Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Andora - pozdrowienia


SB

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka ocena hotelu?Jakie żarcie?Ile czasu zajmowała wam obiadokolacja? (dla mnie to najlepszy współczynnik oceny hotelu).
My z hotelu jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy go każdemu.Choć nie mamy dużego doświadczenia bo jak sami wiecie preferujemy wyjazdy na apartamenty lub jak kto woli do apartamentów.:smile:Obsługa OK,wyposażenie pokoi super,przestrzennie wystarczająco.Transport na pod gondolkę nadzwyczaj sprawny.Obsługa busików super,np. chilijczyk który jest kierowcą jednego z nich staje się przyjacielem klienta na tydzień.Wita w ojczystym języku klienta,nie pyta codziennie skąd jesteś.Przez otwarte okno samochodu krzyczy z daleka ...polski!!! dziń dobry!I tak w kilku językach a rozpoznaje bezbłędnie jakiej jest klient nacji

DSC00412.jpg

Co do jedzenia.Dobra a nawet bardzo dobre.Ogromne urozmaicenie,choć przeważa kuchnia śródziemnomorska.Z pewnością nikt nie wyjdzie głodny,no chyba,że jakiś "fusyt" jak ja takich nazywam.Zarówno śniadanie jak i obiadokolacja jest w postaci szwedzkiego bufetu,a deserów to jest przesyt zarówno na śniadanie jak i na kolację.Pytasz ile czasu,hm...Nie liczyłem ale wszystko jest bardzo sprawnie.Jadalnia ( bo to nie jest restauracja)jest otwarta rano od 7:30 do nie pamiętam np.10:00 a wieczorem od 19:00 do i tu znów amnezja.

andorotel 008.jpg

andorotel 011.jpg

andorotel 012.jpg

andorotel 013.jpg

DSC00412.jpg.c611b67e98835789a0aab97dd6c61d06.jpg

57da814aaf05e_andorotel008.jpg.69f1d1866834b8821b6e1b4e3c0814f4.jpg

57da814ab6d0c_andorotel011.jpg.23c1694c9a6b059acb271a45fe0ede3f.jpg

57da814ac74c8_andorotel012.jpg.62e566e4ef5306ce022529348df728f3.jpg

57da814ad111f_andorotel013.jpg.c109e0978f9359bd7e00a6a250c743f6.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czułem się nieco zażenowany i robiłem te zdjęcia "z partyzanta" telefonem komórkowym :rolleyes::Spodziewałem się jednak pytań typu "jakie żarcie" :biggrin: i zastanawiałem się jak to tak barwnie opowiedzieć.Pomyślałem,że tylko tak;

andorotel 014.jpg

andorotel 015.jpg

andorotel 026.jpg

andorotel 028.jpg

andorotel 029.jpg

Jak ktoś jeszcze jest głodny to zaraz podam coś jeszcze do stołu :tongue:

57da814ad89ee_andorotel014.jpg.35060a0ecf5b53a0a3b98d2dc8200c6c.jpg

57da814ae5c85_andorotel015.jpg.ee889b2dcb2e0dd808e05d3131c30184.jpg

57da814aeffd6_andorotel026.jpg.827923e057255eafe790421d2f5e12a0.jpg

57da814b06c70_andorotel028.jpg.14b1913074dc504bacbd499face30f82.jpg

57da814b0f656_andorotel029.jpg.e1288d910052a844dc19b36435d66cbe.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieści się,mieści i to piętrowy! :wink:

[ATTACH=CONFIG]5522[/ATTACH]

W okolicach parkingów WTC startuję autobus piętrowy cabrio,który obwozi turystów po wszystkich najważniejszych miejscach.Bilet kosztuję 21 ojro,można wsiadać i wysiadać gdzie nam się spodoba (później wsiadamy do kolejnego),w komplecie dają też słuchawki,gdzie opowiadają co widać,niestety po polsku nie szprechają. :redface:

Są tam też gondolki :wink: :

[ATTACH=CONFIG]5523[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]5526[/ATTACH]

Zwariowołeś..

w styczniu autobusem bez dachu ,chcesz żeby mnie zawiało

a toto takie na tych linkach co to wisi to się boję takim fruwać w powietrzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwariowołeś..

w styczniu autobusem bez dachu ,chcesz żeby mnie zawiało

a toto takie na tych linkach co to wisi to się boję takim fruwać w powietrzu

Zawsze możesz zostać w środku na dolę... Przynajmniej gałęzią w twarz nie dostaniesz. :wink:

A gondolki to rzeczywiście wysoko jeżdżą,ja się nie skusiłem.

PS.Właśnie z kuchni wróciłem... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno.

Nasz hotel był 4-ro ****

Po drodze w stolicy (Andora la Vella) wysiadali z autokaru ludzie do Hotelu Plaza 5-cio *****

My mieliśmy 400mb do gondolki w Soldeu

Oni 7 km do gondoli w ENCAMP

Gdyby tak nieszczęśliwie choćby tylko jeden busik wysiadł,a to zawsze może się zdarzyć,my mogliśmy dojść na nogach.......

Także samo jeśli ktoś chciałby, lub musiałby,dostać się do hotelu wcześniej niż przed końcem dnia...

My mogliśmy zjechać o 17:00 z góry na dół na nartach.

Do Encamp na nartach nie da się zjechać,tylko gondolką.

Na górze trzeba wsiąść o 16:30 :mad::

To kto ma łatwiej cztery czy pięć gwiazdek?

Ale może ktoś lubi mieszkać w stolicy Andory?

Rzecz gustu i wyboru oraz indywidualnych preferencji.

Ja wolę blisko niż daleko.

To tyle z mojej strony.

Chyba,że padną jeszcze jakieś pytania.

Edytowane przez MB
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czułem się nieco zażenowany ...[ATTACH=CONFIG]5539[/ATTACH]
Zażenowana to musiała się czuć ta krewetka... :biggrin:A tak na poważnie to fajne fotki, zwłaszcza ta z deserami... ale mnie nie wolno jesć deserów... :biggrin:

andorotel%20026.jpg

57da814b69150_andorotel20026.jpg.5e847dcb64b022f5c92c987e1c7df92a.jpg

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiegoś biura jechaliście?Jakie są koszta takiej eskapady :)

Jak to z jakiego?

Z jedynego słusznego:smile:, czyli INFOSKI

Koszty znajdziesz na ich stronie

My skorzystaliśmy z oferty: http://infoski.pl/index.php?ct=obiekt&p1=gv&p2=hpp

Wszystko dobrze zorganizowane, jedynie do czego się można by przyczepić to pan rezydent, znaczy nie szkodliwy, ale ciśnienie potrafi podnieść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 1 month later...

Wybieramy się ze znajomymi do Andory 29.01-05.02. Będziemy jeździli w ośrodku Vallnord:

http://www.bluebookski.com/bluebook9/Andorra_Vallnord_Map.htm

spanie przy dolnej stacji gondolki z La Massana do ośrodka. Wyjazd organizowany całkowicie na własną rękę. Po wstępnych kalkulacjach wychodzi, że wyjazd będzie ok 10-20% droższy od porównywalnego wypadu w Alpy ze względu na wyższe koszty dojazdu. Apartamenty i karnety w podobnej cenie... Jeżeliby jechać z infoski.pl wyjazd robi się dużo droższy, ale faktem jest, że bilety do Barcelony kupiłem po okazyjnej cenie.

Zobaczymy co ta Andora jest warta.

Po powrocie skrobnę krótką relację z pobytu...

Edytowane przez francuz
korekta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieramy się ze znajomymi do Andory 29.01-05.02. Będziemy jeździli w ośrodku Vallnord:

http://www.bluebookski.com/bluebook9/Andorra_Vallnord_Map.htm

spanie przy dolnej stacji gondolki z La Massana do środka. Wyjazd organizowany całkowicie na własną rękę. Po wstępnych kalkulacjach wychodzi, że wyjazd będzie ok 10-20% droższy od porównywalnego wypadu w Alpy ze względu na wyższe koszty dojazdu. Apartamenty i karnety w podobnej cenie... Jeżeliby jechać z infoski.pl wyjazd robi się dużo droższy, ale faktem jest, że bilety do Barcelony kupiłem po okazyjnej cenie.

Zobaczymy co ta Andora jest warta.

Po powrocie skrobnę krótką relację z pobytu...

Czekam z niecierpliwością na wasze odczucia.

Vallnord nieco mniejszy od Grandvalira (podobno).

Gdybym był tam jeszcze raz to koniecznie chciałbym zaglądnąć do Vallnord.

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieramy się ze znajomymi do Andory 29.01-05.02. Będziemy jeździli w ośrodku Vallnord...Wyjazd organizowany całkowicie na własną rękę...

Z ciekawości zapytam jak zamierzacie dostać się z Barcelony do La Massana w Andorze, bo to jest ponad 200 km, a jak lecicie z Wizz z Pyrzowic to w Barcelonie będziecie późno wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym jest mała zagwozdka, ale liczę, że się uda. Faktycznie lecimy Wizzem z Katowic. Jest połączenie autobusowe z lotniska w Barcelonie do Andory. Odjazd busa jest o 20:15 z Terminalu 2, gdzie ląduje samolot (planowo o 19:40). Czasu jest więc niewiele. Jeśli byśmy nie zdążyli to tani nocleg w Barcelonie i wyjazd do Andory następnego dnia rano... Czy w Waszym przypadku samolot był punktualny?

02.12.2012 - ok, problem rozwiązał się sam - wizz przesunął lot "tam" na 28.01 na rano, więc będziemy na wakacjach faktycznie 1,5 dnia więcej, no i problem z późnym dojazdem do Andory odpada... :-)

Edytowane przez francuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Hola,Bon Dia..

20150111_171625.jpg9

W poszukiwaniu słońca i śniegu,podążając śladami SB,MB(dawniej Figo) i JC,wybrałem się do Andory.I...niezawiodłem się.

Od 5 dni mamy taką pogodę:

20150111_133807.jpg

20150111_132317.jpg

Słońca nie brakuje,prawie wszystkie trasy czynne,ale śniegu mogłoby być więcej.Od grudnia nic nie padało.

Jeśli chodzio ośrodek to chłopaki opisali prawie wszystko..i jest to szczera prawda,podpisuję się pod tym obiema rękami a,zwłaszcza nogami zmęczonymi pokonywaniem kilometrów tras.

20150113_110549.jpg

Specjalnie dla Jacka:laughing: Jego ulubiona knajpa:

20150111_150014.jpg

20150111_155847.jpg

20150111_155843.jpg

Menu;

20150111_151145.jpg

I żarełko...mniam

20150113_153732.jpg

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach wygląda elegancko a jak na żywo ?

Cały ośrodek chodzi ?

faktycznie tego śniegu mało ? Czy spokojnie można jechać ?

Opisz jak tam jest teraz

Planujemy wyjazd 24.01 i tak się bijemy z myślami jaki kierunek wybrać :confused::

Andora ? La Molina ? Sierra ? Czy Dolina Aosty ?

Może ktoś z forum przebywa obecnie w w/w ośrodkach to proszę coś napisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach wygląda elegancko a jak na żywo ?

Cały ośrodek chodzi ?

faktycznie tego śniegu mało ? Czy spokojnie można jechać ?

Opisz jak tam jest teraz

Planujemy wyjazd 24.01 i tak się bijemy z myślami jaki kierunek wybrać :confused::

Andora ? La Molina ? Sierra ? Czy Dolina Aosty ?

Może ktoś z forum przebywa obecnie w w/w ośrodkach to proszę coś napisać

Dobre mam identyczne plany może sie spotkamy z tego co obserwuje najlepsze warunki w aoscie potem andora najmniej czynnych tras w la molina i sierra wszystko wyjaśni się koło środy czwartku może się spotkamy na stoku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie korci pojechać ponartować do Andory i przy okazji skoczyć na mecz FC B..

Mam pytanie z jakiego biura a może prywatnie ogarniacie ten wyjazd?Jakie koszty co z transportem "lotniskowym" i "ski-busowym"?

Sorki za taka zbitke pytań ale teraz nie za bardzo mam czas szperać w necie.

Z góry dzieki i pozdro.:confused::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reguły wszyscy jeżdżą z tego samego biura, co organizuje Polskie dni w Andorze, więc by uniknąć reklamy nie podaję, ale łatwo znajdziesz. Samemu jest organizować bez sensu, bo musisz kupić bilet lotniczy, zapłacić za narty, wynająć samochód lub busem do Andory i z powrotem. Lepiej zdać się na biuro, masz wszystko z głowy wtedy. Sam byłem 2 lata temu w Pas de La Casa (to co na zdjęciu niżej). Warto zaliczyć ten region, pobyt fajny i ciekawy - :biggrin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...