Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Komentatorzy Eurosportu-prośba o opinię


Rekomendowane odpowiedzi

Już się nawet do tego duetu przyzwyczaiłem i nawet te szpice mnie nie drażniły, facet się przynajmniej trochę wczuwa, śledzi przejazd i coś się stara o tym mówić :smile:

Ale ta dziewczyna mnie dzisiaj rozwaliła. Najpierw właśnie dwoma Szwedami, tylko nie powiedziała, że "na czele" ale na dwóch pierwszych miejscach :biggrin: a później jak zaczęła sypać Austriakom, że mają szybkie stopy to "poległem":cheerful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzisiaj Pan Witek znowu dał niezłe "szoł" komentując giganta w Kranjskiej Gorze :) . M.in. trzeciego na mecie Kristoffersena zrobił Finem , a jak jechał Bode to stwierdził że mimo wszystko jazda na nartach dalej sprawia mu przykrość :stupid:. Uwielbiam tego gośćia :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Pan Witek znowu dał niezłe "szoł" komentując giganta w Kranjskiej Gorze :) . M.in. trzeciego na mecie Kristoffersena zrobił Finem , a jak jechał Bode to stwierdził że mimo wszystko jazda na nartach dalej sprawia mu przykrość :stupid:. Uwielbiam tego gośćia :biggrin:

Dzisiaj też był niezły, np. Felixa N. mianował Christianem :biggrin: plus kilka jeszcze podobnej jakości gaf :smile:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jakoś ostatnio nie zauważam jakiś dramatycznych błędów, nawet z MŚJuniorów dał przyzwoicie radę, a jedno przejęzyczenie to nie to samo co zmiana permanentna.

Natomiast nie wiem czy ktoś oprócz mnie oglądał zawody drużynowe w Innsbrucku, tam było grubo.

Zaczynają się zawody, pierwsza para zapowiedziana dużą planszą na ekranie, w bramce widać stroje Norwegów i Słoweńców, a komentarz przed nami zespoły Niemiec i Czech :)

Generalnie jednak idzie ku lepszemu, albo wrażliwość na koniec sezonu mniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drużynowe w Innsbrucku, zaraz po Sochi w ogóle były zamotane. Co innego wyświetlała tablica(bądź grafika na ekranie), co innego działo się na stoku a jeszcze co innego komentował szanowny Pan :D kilka razy zwiesił się system pomiaru. Chyba w półfinale była sytuacja w której nie wiadomo czemu awansował do finału zespół, który wg. tego co pokazywała grafika na ekranie nie powinien w wyniku czego komentator nie bardzo potrafił wytłumaczyć co się stało. Natomiast pomijając pomyłki w nazwiskach bądź ocenie techniki lub błędów na stoku nie potrafiłem zrozumieć jak mógł mylić się komentując kto pierwszy bądź z jaką przewagą mijał linie mety. Kiedy ewidentnie było widać, że np. zawodnik z czerwonego toru przejeżdżał pierwszy, komentator wahał się i czekał na ujęcie kamery z linii mety...lub komentował wręcz na odwrót...Może Maciek Bydliński spróbowałby swoich sił skoro na stoku mu nie idzie to może chociaż w studiu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 years later...
Godzinę temu, Józef Nowicki napisał:

Takiego bałaganu dawno nie było. Curling Włochy Chiny po 2 rundach przerwany bez wyjaśnienia. Pary taneczne pokazane do momentu gdy zostało 5 najlepszych i przerwano .nic nie zdadza się z konkurencjami podanymi na pasku.Wielki bajzel

Polecam Eurosport Player - relacje w całości jak chcesz i kiedy chcesz, w dodatku bez reklam. Można też pozmieniać języki - dzisiejszy gigant oglądałem z niemieckim komentarzem, bo zwykle mają naprawdę fachowe uwagi i słucha się z przyjemnością.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...