Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Euro 2012 - ktoś stara się o bilety?


Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje Maćku :)

Ja niestety nie dostałem żadnego maila - więc Lipa :(

Będę próbował w losowaniu dogrywce.

Nie trać nadziei. Mail z UEFA przychodzi również do tych niewylosowanych. Wiem bo do mnie taki przyszedł :(. Ale nastepnego dnia przyszedł radośniejszy do żony - więc jak będe grzeczny to mam szansę na dwa mecze w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Maćku :)

Ja niestety nie dostałem żadnego maila - więc Lipa :(

Będę próbował w losowaniu dogrywce.

Nie trać nadziei. Mail z UEFA przychodzi również do tych niewylosowanych. Wiem bo do mnie taki przyszedł :(. (...)

Mariusz,ja tylko dodam,że oprócz tego wszyscy mają też dostać info tradycyjną pocztą,więc nic straconego. ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się udało!Nawet z moim szczęściem... ;)

Ooo, to gratuluję Koledze. :) Niestety mi tego szczęścia zabrakło, ale ważne, że się próbowało.

Co pozostaje - TV, albo obejrzeć mecz np. przed telebimem - czemu nie, to też aktywne kibicowanie; nie wierzę żeby tego typu akcje nie miały miejsca już za niespełna rok. ;p

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dostałem dziś po południu list z UEFA z terminem płatności za bilety 18 maja - jutro! :mad:

Przelew mogę zrobić jutro rano,ale pieniądze na pewno nie dotrą tego samego dnia. :(

Jeśli ktoś może coś doradzić,to proszę o pomoc! :o

1. Oczywiście że dojdzie jutro - o ile wyślesz to faktycznie rano, najlepiej o świcie. Gdzie masz konto, masz jakieś w internecie? Jeśli tak to nadaj teraz, wyjdzie ok. 5 rano - za prę godzin u nich na koncie.

2. Jeśli nie masz ...to i tak będzie się liczyła data nadania przelewu, jak sądzę. Nie wyobrażam sobie, że tam siedzi jakaś banda księgowych i czai się spoglądając na zegarek - kto tu jeszcze nie wpłacił. To raczej będzie proces kilkudniowy co najmniej :)

...przyszło mi do głowy dopiero teraz, że to może być przelew zagraniczny - to pewnie na jutro nie dojdzie - ale i tak - patrz p. 2 :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś po południu list z UEFA z terminem płatności za bilety 18 maja - jutro! :mad:

Przelew mogę zrobić jutro rano,ale pieniądze na pewno nie dotrą tego samego dnia. :(

Jeśli ktoś może coś doradzić,to proszę o pomoc! :o

Przedłużyli termin płatności do 25.05 więc luz.

http://kontakt24.tvn.pl/temat,klopoty-z-zaplata-za-bilety-na-euro-2012-uefa-przedluza-termin,105996.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś po południu list z UEFA z terminem płatności za bilety 18 maja - jutro! :mad:

Przelew mogę zrobić jutro rano,ale pieniądze na pewno nie dotrą tego samego dnia. :(

Jeśli ktoś może coś doradzić,to proszę o pomoc! :o

Maciek nie martw się :) - termin jest wydłużony do 25 maja. Wczoraj jadąc autem słyszałem info na Trójce.

Tu masz link do info:

http://www.rp.pl/artykul/12,659203_Euro_2012__Mozesz_pozniej_zaplacic_za_bilet.html

PS. Do mnie nie dotarł żaden mail ani list...ale rozumiem, że Uefa tymi co nie wylosowali biletów się nie przejmuje :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

najszybciej jest podjechać do placówki PeKaO i wpłacić tam pieniądze.

Dostałem swój list w poniedziałek i miałem inny problem bo nie zaznaczyłem opcji płatności w złotówkach i musiałem przelew zrobić w Euro

Tu sie zaczął problem bo mój bank L.... robi wszędzie przelewy w Euro ale....nie do Polski ...:eek::eek:

w placówce Pekao poinformowane mnie ,ze pieniądze po kliku minutach już są na koncie więc problem już mam z głowy i zostaje mi czekać na fajne losowanie drużyn do Poznaniu:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję!

Serdecznie dziękuję za pomoc! :)

Włączyłem wcześniej rano kompa,spojrzałem na skionline i od razu banan na ryju! ;) Zrobiłem wpłatę bezpośrednio w PKO i po sprawie!Skoro przesunęli termin płatności,to pozostaje czekać na bilety na ćwierćfinał w Gdańsku. :cool:

Mariusz,a wchodziłeś na swoje konto na stronie UEFA?Nawet jeśli nie przysłali Ci maila,to powinieneś mieć tam info. :rolleyes: Ja chyba tak właśnie się dowiedziałem na początku,ale maila też dostałem.

Jeszcze raz dzięki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że co to?:eek:

kupujecie bilety na stadiony których nie ma:confused:

na krzesełka które jeszcze pewnie w chinach nie są zamówione:confused:

płacicie za coś z rocznym wyprzedzenie:confused:

:Djakaś paranoja jest, no cóż nigdy piłki nożnej nie rozumiałem:rolleyes: i widzę że nawet jak bym chciał zrozumieć to moja makówka tego nie ogarnie:cool:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że co to?:eek:

kupujecie bilety na stadiony których nie ma

na krzesełka które jeszcze pewnie w chinach nie są zamówione

płacicie za coś z rocznym wyprzedzenie:confused:

:Djakaś paranoja jest, no cóż nigdy piłki nożnej nie rozumiałem i widzę że nawet jak bym chciał zrozumieć to moja makówka tego nie ogarnie

Też tego nie kumam ;) ,nie jestem wielbicielem piłki kopanej,ale postanowiłem zobaczyć raz taką imprezę na żywo.

Można podejść też do tego inaczej...

Bilety są imienne,a właściwie to jeden,np. na mnie.Na pozostałe 3 mogę zabrać kogo chcę... zawsze można dać ofertę tupu:"kto da więcej,ten jedzie ze mną". ;):P

Za bilet na Euro 2008 ludzie byli gotowi zapłacić 2000 zł! :rolleyes:

Można obejrzeć mecz na żywo i jeszcze zarobić na wyjazd w Alpy! :cool:

Sprzedać je legalnie można jedynie przez UEFA i za cenę zakupu,ale Polak potrafi!Podobno przed Euro 2008 na alledrogo były oferty typu:"sprzedam szalik za 1000zł,do tego dodaję bilet na Euro gratis,odbiór osobisty przed stadionem..." :D:P Ostatnio znalazłem ofertę sprzedaży konta z wylosowanymi biletami - ciekawe w jaki sposób ktoś ma wziąć je na siebie(zmienić dane)? :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tego nie kumam...

Wiem jedno, na pewno będzie obciach, na pewno będzie paraliż komunikacyjny, na pewno będzie kupa wstydu, jedno nie jest pewne - czy to się w ogóle odbędzie:D

no i jeszcze jedno jest pewne, ze działacze Uefa(czy jak ta k..a się nazywa) już wiedzą że pomysł zorganizowania takiej imprezy w PL był co najmniej chory i głupi:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

na szczęście w Poznaniu jest stadion :)

jedni lubią znaczki ,inni narty a jeszcze inny mecze na stadionie ,kwestia gustu.

Tak całkiem serio ,poziom piłki nożnej i jego infrastruktury w Polsce jest podobny do narciarskiego ,z tą tylko różnicą ,że budują się nowe stadiony i jest program Orlik który zapewnia 2012 boisk treningowych :eek::eek:.

Gdyby w Polsce powstały 4 supernowoczesne ośrodki po 200km tras -gondolki,kolejki ,kanapki:):) oraz 2012 małych ośrodków do narciarstwa rekreacyjnego to nikt by nie narzekał :D:D /piękny sen/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Wiem jedno, na pewno będzie obciach, na pewno będzie paraliż komunikacyjny, na pewno będzie kupa wstydu, jedno nie jest pewne - czy to się w ogóle odbędzie:D

no i jeszcze jedno jest pewne, ze działacze Uefa(czy jak ta k..a się nazywa) już wiedzą że pomysł zorganizowania takiej imprezy w PL był co najmniej chory i głupi:rolleyes:

A ja powiem tak:

Pomimo, że długo gralem w piłkę w druzynie uniwesyteckiej i lubie grac kibicem nie jestem. Mam kolegę, który tez uprawia takie czarnowidztwo jak Szanowny SB ale jak narazie więcej razy pada: "a widzisz mówiłeś, że nic z tego nie wyjdzie" więć głowa do góry.

Działacze UEFA mało mnie obchodzą. Widzę natomiast jak na miejscu największego obciachu w mieście powstaje nowy piękny stadion. Zmienia się przy tym obraz całego kwartału w centrum miasta i z zasyfiałego bazaru robi się piekny rejon. Już dla samego tego warto.

Pozdro

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jedno, na pewno będzie obciach, na pewno będzie paraliż komunikacyjny, na pewno będzie kupa wstydu, jedno nie jest pewne - czy to się w ogóle odbędzie:D

no i jeszcze jedno jest pewne, ze działacze Uefa(czy jak ta k..a się nazywa) już wiedzą że pomysł zorganizowania takiej imprezy w PL był co najmniej chory i głupi:rolleyes:

Na ma jak to ciut optymizmu... :P

Obciach i kupa wstydu już jest,przez naszych kiboli. :mad:

Paraliż komunikacyjny również bardzo prawdopodobny booo... już jest!Do tego ani autostrad(przynajmniej nie tyle co miało być),ani nowoczesnych szybkich pociągów też nie będzie,a będę musiał do Gdańska dotrzeć! :eek: Motór by się przydał. :rolleyes:

UEFA też już dała d..y - chyba kolejny raz będą musieli przedłużyć termin płatności za bilety,więcej tutaj.Niezły chaos jest... :rolleyes:

Ale może dość negatywów.

Stadiony powstają i trudno tego nie zauważyć i jeśli dobrze pamiętam,to obecnie powstaje ich w całej Polsce... 58!Te na Euro będą na 100% gotowe.Impreza na pewno się odbędzie,nie ma co demonizować,a jak to wypadnie się zobaczy.Mniejsza o Polskę... Mój kolega był teraz na Ukrainie i stwierdził jedno:"w Polsce mamy wspaniałe drogi"... :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Dokładnie. Mistrzostwa Europy to imprez znacznie mniejszej rangi niż IO a jak wyglądał zakulisowy Turyn to nawwt sobie nie wyobrażacie. Jednak wszystko sie odbyło oopinia śwotowa zadowolona i ogłony sukces więc może i my damy radę.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...