Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

5.03.2011 gdzieś ktoś jedzie?


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

tak się zdarzyło, że być może jutro mam wolny dzień weekendu :)

Święto ! :)

Jakiś skionlajnowiec nie wybiera się na narty do np Jurgowa/na Rusinski/na Pilsko? Ewentualnie jakieś inne polsko-słowackie kierunki?

ja jutro jade na Pilsko:) bo tam tak pusto ze przegapic nie moge ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa własnie dlatego też myślę nad pilskiem.

Marcin: dojazd tam mnie trochę martwi...

Ravick... niestety w niedzielę mam prawdopodbieństwa wylądowania w pracy.

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid=

200405755969266369128.00049da59b0ad05821b89

:D:D:D jeżeli nie będzie dużych opadów śniegu to przejazd przez Przełęcz Glinne ok, gdy sypie odradzam:eek:

Edytowane przez magelan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin: dojazd tam mnie trochę martwi...

z sosnowca do żor autostradą a potem wiślanką do skoczowa i dalej ekspresowa do cieszyna a w czechach to prosto :)

No te Czechy jakoś mnie nie przekonują ... ile tam jedziesz od siebie spokojną przepisową jazdą?

czyżby Duchowny? ;):D

ps. przepraszam za ten "żż", ale nie mogłem się powstrzymać. mam dzisiaj jakiś kompletnie kopnięty dzień:)

iihahha

Nie, ale im roboty zazdroszczę ;)

No to jak juz sie zdecydujesz, to informacyjnie:)

jak zobaczysz czarna kropke - smigajaca oczywiście na białych nartach ;) to ja:)

To u nas dwie krpki: jedna czerona kurtka, czarne spodnia i Rossignole na nogach.

Druga ciut okrąglejsza: czerwone spodnie, czarna kurtka (softshell) lub szaro/czarna coś tam Atomica.

Obydwoje kaski Carrery, pomarańczowe przeźroczyste. Jeden z naklejkami skionline.

Jeśli się na ten wariatn zdecydujemy to 8-13sta.

Raczej obydwoje jeździmy spokojnie i bardzo amatorsko -> cięzko nas złapać na stoku tak innych np Marcina z powyzszego stoku. Tego zaraz widać :)

Edytowane przez mysiauek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u nas dwie krpki: jedna czerona kurtka, czarne spodnia i Rossignole na nogach.

Druga ciut okrąglejsza: czerwone spodnie, czarna kurtka (softshell) lub szaro/czarna coś tam Atomica.

Obydwoje kaski Carrery, pomarańczowe przeźroczyste. Jeden z naklejkami skionline.

Jeśli się na ten wariatn zdecydujemy to 8-13sta.

Raczej obydwoje jeździmy spokojnie i bardzo amatorsko -> cięzko nas złapać na stoku tak innych np Marcina z powyzszego stoku. Tego zaraz widać :)

czyli reasumując:) CO DO TYCH KROPEK;)

KROPKA PIERWSZA - SPODNIE I KURTKA CZARNA - NARTY SALOMONY BIAŁE

KROPKA DRUGA - SPODNIE CZARNE , KURTKA CZERWONA - NARTY NIEBIESKIE BLLIZARDY

oczywiście jakby co :) my tez jazda od 8-13

hej!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam niecałe 150km to tak 1,5 godzinki :)

To dziwne bo ja też mam tyle (A1 ciut dalej:()... ale nie sądzę żebym się zmieścił w 2h ... tym bardziej, że pamiętam pi razy drzwi jak wygląda droga latem.

czyli reasumując:) CO DO TYCH KROPEK;)

KROPKA PIERWSZA - SPODNIE I KURTKA CZARNA - NARTY SALOMONY BIAŁE

KROPKA DRUGA - SPODNIE CZARNE , KURTKA CZERWONA - NARTY NIEBIESKIE BLLIZARDY

oczywiście jakby co :) my tez jazda od 8-13

hej!

To potencjalnie do zobaczenia na górze :)

Edytowane przez mysiauek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

tak się zdarzyło, że być może jutro mam wolny dzień weekendu :)

Święto ! :)

Jakiś skionlajnowiec nie wybiera się na narty do np Jurgowa/na Rusinski/na Pilsko? Ewentualnie jakieś inne polsko-słowackie kierunki?

5-03-2011 Limanowa - Eliminacja Mistrzostw Polski Amatorów

Mysiek, wybieram się w każde dowolne miejsce od Krk w odległości do 2,5h jazdy... tyle, że w niedzielę.

Jakbyś zmodyfikował swój plan, to mielibyśmy wspólny:).

6-03-2011 Krynica - Azoty (na 99%) bo jakoś nie mam ochoty dalej się wybierać więc jak coś to sie wybierz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to już jest jakiś wstępny szkic na niedzielę. rzucę tylko okiem na pogodę i warunki i dam Ci znać jutro wieczorem.

U Ryby na Słotwinach, czy tarnowskie azoty?

Tarnowskie Azoty, wolę jeżdzić u nich bo wiem że przygotują lepiej trasę niż u Ryby.. bo u niego dobrze zrobią tylko akurat tą gdzie z rana klub rozłoży giganta.. dlatego wolę Azoty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...