Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Typuj wyniki Pucharu Świata


ziom10

Rekomendowane odpowiedzi

: może się wreszcie Bodzio w slalomie wykaże i będzie miał swoje zwycięstwo. Wszystko jest możliwe w SL rozgrywanym po ciemku :cool::

za duża strata ,aby wygrać- chyba że liczył na DNS Pinturault i Ligetego.

p.s

dobrze że Hirscher nie namieszał - był bliźiutko

ups - zdyskwalifikowali Bodego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za co zdyskwalifikowali Bodego?

Wziął tyczkę między nogi na ostatnim verticalu przed metą.

Dziwna ta kombinacja, przez ten skrócony super-g i małe różnice, z punktu widzenia Bode lepiej by było jakby zajmował 30 miejsce przed slalomem.

Prezes Domański dzisiaj był absolutnie w top formie:

1. Zobaczył jak Hirscher bierze tyczkę między nogi ( z Millerem są do siebie podobni jak dwie krople wody), co więcej po pewnym czasie Hirscher zniknął mu z wyników ( tu dałem się nabrać i szybko zerknąłem w wyniki online, niestety Mermillod nie wszedł na podium).

2. Jakieś 5 minut po tym jak Svindal wypadł z trasy przez dłuższą chwilę szukał go w wynikach.

3. Zadanie matematyczne do rozwiązania na kilka minut. O ile zmieni się różnica w klasyfikacji między zawodnikami, kiedy zajmą to samo miejsce w zawodach PŚ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes Domański dzisiaj był absolutnie w top formie:

1. Zobaczył jak Hirscher bierze tyczkę między nogi ( z Millerem są do siebie podobni jak dwie krople wody), co więcej po pewnym czasie Hirscher zniknął mu z wyników ( tu dałem się nabrać i szybko zerknąłem w wyniki online, niestety Mermillod nie wszedł na podium).

2. Jakieś 5 minut po tym jak Svindal wypadł z trasy przez dłuższą chwilę szukał go w wynikach.

3. Zadanie matematyczne do rozwiązania na kilka minut. O ile zmieni się różnica w klasyfikacji między zawodnikami, kiedy zajmą to samo miejsce w zawodach PŚ?

Czyli standarcik - wszystko jak zwykle.

Macie może namiary na jego dealera? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, No to jest poezja. Reklamy polskie wchodzą na gemy w tenisie. Tutaj komentarz do facetów. Na dodatek zniknęła mi funkcja zmiany języka.

Dlatego ja doceniam oglądanie w necie - jak pajacują, to zmieniam streaming. Czasem się zacina, fakt. Ale np. na brytyjskim eurosporcie pięknie pokazywali australian, podczas gdy u nas wrzucali jakieś reklamy...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...