Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

SnowBoard!! Grupa dyskusyjna?


Adamek182

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wszystkim! Niezbyt długo jestem bywalcem SKIONLINE ale zauważyłem(może błędnie) że nie ma tu zbyt wielu ludzi śmigających na śnieżnych jednośladach. Szukałem takowej "grupy dyskusyjnej" ale brak. Więc tworzę i liczę że ktoś się odezwie. Wiem ze są fora dla snowboarderów,ale towarzystwo tu mi odpowiada. Pozdrawiam wszystkich.:applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze są fora dla snowboarderów,ale towarzystwo tu mi odpowiada. Pozdrawiam wszystkich.:applause:

Wiesz jak to mówią że Żyd dla dobrego towarzystwa dał się powiesić, my aż takiego poświęcenia do Ciebie nie oczekujemy, po prostu ewoluujesz z czarnej dziury w której się obecnie znalazłeś, zapinasz 2 dechy i bawisz się zgodnie z elementarnymi zasadami ludzkiego organizmu, a parapet demonstracyjnie wpuszczasz np. w maszynę do rozdrabniania drzewa:tongue:.

To chyba nie zbyt duże wymagania żeby się znaleźć w dobrym towarzystwie, a oprócz tego pozyskasz znacznie więcej korzyści:rolleyes::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe. Dobre. Na nartach jeździłem jak byłem mały...najpierw plastiki przez które chyba każdy z moich roczników przechodził(zapinane na sprężyne)później dostałem piękne PolSporty z prawdziwymi wiązaniami i butami. Rewelka. Jak sobie przypomnę to narty te nie miały żadnej talii,ważyły chyba tyle co ja i były dużo wyższe ode mnie(może to były do skakania?). Ale alternatywą były wyżej wspomniane plastiki więc wybór prosty. Więc co zimę jeździłem na nartach dla dorosłych...potem dorosłem sam(choć dziewczyna mówi że nie do końca) i ewoluowałem:crazy:. Teraz mam nadzieję że znajde tu pokrewne dusze....nie tylko kochających śnieg ale i mających za sprawą ewolucji,zrośnięte dolne kończyny..:laughing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz godna moderatora.... Nie ma co...

Ja uwazam ze pomysl jest dobry. Wsrod narciarzy jest tez wiele osob ktore jezdza na deskach, ba znam nawet instruktorow narciarstwa bedacymi instruktorami snowboard'u ( jak i odwrotnie)

Poza tym mysle ze wiele tematow dotyczy jednej jak i drugiej grupy - warunki na stokah, osrodki ich rozbudowa, standard relacje itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregor widzi i rozumie. A co ważniejsze..Gregor jest z Sosnowca! Jeszcze czekam na info w stylu...Gregor jeździ na desce. Pozdrawiam a teraz zmykam na meczyk, do naszej Sosnowieckiej świątyni przy ulicy Kresowej. Płacone tam 10 zeta za bilet wstępu można śmiało porównywać do podatku od marzeń(lotto). Płacisz i marzysz że będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby wiekszosc z deskarzy nie uwazala ze sa tak COOOOOOL , to moze nawet zaakceptowal bym paru na stoku :rolleyes::

A to błąd, bo ja tych paru to akurat jak najbardziej akceptuję, ale jest ich dosłownie paru i nie w obrębie tego jednego stoku na którym się aktualnie znajduję, tylko ot po prostu globalnie:rolleyes::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się ciekawa dyskusja Panowie? Pomijam tych gigantów siadających na środku stoku i odpoczywających sobie kilku obok siebie,ale odpowiedniki sa i wśród narciarzy. Ubiegły sezon,Skrzyczne,niebieska najdłuższa traska, bardzo szeroko i prawy mocny skręt w wąskie gardło między drzewami. Tam na środku tego przesmyku pewien miły Pan z Włoch zrobił sobie przerwę na papieroska, jak zauważyłem było za późno. Efekt? -50 zł za kijki z wypożyczalni które aktualnie miał Włoch. Zostały skrócone o 50%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak właściwie to dlaczego nie akceptujecie snowboarderów na stoku?

dlatego,że:

siadają dupskiem na środku trasy tuż za grzbietem terenu i to całymi watahami

i, to jak dla mnie nie jedyny aczkolwiek główny powód

to,że jeżdżą we wszystkie możliwe i nieprzewidywalne świata strony to inna sprawa-pewnie cała w tym frajda

ale nigdy nie czuję się bezpiecznie w pobliżu snowbłondu

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam na środku tego przesmyku pewien miły Pan z Włoch zrobił sobie przerwę na papieroska, jak zauważyłem było za późno. Efekt?

To co wytłuściłem w Twoim tekście jest kluczowe...

Bo jak byś przemieszczał się jak normalny człowiek, czyli tor Twojej jazdy podążał by w tym samym kierunku co wzrok, to byś makarona zauważył w porę, a że stoisz bokiem do jazdy i patrzysz zupełnie gdzie indziej niż jedzisz to przypier... przydzwoniłeś w niego. Mam tylko nadzieję że grzecznie go przeprosiłeś i wyciągnąłeś te 5 dych z kieszeni za kijki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulturka oczywiscie, nawet zabawnie było ale kto sobie na srodku trasy pauze robi? Ja wiem że teraz każdy narciarz niewinny bo to ja mam jedną deskę. Gdybym jechał wolniej...ale może gdyby kolega na nartach pomyślał i stanął z boku zamiast na środku to wszystko było by oki? I jedna deska nie oznacza braku kultury,chamstwa itd. Tylko średnia wieku się zmniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co wytłuściłem w Twoim tekście jest kluczowe...

Bo jak byś przemieszczał się jak normalny człowiek, czyli tor Twojej jazdy podążał by w tym samym kierunku co wzrok, to byś makarona zauważył w porę, a że stoisz bokiem do jazdy i patrzysz zupełnie gdzie indziej niż jedzisz to przypier... przydzwoniłeś w niego. Mam tylko nadzieję że grzecznie go przeprosiłeś i wyciągnąłeś te 5 dych z kieszeni za kijki.

Coś nie tak SB w Twojej wypowiedzi. Po pierwsze jadąc na desce musisz patrzyć w kierunku jazdy - to chyba normalne :) i niejako wymuszone samą postawą snb. Mam nadzieje, ze kolega Adamek nie przeprosił makarona tyko go opierd... ze nie stosuje się do regulaminu trasy i parkuje na środku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego,że:

siadają dupskiem na środku trasy tuż za grzbietem terenu i to całymi watahami

i, to jak dla mnie nie jedyny aczkolwiek główny powód

to,że jeżdżą we wszystkie możliwe i nieprzewidywalne świata strony to inna sprawa-pewnie cała w tym frajda

ale nigdy nie czuję się bezpiecznie w pobliżu snowbłondu

Śmigam na desce od 10 lat wczesniej z 8 na nartach

1 nigdy nie siadam na stoku, na orczyku nie odpinam 2 nogi bo - szkoda czasu, -szkoda moczyc dupy zeby ja zapiac -z jedna noga wpieta czyje sie jak na nartach ;S

2 jezdze zawsze w dol, od zeszlego roku szybciej bo wsiadlem na twarda deske

Co do bezpieczenstwa w zeszlym roku skasowałby mnie narciarz na takich krótkich nartkach (około 50 cm) bo właśnie jak zarzuciliście że snowboardziści jeżdżą w każdą stronę on właśnie tak pojawił się z nikąd

Mimo to zgadzam sie z opinia ze wśród snowboardzistów jest dużo lanserów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Palą w kolejce i/lub słuchają muzyki z komórek

2. 3/4 nie umie jeździć a rzuca się na trudniejsze trasy (lub oczywiście poza nie) gdzie zsuwają śnieg

Wszystko inne zostało powiedziane wcześniej.

chcesz powiedzieć, że TYLKO snb palą? daj spokój, dokładnie to samo co napisałeś można powiedzieć o narciarzach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz powiedzieć, że TYLKO snb palą? daj spokój, dokładnie to samo co napisałeś można powiedzieć o narciarzach

to miałem właśnie napisać

narciarze też palą i to nie tylko w kolejce

i też stają czasem na środku trasy

ale stoją a nie siedzą i przez to bywają czasem zauważeni wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja, z tym się zgodzę... jeśli o mnie chodzi to towarzysze z jedną deską mi nie przeszkadzają, wkurza mnie tylko, albo aż, ta niefrasobliwość, posiadówy na środku trasy najczęściej w kilkuosobowych grupkach i nierzadko hałas jaki towarzyszy wylansowanym deskarzom. Sam jeżdżę od pięciu lat na desce (wcześniej narty) i obserwuje co się dzieje wokół, a dzieje się wiele, i pozwolę sobie stwierdzić, że tyle samo grzeszków jest po stronie snb jak i ski.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...