Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

WorldSkitest 2013 w Bad Kleinkirchheim


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba się mnie przestraszyli:cool::

Przebrnąłem przez kilka ostatnich testów i ogólne wrażenie jest takie, że spokojnie można by strawestować słynne zdanie Garry Linekera "piłka nożna to taka gra gdzie 22 facetów biega za piłką a na końcu i tak zawsze wygrywają Niemcy"

W grupie race mężczyźni testy testami, ale i tak zawsze wygrywa Atomic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do Jacka o Rictory - czy testowaliście również model o tali 90 mm? Napisz coś od siebie, próbowałeś wcześniejsze Rictory, więc masz punkt odniesienia

Co prawda nie jestem Jacek, ale z racij że brałem udział w WST pozwolę sobie odpowiedzieć na Twoje pytanie:

Testowane są narty te które są w wynikach testów i żadne inne, więc skoro nie ma tych nart w wynikach, to znaczy że nie brały one udziału w testach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie jestem Jacek, ale z racij że brałem udział w WST pozwolę sobie odpowiedzieć na Twoje pytanie:

Testowane są narty te które są w wynikach testów i żadne inne, więc skoro nie ma tych nart w wynikach, to znaczy że nie brały one udziału w testach.

Nie jestem pewien co było w kategorii Open

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie!

Narta sklepowa z nartą zawodniczą ma jedną wspólną cechę - logo.

Jest to oczywiste, ale tez nie zmienia faktu ze Head robi dobre narty, sklepowki jak i zawodnicze.

Prosze tego nie traktowac jako jakas namowe czy, probe wywyzszania Head. Kazdy kupuje to co lubi, lub uwaza ze mu bardziej odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby łatwiej zinterpretować wyniki testu, dobrze byłoby mieć wiadomość kto oceniał. Wiem że pośród oceniających byli znani sportowcy. Przypuszczam że skład był uzupełniony przez ludzi stale związanych z narciarstwem, posiadających dobre umiejętności jazdy na nartach. Jeśli tak było, test jest jak najbardziej wiarygodnym i odzwierciedlającym doznania bardzo dobrych narciarzy, wymagających i umiejących wykorzystać cechy sprzętu. Dla amatora jazd nartostradowych w czasie tygodniowego pobytu w ferie może być mniej przydatny, a nawet wprowadzać w błąd. Wiadomo, większość ludzi kieruje się opiniami innych, reklamą itp. Reasumując, patrząc po sobie, i transformując testy narciarskie na bliską mi dziedzinę, motoryzację, nigdy bym nie kupił Fabii czy Yarisa. Ludzie jednak inaczej oceniają, co widać po wynikach sprzedaży. A co się tyczy nart sportowców i sklepowych, to wydaje mi się, że występuje tu taka sama zależność jak np. F1. Silnik Renault z F1 nijak się ma do tego z Laguny, choć ma takie samo logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...