Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rusza E-skipass


JC

Rekomendowane odpowiedzi

W grudniu rozpocznie się kolejny sezon sportów zimowych, jednak fani białego szaleństwa mogą zacierać ręce już teraz. Ruszył właśnie nowy serwis, który umożliwia zakup karnetu do największych ośrodków narciarskich przez Internet. Ceny karnetów są niższe nawet o 40 proc, a to właśnie zakup skipassu co roku generuje największe koszty dla narciarzy czy snowboardzistów.

http://www.skionline.pl/stacje/e-skipass-skipassy-do-40-proc-taniej,newsy,5219.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu rozpocznie się kolejny sezon sportów zimowych, jednak fani białego szaleństwa mogą zacierać ręce już teraz. Ruszył właśnie nowy serwis, który umożliwia zakup karnetu do największych ośrodków narciarskich przez Internet. Ceny karnetów są niższe nawet o 40 proc, a to właśnie zakup skipassu co roku generuje największe koszty dla narciarzy czy snowboardzistów.

http://www.skionline.pl/stacje/e-skipass-skipassy-do-40-proc-taniej,newsy,5219.html

Fajna rzecz.

Ale kojarzy mi się z tanimi liniami lotniczymi.:crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to tak w Alpach działało ............:happy:

Przecież działa, w Austrii prawie wszędzie są jakieś podobne opcje.

Prawie cała Austria jest obłożona regionalnymi karnetami sezonowymi - bez limitu jazdy, tam gdzie nie ma to masz lokalne na ośrodek.

Najważniejsze wg mnie to Tirol Snow Card (vide moja sygnatura) Salzburger Super Ski Card, Karytia - Top Ski, może jeszcze Ski Joker na Styrię; są mniejsze typu Ski Amade, Ski-Hit, 3 Täler (w Vorarlbergu); całkiem małe typu Schneebarenland, Schneewinkl, Ostalpen itd. Te całkiem małe są i tak większe niż np karnet słowacki i tańsze :)

W wielu miejscach jest wersja Wahlabo, czyli np. 10 dowolnych dni w sezonie (czyli coś jak e-skipass):

np. w Kraju Salzburskim - w znakomitych ośrodkach, podobny "White 5" na 10 dni na 5 tyrolskich lodowców, podobnie Kitzbüheler Alpen All Stars, itp. itd. Znalazło by się jeszcze tego trochę.

Oczywiście niekoniecznie są to ceny rzędu 45 zł :)

...chociaż przy karnecie sezonowym, jak się dużo jeździ to można się zbliżyć, a nawet zejść niżej ze średnią ceną dnia na nartach, za to w miejscach raczej nieporównywalnych z czymkolwiek w okolicy :)

Te wszystkie ww. zamykają się granicach, od jakiś 300 euro do najdroższego za 670 euro czyli Tyrolu. Wg mnie to niewygórowana cena za ponad 7 miesięcy sezonu, 5 lodowców, fantastyczne ośrodki :)

Dokładnie nie sprawdzałem, ale wydaje mi się, że większość z nich można też kupić przez internet, czyli też są e-skipassy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież działa, w Austrii prawie wszędzie są jakieś podobne opcje.

Prawie cała Austria jest obłożona regionalnymi karnetami sezonowymi - bez limitu jazdy, tam gdzie nie ma to masz lokalne na ośrodek.

Najważniejsze wg mnie to Tirol Snow Card (vide moja sygnatura) Salzburger Super Ski Card, Karytia - Top Ski, może jeszcze Ski Joker na Styrię; są mniejsze typu Ski Amade, Ski-Hit, 3 Täler (w Vorarlbergu); całkiem małe typu Schneebarenland, Schneewinkl, Ostalpen itd. Te całkiem małe są i tak większe niż np karnet słowacki i tańsze :)

W wielu miejscach jest wersja Wahlabo, czyli np. 10 dowolnych dni w sezonie (czyli coś jak e-skipass):

np. w Kraju Salzburskim - w znakomitych ośrodkach, podobny "White 5" na 10 dni na 5 tyrolskich lodowców, podobnie Kitzbüheler Alpen All Stars, itp. itd. Znalazło by się jeszcze tego trochę.

Oczywiście niekoniecznie są to ceny rzędu 45 zł :)

...chociaż przy karnecie sezonowym, jak się dużo jeździ to można się zbliżyć, a nawet zejść niżej ze średnią ceną dnia na nartach, za to w miejscach raczej nieporównywalnych z czymkolwiek w okolicy :)

Te wszystkie ww. zamykają się granicach, od jakiś 300 euro do najdroższego za 670 euro czyli Tyrolu. Wg mnie to niewygórowana cena za ponad 7 miesięcy sezonu, 5 lodowców, fantastyczne ośrodki :)

Dokładnie nie sprawdzałem, ale wydaje mi się, że większość z nich można też kupić przez internet, czyli też są e-skipassy :)

dokładnie nie sprawdzałeś, no właśnie bo ja troche googlowałem i nic nie znalazłem, bo to wszystko co napisałeś to jest powszechnie wiadome o Tirol Snow Card itp tylko, że w tym wątku jest mowa o opcji zakupu skipassu przez internet z polski z pewnym wyprzedzeniem a przede wszystkim ze zniżką, a takiej opcji nie znalazłem i prawdopodobnie jej nie ma, ale chętnie dam się przekonać jak coś znajdziesz;)

a swoją drogą ten cały eskipass to nic innego jak grupoon tyle, że tylko z ofertami narciarskimi, które w dodatku jak narazie są bardzo mizerne np. czarna góra 4 dni 274 zamiast 305 pln, żadna rewelacja choć lepsze to niż nic i myślę, że z biegiem wzrostu popularności tej strony oferty będą lepsze

Ciekawe, że jak zwykle zachodnia Polska - z małymi wyjątkami - potrafiła się dogadać bo tylko z tego regiony są oferty, a górale od szczyrku po zakopane siedzą okopani na swoich beznadziejnych pozycjach...:crazy:

Edytowane przez michaś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

kupiłem 3 karnety 6-dniowe na dowolne dni za pośrednictwem strony ośrodka Czarna Góra.

Okazało się, że jest to właśnie e-skipass. Przy zamówieniu istniała możliwość personalizacji karnetów (takie tam widoczki).

Do 20 października był rabat 30 % + ubezpieczenie narciarskie Signal Iduna gratis + kaucja gratis.

Przyszły do domu w ciągu 3 dni kurierem ( kurier w cenie ), a wcześniej na maila potwierdzenie zamówienia i polisa ubezpieczenia w pdf.

Jak na razie wygląda to o.k., zobaczymy jak będzie działało na miejscu.

Dodatkowo jeszcze jakieś pierdoły: rabat 10% na gastronomię, 10 % rabatu na basen w Stroniu Śląskim (pierwsza godzina gratis) i takie tam inne.

Edytowane przez stillgs9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację. Zauważyłem że, chyba od wczoraj dołożyli nową ofertę. W tej samej cenie jest 6-dniowy skipass na Czarna Górę, Zieleniec i Karpacz. Oczywiście karta i ubezpieczenie gratis. Chyba słabo się sprzedają bilety bo przedłożyli ofertę o 3 tygodnie. Nic dziwnego - kryzys. Doliczając cenę paliwa to wyjazd 4 osobowej rodziny to wydatek około 300 PLN. Czekam na ofertę skipassów rodzinnych bez ograniczenia wieku dzieci. Na pewno to poprawiłoby sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie Czarna Góra można kupić e-skipass i właśnie skorzystałem z tej możliwości - 6 dowolnych dni w sezonie za 329 zł (dostępne są też inne opcje), karnet "przyszedł" błyskawicznie i chyba za szybko - ze względu na mój snobizm zamówiłem sobie ski pass ze swoim zdjęciem, ale jakość wykonania jest tak kiepska, że już przy wyjmowaniu plastiku z koperety zniknęła moja twarz i teraz każdy może powiedzieć, że to on jest na zdjęciu i że to jego karnet, na razie go odłożyłem w bezpieczne miejsce - może za kilka dni nadruk na tyle wyschnie, że pozostała część mojej sylwetki nie zniknie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...