Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

K2 Coomback - ktoś ujeżdżał?


johnny_narciarz

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może ktoś z szanownych Forumowiczów miał okazję pojeździć,albo nawet posiada takie narty?Szukałem jakiś opinii w internecie od użytkowników,ale niestety nie znalazłem,chyba rzadko są spotykane.Interesowałem się wcześniej K2 Obsethed i Kung Fujas (nadal się interesuję :wink: ),ale ponieważ dość często chce ich używać jako turów,to może lepsze,bo choćby lżejsze,byłyby Coomback? Tak mi się wydaje (po opisach),że pasowałyby mi najlepiej. :rolleyes::

Nie interesują mnie szaleństwa w parku,ale konkretna narta na puch i wszelakie warunki spotykane poza trasą.

Od razu też pytanie,czy przy moim wzroście 184cm i wadze niecałe 90kg,szukać najdłuższej,tj. 188 czy może lepiej 181cm.

Oczywiście jakby ktoś wypatrzył gdzieś takie narty za fajną cenę (nowe lub używki),prosiłbym o cynk. :wink:

Przy okazji bardzo dziękuję również za odzew przy poprzednim pytaniu! :smile:

PS.Gregor,pytałem o te narty i nadal je mają!Jak kupię masz flachę! :cheerful:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie!Raczej na pewno je wezmę,chyba,że coś jeszcze wymyślę... :wink:

Podpowiedzcie,czy wziąć najdłuższe (chyba 188cm) czy rozmiar mniejsze: 181cm.Po dzisiejszych szusach wydaje mi się,że dłuższa lepsza,ale ja tam się za bardzo nie znam. :redface:

Wojtuś,chętnie wezmę je na następny weekend,bo jutro kondycja za słaba,żeby przetestować jak trzeba.

Zadzwonię w poniedziałek po południu. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybor, generalnie sprzet k2 jest w jakims stopniu gwarantem jakosci, szczegolnie jesli szukasz czegos do fr/fs.

Jesli pytasz o wiazania, to poszukaj np Marker Baron lub Duke i porownaj ceny ze zjazdowymi. Te wiazania to typowe maszyny do powderu, z mozliwoscia foczenia na nich. Nie sa jakies super lekkie ale cos za cos. musisz sie zastanowic czy kreca Cie dluzsze turowe wyprawy, czy wolisz raczej 30-60 minutowe podejscia by miec lepszy wybor opcji zjazdu.

Milego ujezdzania ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybor, generalnie sprzet k2 jest w jakims stopniu gwarantem jakosci, szczegolnie jesli szukasz czegos do fr/fs.

Jesli pytasz o wiazania, to poszukaj np Marker Baron lub Duke i porownaj ceny ze zjazdowymi. Te wiazania to typowe maszyny do powderu, z mozliwoscia foczenia na nich. Nie sa jakies super lekkie ale cos za cos. musisz sie zastanowic czy kreca Cie dluzsze turowe wyprawy, czy wolisz raczej 30-60 minutowe podejscia by miec lepszy wybor opcji zjazdu.

Milego ujezdzania ;)

Raczej to drugie,tj. przede wszystkim zależy mi,żeby dobrze się zjeżdżało,ale z możliwością podejścia kawałek z buta.Jeśli jednak wiązanie turowe powoduje jakieś ograniczenia w jeździe,to wolę rzucić narty na plecy z wiązaniami zjazdowymi. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy tych Dynkach mam oczywiście wiązania tylko ,że tradycyjne . Te Markera są super , ale dosyć drogie , więc jakby ktoś miał namiar na nie w dobrej cenie , to może bym kupił tak na zapas:smile:

No to jest nas dwóch. :wink: Ale prawda,ze względu na cenę,się jeszcze waham,czy na razie nie wystarczy zwykłe wiązanie zjazdowe.Wymienić zawsze można,tak mi się wydaję. :rolleyes::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek

zobaczysz , że jazda w głębokim śniegu na nartach które mają 100mm pod butem to zupełnie inna bajka:tongue: .Ja miałem to szczęście , że ostatnio na Pilsku zdrowo dosypało i mogłem wypróbować moje Legendy w warunkach do jakich zostały stworzone i jest naprawdę supeeeeeeer:smile:

Jak zamontujesz wiązania to musimy się umówić na jakąś wspólną jazdę .

Edytowane przez aklim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...