Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty Norwegia


darek67

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzień temu wróciłem z narciarskiego wypadu w Norwegi,i co?SUPER....warunki narciarskie do pozazdroszczenia,a kilka super miejscowości daje poszaleć dowoli.Hemsedal to coś wspaniałego-trasy o różnym stopniu trudności,na przemian czerwone i czarne oraz coś dla początkujących.A na jednym stoku codziennie rozkładają slalom gigant dla wszystkich z pomiarem elektronicznym-super sprawa dla osób z zacięciem sportowym.Ja zaliczyłe jeszcze miejscowość Trisil oraz Nurifjel,polecam i kasa podobna do wypadu w Alpy.Czekam na jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu wróciłem z narciarskiego wypadu w Norwegi,i co?SUPER....warunki narciarskie do pozazdroszczenia,a kilka super miejscowości daje poszaleć dowoli.Hemsedal to coś wspaniałego-trasy o różnym stopniu trudności,na przemian czerwone i czarne oraz coś dla początkujących.A na jednym stoku codziennie rozkładają slalom gigant dla wszystkich z pomiarem elektronicznym-super sprawa dla osób z zacięciem sportowym.Ja zaliczyłe jeszcze miejscowość Trisil oraz Nurifjel,polecam i kasa podobna do wypadu w Alpy.Czekam na jeszcze

Nooooo Bracie! Takim skromniutkim opisikiem chciałeś opędzlować taką wyprawę? :confused:: Na tym forum?! :confused:: Ten numer nie przejdzie! :stupid: Muszą się pojawić szczegóły co do dojazdu, zakwaterowania, cen, karnetów, tras itd itp. No i ZDJĘCIA! :wink:

Tak więc ..... do roboty! :biggrin: Bo jak widzisz Forumowicze są wielce ciekawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa... Jedzenie zwłaszcza, a piwo to chyba tylko we Francji droższe widziałem.

hmmm w barach owszem zgodze sie.

ale ceny w sklepach sa normalne - europejskie. piwo srednio kosztuje 25 koron, co daje ok 14 zl. w UE ceny od 1 do 3 E (4-12 zl) wiec jakos strasznie drozej nie jest.

jedzenie mozna kupic na prawde w dobrych cenach, jesli wie sie co i gdzie kupowac.

jezdze tam od 5 lat, takze wiem co mowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem,jestem-to trochę danych z wyjazdu do Norwegi:wylot taniumi liniami z wrocławia od 45 zł,narty podałem przez kolegę pracującego tam na stałe,zabrał samochodem jak wracał ze świąt-zawsze mam nartki trochę gorsze na specjalne okazje.

Oczywiście kolega pomógł mi dostać się do hemsedal,ale można też autobusem z osło,karnet na miejscu sobota-niedziela z jazdą nocną w piątek w karnecie to-720 koron,pobyt w apartamentach 10 lub 12 osobowych ok650 koron na osobę.No i jazda do bulu ile się da-w sobotę wyciągi startują od godz.7,oo rano to jest tz.poranna rozgrzewka i do 16,30 ogień.

A piwko-drogie,wódeczkę ze sobą z lotniska i winko też dla pań.Ale nie dla piwa tam się jedzie-super narty i temp.ok 18 do 20 na minusie.

jutro zapodam jeszcze kilka innych informacji i parę fotek-a teraz do pracy rodacy bo jest tyle fajnych miejsc na narty a nasze góry niech zostaną dla swistaków i bardzo drogich górali?SIEMKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narty Norwegia

Szkoda kolego że tak piszesz,bo jak nie byłeś tam na nartach to co możesz mówić:mad::Narciarsko nie tylko Alpy stoją-jeszcze na szczęście jest kilka miejsc w europie gdzie można super poszaleć:confused::.Atak wogóle to teraz w alpach jest dopiero drogo i cała Polska:laughing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda kolego że tak piszesz,bo jak nie byłeś tam na nartach to co możesz mówić:mad::Narciarsko nie tylko Alpy stoją-jeszcze na szczęście jest kilka miejsc w europie gdzie można super poszaleć:confused::.Atak wogóle to teraz w alpach jest dopiero drogo i cała Polska:laughing:

Nie bylem, ale to nie znaczy ze nic nie wiem na ten temat. Wiekszosc szwedow ktorych znam, i po tym co pisza na szweckich forach jezdzi wlasnie w Alpy. A to chyba cos znaczy...:proud:

Ja tez jezdze co roku w polskie gory ktore kocham, ale ja i wielu mi podobnych do mnie tez twierdzi za Alpy sa nr1.

Edytowane przez SB
Naprawa cytatu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...