Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Typuj wyniki Pucharu Świata


ziom10

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo podobał mi się przejazd Ilki Stuhec. Długo prowadziła. Dopiero Maze dała jej radę.

A klasyfikacja w generalce zrobiła się jak za czasów słynnej walki Marii Hoefl-Riesch z L. Vonn.

Ciekawe czy Tina obroni się przed atakiem Anny? Końcówka sezonu u pań mega ciekawa!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy obawiałem razem z moją ukochaną :)

Ja miałem wyznaczyć kilka dziewcząt, które mają szanse. Ona docierała kolejność.

Zaczęło się od tekstu "daj tą Maze na drugie!" - zanim podałem jakiekolwiek nazwisko. Byłem w ciężkim szoku!!! Nie przypuszczałem, że w ogóle Tine kojarzy. Potem było tak:

- To co, kogo na pierwsze?

- Nie wiem... Hmmm...

- Anna Fen...

- NIE!!!! Ona Ci się podoba! Jej na pierwszym nie obstawisz. Daj ją na trzecie.

- Ale ona ma największe szanse, to dobra zawodniczka.

- Daj ją na trzecie. Na pierwszym dałabym crazy Julke, ale ona bez formy (!!!!), to daj te, co po kontuzji wróciła, te Vonn.

Po takiej rozmowie nie mogłem postąpić inaczej. Ale jestem w tak ciężkim szoku, że znała jakieś nazwiska i jeszcze potrafiła coś powiedzieć o tych zawodnikach. Szacun dla mojej lepszej połowy! A gdybym jej posłuchał w przypadku facetów, też miałbym więcej punktów...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty za maxa!:) ja dałem całkowicie inna kolejność i tylko 9 pkt siadło.

To jeszcze mamy weekend z technicznymi konkurencjami i później finały w Meribel.

Jak ktoś będzie liczył za ten weekend pkt, to proszę wybaczyć moją upierdliwość ale nie zapomnijcie podliczyć giganta z Mariboru i zjazdu w Saalbach. Bo brakuje tam pkt z tego co zauważyłem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zapomnijcie podliczyć giganta z Mariboru i zjazdu w Saalbach

Cytuje sam siebie ale znów ktoś podlicza pkt a te zawody dalej nie podliczone.

Już nie wnikam czemu jeden super-g z Bansko odwołany jak odbył za sobotni w poniedziałek.

Ale, jak tam kto chce, może tak zostać.

W weekend zapewne pokaz siły slalomowej Szwedek i prawdopodobnie miazga Marcela w GS:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak wytypować Vonn na trzecim miejscu, która nie jedzie. Chyba musze do okulisty bo mam coś z oczami :eek::mad:

Tapatalkiem

Nie przejmuj się . Niektórzy koledzy obstawiali Victorie. nie jesteś sam.

Ja to się martwię bo mamy zmianę liderki w generalce PŚ. Cała moja nadzieja , że jutro Tina odkuje się w slalomie!!!

A jak nie to gratulacje dla ROCHA. Jego team na razie górą. Może w Meribel Maze odzyska prymat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się . Niektórzy koledzy obstawiali Victorie. nie jesteś sam.

Ja to się martwię bo mamy zmianę liderki w generalce PŚ. Cała moja nadzieja , że jutro Tina odkuje się w slalomie!!!

A jak nie to gratulacje dla ROCHA. Jego team na razie górą. Może w Meribel Maze odzyska prymat.

Mówiłem, że forma Anki jest budowana na MŚ. Przy całym szacunku dla Tiny, chyba się wypstrykała na początku sezonu. Ania, początek miała bardzo przeciętny, na MŚ błysnęła i teraz jest w gazie. Może być bardzo ciekawa końcówka sezonu. Tzn. już jest. Ale Maze tanio skóry nie sprzeda. Pomimo zmęczenia i braku świeżości, to klasowa zawodniczka o mocnym charakterze. Może jeszcze dużo ugrać, także mamy przepiękną walkę na finiszu :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniłem wszystkie wyniki zawodów oraz klasyfikacje. Znamy już najlepiej typujących w tym sezonie:

1. smiths - 369

2. m-ski - 367

3. darek67 - 355

PS.

w związku z tym, że w tym sezonie były problemy z aktualizacja kalendarza pod koniec sezonu przygotowalismy nasz system w ten sposób, że kaledarz FIS aktualizowany jest automatycznie kilka razy dziennie. Sprawdziliśmy w trakcie kilku ostatnich tygodni i działa ok.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...