Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

które buty wybrać


bociek28

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a przypadkiem połówka w bucie narciarskim nie oznacza kubatury buta a nie jego długości np. rozmiar 29.0 to but rozmiaru EU 44 i ten sam but w rozmiarze 29,5 nie jest rozmiarem EU 44,5 tylko jest przeznaczony dla ludzi o szerszej stopie, mogę się mylić, ale tak gdzieś na tym forum było o tym już pisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jesteś nie kumaty czy robisz z nas sobie jaja. Jak Ci pisze 100 osób ze nie ważny jest model tylko odpowiednie dopasowanie butów do twojej jazdy i warunków fizycznych to ty znowu wyskakujesz z jakimś modelem buta, jedź mierz bedzie ok to bierz i tyle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj ten wątek ze zrozumieniem i bez ekscytacji - masz tu dużo dobrych porad, które wcale się nie wykluczają. Przy butach nie ma prostych odpowiedzi, podstawa to dopasowanie i wygoda, marka i flex sprawa wtórna. Jeśli jeździłeś w 70tkach to flex 100ci wystarczy, reszta jest w przymiarkach i w czytaniu ze zrozumieniem a nie w nadymaniu się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem ze znalazlem langi 120 to ktos napisal ze nie powinieniem brac powyzej 100 skoro mialem 70 znalazlem 100 to znowu zle dobra ja sie poddaje dzieki za dotychczasowe porady ale widze ze nie dojdziemy do konsensusu bo kazdy doradza co innego

Tak rozmawiacie o tym flex buta a nigdzie w tym temacie nie mogę znaleźć info na temat ile Ty ważysz ile masz wzrostu jak lubisz jeździć itd. Nie wiem może mi uciekły te informacje ale moim zdaniem są dość istotnymi informacjami w doborze Flexu buta na tej podstawie mogli by koledzy zasugerować flex a nie skakać może te może inne, a cała reszta przy doborze to tak jak Wojtuś81 pisze jedź i mierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bociuś jest jeden but, który powinieneś przymierzyć - Nordica Speedmachine X, wiem że były w intersporcie przecenione, bardzo dobry but, miałem go na nodze, ogólnie Nordica pasuje mojej stopie, warto go przymierzyć, może będzie dobry. Idz do intersportu i przymierz, jak będzie dobry to bierz z najkorzystniejszego źródła. Tylko, żebyś nie pisał , że rozmiar 27. 27,5. 28. i 29 są dobre i nie wiesz który wybrac:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak na polu boju po przymiarkach pozostały 2 modele lange rx 100 oraz salolon impact 110, lange jakby wygodniejsze ale salomony z dodatkową wkładka tez dosyć wygodne. Teraz zastanawiam sie które wybrać bo jednak salomon posiada cs i wieksze możliwosci dopasowania ( oczy sprzedawca nawet nie wiedział i oswiadczyl ze jest to tylko podgrzanie botka) wkładki nawet te uniwersalne są 1000 razy lepsze niz te standardowe:) i konkretnie poprawiają komfort.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...