Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nowy layout Skionline.pl


gajowy01

Rekomendowane odpowiedzi

Hot gratulacje za Franka :)

Filmy w Flash mi się nie wyswietlaja, bo safari nie obsługuje. Czas pokazał, ze rynek musi się dostosować do Apple, a nie odwrotnie :)

Mnie się wyświetlają, zarówno pod Safari 4.1.3 (choć przycina) jak i Firefoxem 3.6.

btw - dla Appla dziś szczególny dzień :(

Dziękuję za wszystkie opinie. Staraliśmy się odświeżyć stronę, ale także poprawić nawigację oraz treści, których będzie teraz o wiele więcej.

Jak juz wspominałem będzie także nowy "silnik" forum.

Więcej treści - OK.

Przy okazji - niektóre z nich, opisy ośrodków trochę się zdezaktualizowały :)

Forum jak dla mnie chodzi w zasadzie OK, ale żywcem przydałoby się więcej miejsca - np. na fotki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 10 months later...

Na tablecie Asus z Androidem 4.0.3 (może i na innych też) od jakiegoś czasu strona główna źle się wyświetla. Wydaj mi się że wina jest w tej reklamie Trentino po bokach. Warstwa na której jest ona umieszczona spycha zawartość bardzo w dół. Trzeba zjechać kilka długości strony dopiero pojawia się zwartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tablecie Asus z Androidem 4.0.3 (może i na innych też) od jakiegoś czasu strona główna źle się wyświetla. Wydaj mi się że wina jest w tej reklamie Trentino po bokach. Warstwa na której jest ona umieszczona spycha zawartość bardzo w dół. Trzeba zjechać kilka długości strony dopiero pojawia się zwartość.

Proszę sprawdźcie jeszcze raz. Problem, który wystepował także pod iOS został wczoraj usunięty. Ja mam tablet z Androidem 4.0.4 i wszystko jest OK

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę z innej beczki ale też od zaplecza :D

@JC Czy jest możliwość podpięcia forum pod Taptalka ??? Konkurencyjne forum przegląda się przyjemnie na tablecie z taptalkiem.

Czy u nas też tak można?

W temacie Tapatalk - nie mam tej aplikacji na swoich urządzeniach, ale zainstalowałem plugin na forum, więc proszę sprawdź, czy działa i daj mi znać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super!

Działa, tylko mam jakiś błąd i zamiast Tapatalka włącza się Google Play, mimo, że TT jest zainstalowany. To jednak problem telefonu więc wszystko działa. Nie mogę znaleźć skionline na liście w samej aplikacji. Nie trzeba forum przypadkiem do niej dodać, żeby było widoczne? Chyba tu: http://www.tapatalk.com/activate_tapatalk.php?plugin=vbulletin na samym dole :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super!

Działa, tylko mam jakiś błąd .......... Nie mogę znaleźć skionline na liście w samej aplikacji. Nie trzeba forum przypadkiem do niej dodać, żeby było widoczne?

No to jak działa, jak nie działa, nie można znaleźć skionline na liście w taptalku :(

Ni trzeba chyba założyć konto http://www.tapatalk.com/pricing.php ale wystarczy darmowe żeby być na liście :)

Edytowane przez pieczara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak działa, jak nie działa, nie można znaleźć skionline na liście w taptalku :(

Ni trzeba chyba założyć konto http://www.tapatalk.com/pricing.php ale wystarczy darmowe żeby być na liście :)

Jak Ci wyświetla komunikat o tym, że forum można oglądać w tapatalku (normalnie w przeglądarce) to po kliknięciu ok i przy zainstalowanej appce powinno przenieść do TT a nie do Google Play. Dlatego mówię, że problem telefonu/przeglądarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci wyświetla komunikat o tym, że forum można oglądać w tapatalku (normalnie w przeglądarce) to po kliknięciu ok i przy zainstalowanej appce powinno przenieść do TT a nie do Google Play. Dlatego mówię, że problem telefonu/przeglądarki.

No bo ja nie korzystam ze stockowej przeglądarki tylko z Opery :applause: ale na systemowej też mnie wywala do google play, bo to że plugin jest zainstalowany na forum to jedno ale potem odpowiednie obsłużenie forum przez taptalka to drugie, ciekawe czy JC już się zarejestrował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...