestuje że nie ma czegoś takiego jak woj gdańskie;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Atomic Blackeye Ti

2. Fischer Motive 80

3. K2 Rictor

3. Salomon Enduro XT 800

K2 jest u mnie na 3 miejscu, jechałem na tej narcie na samym początku i uważam że oceniłem ją za nisko, zasługuje na więcej.

Natomiast nie zgodzę się że Rossignol robi dobrą nartę AM, u mnie sięgnęła dna razem z Nordicą, no ale z uwagi że to był jeden przejazd na razie nie wyciępną ich do lasu;).

Wysoka pozycja K2 w tej grupie nikogo chyba nie dziwi. Robią na prawdę fajne uniwersalne dechy. Natomiast dziwi mnie wysokie miejsce Salomona, myślałem, że oni już nic dobrego nie produkują :P

ps. U mnie w JW 2305 na ul. Podchorążych w Warszawie każdy z woj. Gdańskiego to był śledź, Ambro zaraz zaprotestuje że nie ma czegoś takiego jak woj gdańskie;):D

U nas śledzie to mieszkańcy Gdyni i kibice Arki ponieważ w herbie tego miasta są śledzie :P Ja jestem z Gdańska a to duuuża różnica :P W moim herbie są Lwy :D

Poza tym nie sztuką jest urodzić się na południu i dobrze jeździć na nartach a urodzić się i mieszkać na północy i śmigać na nartach od 5 roku życia, kochać to i tarabanić się 1,5tyś km żeby pojeździć 6 dni po Alpach. Może wcale ta moja wiedza o nartowaniu nie jest taka mała ;)

Edytowane przez Ambro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Natomiast dziwi mnie wysokie miejsce Salomona, myślałem, że oni już nic dobrego nie produkują :P

U ;)

Bez przesady,salomon to marka,a od kilku lat lider w AM-Tornado:rolleyes:teraz Enduro.Koszt nowej Enduro 2500-2600 PLN,do nabycia od padziernika;)Ja uważam produkty tej firmy za udane:rolleyes: i bardzo polecam:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady,salomon to marka,a od kilku lat lider w AM-Tornado:rolleyes:teraz Enduro.Koszt nowej Enduro 2500-2600 PLN,do nabycia od padziernika;)Ja uważam produkty tej firmy za udane:rolleyes: i bardzo polecam:)

Nart, które opisałeś nie znam i mam swoje zdanie na temat tej marki. Twoje szanuje ale nie podzielam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nart, które opisałeś nie znam i mam swoje zdanie na temat tej marki. Twoje szanuje ale nie podzielam ;)

To tak jak z markami samochodów;)-legendy,lepiej samemu sprawdzić i ocenić produkt:D

PS.nie wydawaj opinii o produkcie,ktorego nie znasz!

Edytowane przez dareklewandowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeździłeś na którymś z modeli AM po przejęciu Salomona ?

http://www.skionline.pl/sprzet/?co=newsy&id_newsa=3014

Tak, ale co to zmienia ? To moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać :confused:

Nie chce dostać zaraz po głowie od moderatorów za ciągniecie tego (głupiego) tematu.:P

Edytowane przez Ambro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale co to zmienia ? To moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać :confused:

Nie chce dostać zaraz po łowie od moderatorów za ciągniecie tego (głupiego) tematu.:P

A Ty jak Jarek Kaczyński, niedobre bo nie dobre, złe bo złe, a jak zapytać dlaczego, to odpowiedź jest bo tak bo to moje zdanie i tłumaczyć się nie muszę...

A może by tak jakieś argumenty, że np. jeździłem na Salomonach, model "taki i taki" próbowałem tą markę parę razy i z nartami było to i to nie w porządku, a Twoje argumenty są prostolinijne: "to narta Salomona więc nawet jej nie dotykam"

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty jak Jarek Kaczyński, niedobre bo nie dobre, złe bo złe, a jak zapytać dlaczego, to odpowiedź jest bo tak bo to moje zdanie i tłumaczyć się nie muszę...

A może by tak jakieś argumenty, że np. jeździłem na Salomonach, model "taki i taki" próbowałem tą markę parę razy i z nartami było to i to nie w porządku, a Twoje argumenty są prostolinijne: "to narta Salomona więc nawet jej nie dotykam"

Porównania do Kaczyńskiego sobie wypraszam ! ! ! :mad:

Mój post dotyczył nart K2 a Salomomy były tylko wzmianką na koniec. Nie jest to wątek w którym mam zamiar tłumaczyć moje zdanie na temat tej marki. Jeśli będzie mi się chciało opisać moje wrażenia z jazdy na poszczególnych modelach Salomoa to stworze osobny temat. Atakujecie mnie jakbym kogoś obraził a napisałem tylko krótką dygresję odzwierciedlającą mój pogląd. Nikogo nie musi to obchodzić. Jakby ktoś był zainteresowany czemu tak oceniam te narty to by oto zapytał a nie pisał z góry, że oceniam dechy, których nie znam. Atakując a nie pytając sami zachowujecie się jak Jarek K. !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam modeli które wymieniłeś a na Salomonach jeździłem nie jednych.

Kończę offa ;)

OK:Dpo co tyle nerwów:Ddaleki jestem od nazywania kogoś -śledziem-i dobrze,że te upały są już legendą:DSam piszesz,że nie znasz tych modeli,a może warto zrobić próbę,ja też nie twierdzę,że Salomon robi doskonałe narty,ale w grupie AM postęp jest widoczny.Przecież K2 tu dominuje-niespodzianek nie będzie:rolleyes:

Nic złego do Twojej osoby,tylko dyskusja:rolleyes:Zawsze jak jest moźliwość to warto przetestować-tak na forum dominują odpowiedzi:rolleyes:Naprawde warto!-można się zdziwić-pozytywnie,jak również negatywnie;)-i tylko o to chodzi:eek:,nic złego w stosunku do Twojej Osoby:rolleyes:

Mając swoje zdanie nie znaczy,że znasz prawdę-ale to nie dotyczy tylko Ciebie,ale Wszystkich:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK:Dpo co tyle nerwów:Ddaleki jestem od nazywania kogoś -śledziem-i dobrze,że te upały są już legendą:DSam piszesz,że nie znasz tych modeli,a może warto zrobić próbę,ja też nie twierdzę,że Salomon robi doskonałe narty,ale w grupie AM postęp jest widoczny.Przecież K2 tu dominuje-niespodzianek nie będzie:rolleyes:

Nic złego do Twojej osoby,tylko dyskusja:rolleyes:Zawsze jak jest moźliwość to warto przetestować-tak na forum dominują odpowiedzi:rolleyes:Naprawde warto!-można się zdziwić-pozytywnie,jak również negatywnie;)-i tylko o to chodzi:eek:,nic złego w stosunku do Twojej Osoby:rolleyes:

Mając swoje zdanie nie znaczy,że znasz prawdę-ale to nie dotyczy tylko Ciebie,ale Wszystkich:rolleyes:

No i mogliśmy rozmawiać tak od razu ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddycham tym tematem

Od dwu lat jestem "na kupnie" nart i chce kupi nowe, czytam więc wszytko w tym temacie, mając świadomość, że testowania nic zastąpić nie może. Pożyczam więc 4-5 par na sezon i jak na coś się zdecyduję, to przeważnie mam pecha "bo się wyprzedało". Z lektury tego tematu wnoszę że przetestować nowości chciałoby wielu z różnych powodów.

Nieśmiało składam propozycję Moderatorom i Adminowi. Zorganizujcie kilka testów w sezonie. Jest na forum wielu dystrybutorów, niech przywiozą co mają. Piszę się nawet na dwudniowe testy i jestem gotów obok deklaracji, że na ich koniec kupię narty zapłacić za możliwość przetestowania każdej pary. Ponieważ mam zaplanowane już 3 tygodnie nartowania za granicą więc mnie odpowiadały by testy w Polsce. Zważając na mizerię w przystokowych wypożyczalniach pomysł wydaje się mieć sens. Ale to tylko pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...