Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

WorldSkitest 2013 w Bad Kleinkirchheim


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Interesuję się modą:stupid:

A tak poważnie to tylko Mountain Force ma tak odważny design i widziałem już to na zdjęciu grupowym które wstawiłeś z BKK.

"Odważny designe"... coś ty się nałykał, że takiego języka używasz... :laughing:

Mam zdjęcia z pokazu mody, więc będzie można zobaczyć więcej szmatek z odważnym designem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Odważny designe"... coś ty się nałykał, że takiego języka używasz... :laughing:

Mam zdjęcia z pokazu mody, więc będzie można zobaczyć więcej szmatek z odważnym designem :)

No co?.. inni tu jadą białym wierszem to ja nie mogę takim językiem:stupid:

Tak, tak... z pokazu, szkoda że potem w sklepach jest tylko black and white:rolleyes::

Edytowane przez SB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś niestety w tym jest, że w naszych sklepach są tylko wybrane kolory i modele.

Ja próbuję od jakiegoś czasu sobie znaleźć kurtkę narciarską w kolorze żółtym i w naszych sklepach z tym kolorem są delikatnie mówiąc pewne problemy... Moze coś się zmieni za jakiś czas a tymczasem chyba nabędę kurtałkę z "zagramanicy" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że temat WST 2013 przekształcił się w "kącik modowy" :wink:

Nie przekształcił, bo WST to nie tylko testy nart, to także prezentacja i ocena ich pod względem walorów estetycznych/wizualnych, co dla wielu osób jest nie bez znaczenia. To także pokazy nowych kolekcji firm odzieżowych, obuwniczych, producentów kasków, gogli, ect...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wiele wskazuje że nic na tym nie stracisz:) Jedno popołudnie przeznaczyłem na latanine po sklepach w "Mayer" . Duży wybór i ceny niejednokrotnie mniejsze niż u nas ( opinia dotyczy tych samych marek i porównywalnych produktów) Ja na następny sezon właśnie mam zamiar zrobić spore zakupy:)

Coś niestety w tym jest, że w naszych sklepach są tylko wybrane kolory i modele.

Ja próbuję od jakiegoś czasu sobie znaleźć kurtkę narciarską w kolorze żółtym i w naszych sklepach z tym kolorem są delikatnie mówiąc pewne problemy... Moze coś się zmieni za jakiś czas a tymczasem chyba nabędę kurtałkę z "zagramanicy" :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebrnąłem przez kilka ostatnich testów i ogólne wrażenie jest takie, że spokojnie można by strawestować słynne zdanie Garry Linekera "piłka nożna to taka gra gdzie 22 facetów biega za piłką a na końcu i tak zawsze wygrywają Niemcy"

W grupie race mężczyźni testy testami, ale i tak zawsze wygrywa Atomic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Koledzy wyjaśnijcie mi proszę jak to jest z tym testem. Wyniki są tajne przez pól roku czy jak? Czytam, że NTN kończy składać magazyn czyli wyniki testu światowego już mają a nikt nie puszcza pary z ust. Podpisuje się jakieś zobowiązania z producentami, że nie wolno tego wcześniej ujawniać niż przed końcem października?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WorldSkitest 2013 w Bad Kleinkirchheim

Koledzy wyjaśnijcie mi proszę jak to jest z tym testem. Wyniki są tajne przez pól roku czy jak? Czytam, że NTN kończy składać magazyn czyli wyniki testu światowego już mają a nikt nie puszcza pary z ust. Podpisuje się jakieś zobowiązania z producentami, że nie wolno tego wcześniej ujawniać niż przed końcem października?

Znam wyniki od dawna, ale pary nie puszczę :)!

NTN nie publikuje wyników WST. Po drugie kto przeczytałby magazyn, gdyby na etapie składania wszyscy już wiedzieli co i jak,

Mobilnie Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...