Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Bielizna termoaktywna Under Armour


jediwolf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ponieważ moja stara bielizna termoaktywna ma już ponad 8lat czas na jej wymianę. Moją uwagę przykuły produkty firmy Under Armour z serii ColdGear. Jak myślicie będą dobrze się one sprawować jako bielizna termoaktywna?? Np taki zestaw:

http://allegro.pl/rash-guard-koszulka-under-armour-coldgear-m-i2027348896.html

http://allegro.pl/under-armour-coldgear-core-ventil-legging-roz-l-i2031547185.html

albo coś takiego:

http://allegro.pl/bielizna-termoaktywna-under-armour-coldgear-r-xl-i2073575438.html

A może polecacie coś innego? Kwota jaką chce na to wydać do 400zł za zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takich pieniądzach polecam Odlo Evo Warm, jako pierwszą warstwę oraz modele z kolekcji X-Warm jako drugą,.

Wspomnianej przez ciebie marki nie używam ale miałem w ręku i jakościowo wykonania Odlo bardziej mnie przekonuje :)

W Intersport przy zakupie drugiej sztuki jest upust 20% :)

Tu masz artykuł http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_odziez&id_grupy=2732&id_modelu=2104

Edytowane przez Roobs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie ta półka cenowa ale, chcę Ci zaproponować bieliznę firmy Expedus. Mam dwie podkoszulki tej firmy- te czarne z czerwonym znaczkiem E na lewej piersi . Jestem z nich bardzo zadowolony. Poza tym mają super cechę, nie wiem jak byś je przepocił- nie śmierdzą! Mają ponoć srebrną nitkę która działa, bo wypróbowałem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kominiarkę z UA i jestem średnio z niej zadowolony. Jest fajnie uszyta , bo można sobie regulować osłonięcie twarzy w zleżności od temperatury. Nie trzeba chuchać przez jakieś dziurki i siateczki na usta jak w innych - tańszych kominiarkach. Jezeli chodzi o minusy to zbyt słabo moim zdaniem odprowadza wilgoć i glowa się poci. Mam bieliznę z Brubecka i jestem z niej bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kalesonki z Brubecka - moje najsłabsze jakie mam, Żona za to ma koszulke z Brubecka i jest ok. Polecanie samej firmy moze byc nieco mylące gdyż wielu producentów ma różne modele i różne linie różniące się znacznie jakością jak i samą celowością zastosowania

Zgadza się,modeli jakie posiadam nie pamiętam ale akurat są ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mihumor . Ja nie zachwalam firmy Brubeck, a jedynie piszę o moich osobistym zdaniu na temat różnych marek, które można kupic na narciarskim rynku.

Moim zdaniem bielizna Brubeck Termo, którą używam o wiele lepiej odrowadza wilgoć na zewnątrz od UA COLD Gear. W kominiarce UA poci mi sie glowa, co nie mialo miejsca kiedy jeżdziłem w zwyklej z mikropolaru za ok. 20,- Ważne aby dobrac sobie odzież i bieliznę do swoich potrzeb. Nastepną kominiarkę kupię na 100% z BRUBECKA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mam do Ciebie i tej firmy, zwracam jedynie uwagę by podawać modele, zwłaszcza tyczy się to producentów takich jak Brubeck, którzy na półkach mają dużo modeli, są wśród nich dobre jak i kiepskie. Nie rozumiem po co do mnie się zwracasz, lepiej by było gdybyś uzupełnił swoją wypowiedź i dopisał model, który polecasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Cie urazilem - to przepraszam.

Nie rozumiem dlaczego piszesz abym uzupelnił moją wypowiedż i podał model godny uwagi . Juz to zrobilem w poprzednim wpisie, ale przypominam raz jeszcze to co napisalem:

"Moim zdaniem bielizna Brubeck Thermo, ktorą uzywam lepiej odprowadz wilgoć na zewnątrz od UA COLD GEAR".

Pozdrawiam!

Marcin

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...