Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Typuj wyniki Pucharu Świata


ziom10

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba dobrze?

IMG_59400234932710.jpg

Schladming - slalom. Właśnie oglądam Eurosport DE i tutaj zaskoczenie w zwolnionym tempie pokazany 2 przejazd Marcela i zonk jak pierwsza bramkę bierze miedzy nogami...Wg dyrektora PŚ pana Hujary skoro nie było oficjalnego protestu w ciągu zawodów to wyniki pozostają.

IMG_59400234932710.jpg.44c62ebe264048b8c81ec2956eb3b9eb.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niepierwszy taki numer Hirshera. Już Ivica zwracał mu uwage pare lat temu. I też udawal głupa. To już taka sportowa łajza. Jako zawodowy narciarz dla mnie nie istnieje. Brak szacunku dla rywali. Taki sam oszust jak L. Amstrong. Lepiej być najsłabszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród najsłabszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niepierwszy taki numer Hirshera. Już Ivica zwracał mu uwage pare lat temu. I też udawal głupa. To już taka sportowa łajza. Jako zawodowy narciarz dla mnie nie istnieje. Brak szacunku dla rywali. Taki sam oszust jak L. Amstrong. Lepiej być najsłabszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród najsłabszych.

Bodaj w 2012 w Kitz Hirscher przejechał przez tyczkę w 1 przejeździe ( powinna być dyskwalifikacja). Kostelic mocno protestował i mówił o wstydzie, że kontynuował przejazd. Jednak zarówno sędziowie jak i Hirscher argumentowali, że zawodnicy jeżdżą tak blisko bramek i na granicy ryzyka, więc o so panom chodzi?

Pewnie każdy inny zawodnik zostałby w takiej sytuacji zdyskwalifikowany.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodaj w 2012 w Kitz Hirscher przejechał przez tyczkę w 1 przejeździe ( powinna być dyskwalifikacja). Kostelic mocno protestował i mówił o wstydzie, że kontynuował przejazd. Jednak zarówno sędziowie jak i Hirscher argumentowali, że zawodnicy jeżdżą tak blisko bramek i na granicy ryzyka, więc o so panom chodzi?

Pewnie każdy inny zawodnik zostałby w takiej sytuacji zdyskwalifikowany.

Też to pamiętam.

Ale, NIESTETY Ilu amatorom także zdarzają się różne szwindle? (mały off top)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na własny użytek z żoną od dłuższego czasu nazywamy Hirschera, może trochę nieładnie, " mały, zawzięty Hitlerek" . Chociaż, gdyby przetłumaczyć na polski jego nazwisko, to brzmi ono calkiem sympatycznie, bo coś jak Jeleński.

Tak trochę żartem, to jest sposób na takie oszustwa jak Hirschera- sztywne tyczki w bramkach jak jeszcze w latach 70-tych. Niech wtedy spróbuje swoich ryzykownych technik. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dobrze?..

Marczello daj se spokój.

Panowie - p.e.t.e marionen Rusc i miraz już wydali wyrok.

Z tonu wypowiedzi można wywnioskować że panowie tam byli i się wybitnie przy tym znają na przepisach odnośnie SL.

Poza tym świetnie widać, że tyczka była między nogami:wink::applause:

Panowie nie znając człowieka proponowałbym się nie wypowiadać na temat jego honoru czy uczciwości.

Szczerze mówiąc to porównanie Marcela do Amstronga jest chyba nie w porządku. O Hitlerze nawet nie mówię bo to zwykłe chamstwo.

Normalnie jak w filmie:

"Bo to złodziej!!!

I pijak bo każdy pijak to złodziej!!!"

Proponuje więcej rozwagi zanim się coś napisze.

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marczello daj se spokój.

Proponuje więcej rozwagi zanim się coś napisze.

Pozdrawiam

Kolejny znawca.

O co chodzi?Zamiescilem zdjęcie na ktorym nie jest ewidętnie pokazane ze ominął tyczkę.

Nie znam się.Jestem tylko niedzielnym narciarzem, pługuję sobie od czasu do czasu.

Wytłumacz mi proszę,byłeś tam to Wiesz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marczello daj se spokój.

Panowie - p.e.t.e marionen Rusc i miraz już wydali wyrok.

Z tonu wypowiedzi można wywnioskować że panowie tam byli i się wybitnie przy tym znają na przepisach odnośnie SL.

Poza tym świetnie widać, że tyczka była między nogami:wink::applause:

Panowie nie znając człowieka proponowałbym się nie wypowiadać na temat jego honoru czy uczciwości.

Szczerze mówiąc to porównanie Marcela do Amstronga jest chyba nie w porządku. O Hitlerze nawet nie mówię bo to zwykłe chamstwo.

Normalnie jak w filmie:

"Bo to złodziej!!!

I pijak bo każdy pijak to złodziej!!!"

Proponuje więcej rozwagi zanim się coś napisze.

Pozdrawiam

halo halo jaki wyrok????? po prostu napisałem to co widziałem w TV (pewnie napiszesz ,że telewizja kłamie ) , a co do rozwagi to czytaj ze zrozumieniem. A jakie są zasady w SL ?

Zawsze podziwiam sposób jazdy Marcela bo jedzie na 100% na pełnym ryzyku ale to nie znaczy,że nie zdarzają mu się wpadki (fair play). A co do rozwagi... bez komentarza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mamy rekord świata w szybkości podsumowania wyników typowania :) Dziękujemy bardzo kierownictwu, natomiast mnie nurtuje kwestia dlaczego w wynikach typowania slalomu w Kitzbuhel mamy użytkowników darek07 i atenka z maxem na dwóch pierwszych miejscach?

Prosiłbym o wypowiedź kierownictwo w tej sprawie, bo jeżeli im się upiekło, to zaraz pojawią się naśladowcy, tak jak zapewne już nikt po wzięciu w slalomie tyczki między nogi nie będzie przerywał przejazdu.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny znawca.

O co chodzi?....

No właśnie, dokładnie taki sam znawca jak i wy - czyli żaden.

Nie znam się to nie stawiam kontrowersyjnych tez a w szczególności nie oceniam postawy moralnej bo to zwykłe nadużycie.

Do twojej wypowiedzi marczello nie mam nic. Byłeś jedyny który ma wątpliwości i o tym powiedział.

Super. I dla tego użyłem twego posta.

Powiedziałem abyś sobie dał spokój bo jak to mówią "przekonanych nie przekonasz"

Tylko tyle i aż tyle.

Nie spodobały mi się jednak uwagi innych:

.....może trochę nieładnie, " mały, zawzięty Hitlerek" .....

Tak trochę żartem, to jest sposób na takie oszustwa jak Hirschera- ......

Pewnie każdy inny zawodnik zostałby w takiej sytuacji zdyskwalifikowany.

To niepierwszy taki numer Hirshera. Już Ivica zwracał mu uwage pare lat temu. I też udawal głupa. To już taka sportowa łajza. Jako zawodowy narciarz dla mnie nie istnieje. Brak szacunku dla rywali. Taki sam oszust jak L. Amstrong.....

Też to zobaczyłem w eurosporcie. Hirscher na 100% musiał czuć, że przejechał tyczkę. Presja zwycięstwa jednak jest u niego silniejsza niż uczciwość.....

Pisząc aby się wpierw zastanowić zanim się coś naskrobie odnosiłem się do tych wypowiedzi.

Można kogoś nie lubić, a nawet go nie szanować, ale czy to uprawnia do tego typu wypowiedzi (a w zasadzie ocen).

No cóż, niech sobie każdy na to odpowie sam.

Ja jednak zdania nie zmieniłem. Takie wypowiedzi moim zdaniem są nie w porządku.

I na forum publicznym lepiej je zatrzymać dla siebie.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia. Oby na nartach:smile:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Zawody zaczynają się za 20 min a typowanie już zamknięte.

Zjazd M, 12.03.2014:

1. Svindal Aksel Lund

2. Mayer Matthias

3. Miller Bode

proszę mnie tam póżniej dopisać. dzieki

Bo zawsze typowanie jest zamykane na godzinę przed oficjalnym startem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...