Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Typuj wyniki Pucharu Świata


ziom10

Rekomendowane odpowiedzi

Typuj wyniki Pucharu Świata

Z całym szacunkiem...coś się nie zgadza. Smiths ma 388punktów a m-ski powinien mieć o 1 punkt mniej.....ale spoko to tylko zabawa. :smile:

Ja Aneta 4 miejsce- najgorsze:smile:

Proszę napisz skąd takie wyliczenie, to sprawdzę dlaczego jest różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla pudła!!! ;)

Atenka - jesteś poza pudlem, ale w generalce, a w kat kobiet masz pierwsze miejsce :)

Dziękuję wszystkim za świetną i kulturalną zabawę :) Myślę, że w przyszłym sezonie będę typowal już z większą regularnoscia i -mam nadzieję- skutecznością :)

Tak czy siak, dzięki postawie Anki czuje się zwycięzca :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony gratuluję zwycięscy oraz wszystkim uczestniczącym w tej emocjonującej zabawie.Dobrze że to jest tylko zabawa bo emocje równie wielkie jak na zawodach FIS,A I PARĘ SIWYCH WŁOSÓW MI PRZYBYŁO.Adrenalina co zawody skakała mi co najmniej jak bym sam stał w tej cholernej bramce startowej:laughing:

Pozdrowienia i już za siedem miesięcy nowe emocje:cheerful:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
Na razie to typowania są niewidoczne i jest wyświetlana fałszywa informacja, że zawody zostały odwołane. Ja zdążyłem typowanie zamieścić, ale może się okazać, że typowanie nie będzie ważne. Może chief coś odpowie?

Faktycznie. Ale to chwilowy problem z wyświetleniem prawidłowej informacji, czyli typów jakie zostały zgłoszone.

Juz można zobaczyć nasze typy przed zawodami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... Szkoda, że dopiero dziś :(

Wczoraj w nocy próbowałem obstawić, ale dało się tylko Panów, a dziś nie miałem możliwości wejścia na forum przez cały dzień :(

No ale cóż - mówi się trudno, żyje sie dalej! Odegram się :D W kościach czuję, że siądzie max-ik w ten weekend :stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co zrobiła Shiffrin to było mistrzostwo! Ja osobiście kibicowałem Petrze Vlhovej, ładnie pojechała, szczególnie ostatni płaski odcinek.

Czy ktoś widziała zjazd Maćka ? Niestety Eurosport przełączył na Slalom kobiet o 21.

Ps. Wiadomo już coś nt. stanu zdrowia Markusa ? Przewieźli go śmigłowcem do szpitala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post pod postem, ale teraz zauważyłem, że jest to wątek do typowania wyników, a nie luźnej dyskusji nt. związane z PŚ. Proszę o przeniesienie posta do wątku: http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/20335-Puchar-%C5%9Awiata-2015-2016/page4

M.

To co zrobiła Shiffrin to było mistrzostwo! Ja osobiście kibicowałem Petrze Vlhovej, ładnie pojechała, szczególnie ostatni płaski odcinek.

Czy ktoś widziała zjazd Maćka ? Niestety Eurosport przełączył na Slalom kobiet o 21.

Ps. Wiadomo już coś nt. stanu zdrowia Markusa ? Przewieźli go śmigłowcem do szpitala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam narciarską brać-chyba w wynikach na pierwszych trzech miejscach są pewne nieścisłości,bo wydaje mi się że na tą chwilę mamy tylko wyniki jednego startu za GS Kobiet?:confused::

Tak było. Uprzedzałem, że na początku mogą być drobne problemy z podliczaniem typów, ale z czasem usuniemy wszystkie.

Wynika to z dużych zmian w pobieraniu danych o zawodach. M.in. dodaliśmy do kalendarza i wyników treningi.

Klasyfikacji generalna jest podliczona po wczorajszych zawodach. Już widzę, że błędnie dodany został jeden z treningów, na który kilka osób oddało głosy. Najpóźniej jutro zostanie to usunięte.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego jeszcze nie było. Nikt z typujących dzisiejsze zawody SG mężczyzn nie trafił! Wszyscy otrzymali ZERO punktów :applause:

Nie dziwię się. Też bym nie trafił. Zastanawia mnie tylko po co na siłę rozpoczynać takie zawody. Dla telewizji, dla sponsorów, dla zawodników, dla kibiców. Dla mnie wychodzi, że najmniej dla zawodników? No i dziecko szczęścia, wiadomo kto, zawsze ten sam:stupid: Jak ja mam Go lubić!:mad::

Pozdrawiam serdecznie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...