Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

WorldSkitest 2013 w Bad Kleinkirchheim


JC

Rekomendowane odpowiedzi

A jak paleta firm uczestniczących w testach, są jakieś zmiany w porównaniu z zeszłym rokiem, czy pozostało bez roszad?

... i już po testach. Dzisiaj rano wietrznie, ale z każdą godziną było tylko lepiej.

Ja dzisiaj ujeżdżałem GS-y, które po kilku latach przerwy wróciły na test. Kolejną nowością była marka Stockli, która wystawiła slalomkę i gigantkę (było to uzupełnienie luki po K2).

Reszta została po staremu.

Warunki do testów były genialne. Wiatr wydmuchał nadmiar śniegu, a trasa była twarda i równa jak stół. Idealnie pod GS-y

Dzisiaj na test zawitały kolejne gwiazdy: Dominique Gisin, Cristoph Innerfofer i Fritz Strobl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejną nowością była marka Stockli, która wystawiła slalomkę i gigantkę (było to uzupełnienie luki po K2).

Reszta została po staremu.

No to Stockli zaszalało z 2 parami nart:rolleyes::, podobają mi się ich narty od kliku lat, wręcz jestem w jednej parze zakochany, no ale żeby skonsumować tą miłość platoniczną to potrzeba chyba CUDU, do testów dostępne tylko w Białce w długości 163 cm:tongue:(narta AM), napisałem w tej sprawie do ich przedstawiciela w Mogilanach, olali, to było kilka miesięcy temu. W między czasie na stronie Stockli pojawiły się wyprzedaże, no to napisałem do nich że chcę takie narty, odpisała mi sympatyczna dziewczyna że nie wysyłają nart za granicę i żeby się skontaktował z ich przedstawicielem w moim kraju, no to napisałem jaj maila o takiej treści:

Dear Sirs,

Thank you for your e-mail.

Unfortunately your representative in Poland do not answer for my e-mails, and Stockli skis are practically unavailable in polish shops. Moreover I can not find your skis in the database for the season 12/13 on the biggest and the most known ski-page in Poland skionline.pl ( http://www.skionline.pl/sprzet/narty.html ) - there are many ski companies except Stockli.

Stockli skis are available only for tests in one of the most known polish skiresorts, but they have no length range (they have only short skis) e.g. the longest AllMountain skis are 163 cm, and GS skis are 170 cm long.

I am really interested in this skis but in Poland I have no possibility to buy them - please advise how and where can I buy it.

I have also one more question concerning the Ski jacket Laser Orange Men - is it possible to buy this jacket from you and what sizes of this jacket do you have?

Best regards,

Slawomir B.

No i na to mi dziewczyna odpisała że przykro jej:tongue:

Chyba będę musiał Tinę o pomoc poprosić:applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem więc,że jeśli chodzi o "łopaty" to mogę liczyć na jakieś wieści? :proud:

Nie przypuszczam, po pierwsze do października obowiązuje tajemnica:tongue:, a po drugie firmy na testy raczej dostarczają narty dla ogółu, a nie marginesu:stupid:

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak parę sezonów wcześniej szukaliśmy wśród testowanych nart tych z rockerem, tak teraz ciekaw jestem ile firm przedstawia narty, w których konstrukcji użyty jest kształt V. W nartach skitourowych już dwie czołowe firmy, czyli Hagan i Dynafit wypuszczają w tym sezonie narty oparte o ten koncept, który w Salomon BBR funguje od WST na którym miałem możliwość je testować, czyli chyba w 2010?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie zamieściłem pierwsza galerie z WorldSkitestu 2013: http://www.skionline.pl/worldskitest/zdjecia,worldskitest-2013-testy,932,foto,1.html
Żebym ja musiał kombinować jak koń pod górkę żeby dodać załącznik w postaci zdjęcia z strony głównej:rolleyes::To chyba Gerhard Brueggler:

G.B..JPG

Zwrócił moją uwagę jego fajny strój mało znanej u nas marki Mountain Force.[h=1][/h]

G.B..JPG.96cfcdce3402e004478f662a98a2384f.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebym ja musiał kombinować jak koń pod górkę żeby dodać załącznik w postaci zdjęcia z strony głównej:rolleyes::

To chyba Gerhard Brueggler:

[ATTACH=CONFIG]10073[/ATTACH]

Zwrócił moją uwagę jego fajny strój mało znanej u nas marki Mountain Force.

No ale ile sie nauczyłeś :)

Tak to Gerhard, ale jak Ty wpadłeś na to, że on ma na sobie Mountain Force?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...