Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Soelden - otwarcie sezonu 2012/13


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim prosto z biuro prasowego na lodowcu Rettenbach w Soelden.W Tyrolu zima na całego. Wczoraj sypało mocno, a nawet bardzo mocno, a dzisiaj od rana powtórka. Na górę wyjechaliśmy dzięki Press Shuttle (transport dla dziennikarzy), które "obsługiwane" są przez najnowsze Audi Q7.W mieście przed wjazdem na drogę w kierunku lodowca wszystkie samochody są kontrolowane, czy mają zimowe opony i łańcuchy. Bez tego nie mają prawa wjazdu. Na Rettenbachu -12C i mocno sypie. Widoczność ograniczona, ale nie na tyle, żeby zawody zostały odwołane, ale... Bardziej obawiam się śniegu na trasie.

soelden-wc2012-narty01.jpg

soelden-wc2012-stadion01.jpg

soelden-wc2012-narty01.jpg.c325ca004801287892a6f5bb4fc4d196.jpg

soelden-wc2012-stadion01.jpg.b84bfe8de16aaac22cd3164427cd36f7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh popieram i podpisuje się obiema rękami pod tym co mówi Tomek Kurdziel - którego z tego miejsca pozdrawiam:)- te przepisy są totalnie bzdurne i irracjonalne:) gigant nie wygląda już jak gigant dla mnie stracił cały urok niestety. Poza tym przepisy... narty 195 cm a światło bramek jak dawniej 25 m....

Jacku wrzuć więcej zdjęć bo widzę ze pogoda się poprawia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh popieram i podpisuje się obiema rękami pod tym co mówi Tomek Kurdziel - którego z tego miejsca pozdrawiam:)- te przepisy są totalnie bzdurne i irracjonalne:) gigant nie wygląda już jak gigant dla mnie stracił cały urok niestety. Poza tym przepisy... narty 195 cm a światło bramek jak dawniej 25 m....

Jacku wrzuć więcej zdjęć bo widzę ze pogoda się poprawia :D

Na konferencji prasowej po zawodach żaden z zawodników nie narzekał na nowe narty! Za chwile wstawię video z konferencji to sami będziecie mogli się przekonać.

Wszyscy byli pod wrażeniem drugiego przejazdu Tadka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na konferencji prasowej po zawodach żaden z zawodników nie narzekał na nowe narty! Za chwile wstawię video z konferencji to sami będziecie mogli się przekonać.

Wszyscy byli pod wrażeniem drugiego przejazdu Tadka.

Ale faktem jest że jeżdżą brzydko i nie wygląda dobrze, znaczy mnie się nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa (i ktoś wie gdzie ) ze mogę obejrzeć powtórkę drugiego przejazdu i kobiet i mężczyzn? Niestety nie udało mi się w owym czasie byc w domu...

Jutro TVP sport g, 9.00 damy; g. 10.00 men

A wieczorkiem na tej samej stacji g. 21.15 i 22.05

A eurosport 2, we wtorek 10.30 i 11.30

Edytowane przez tadek49
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...