Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
johny7

Dobry serwis w Warszawie

Recommended Posts

Głupio mi że dopiero teraz polecam: Igor Sudnik, operuje w okolicach Mokotowa 603653123, zawsze znajdzie czas coś wyjaśnić, do tego bardzo pozytywna osoba. Najlepszy serwis ręczny z jakiego korzystałem.

Pomógł mi też dopasować buty, ma sporo narzędzi i wiedzę do fittingu.

W sumie temacik o Warszawskich serwisach do odkurzenia bo możliwe, że coś otworzono, a coś zamknięto.

Zgodzę się z raufem. Ostatnio Igor zabrał się za moje buty i bez odkształcania na gorąco skorupy (moim zdaniem odbarczanie to ostateczność), odpowiednio ją wewnątrz "frezując"... dopasował Dobermanny do mojej szerokiej stopy. Ręczna serwisowa robota, co ważne przyniosła naprawdę niesamowitą ulgę dla śródstopia przy braku jakiejkolwiek deformacji skorupy na zewnątrz. Wie co robi i robi to bardzo dokładnie. Narty też tylko u niego. Niesamowicie pozytywna osoba, robiąc coś u niego czasami nie chce się wyjść, tylko dalej rozmawiać. :)

Edited by michalb

Panie i panowie. Na pewno coś się zmieniło przez te kilka lat w kwestii serwisowania sprzętu narciarskiego ... Jak to aktualnie w mazowieckim wygląda ? Do kogo pojechać aby być zadowolonym ?

Ja z czystym sumieniem mogę polecić serwis Jana Pieli na Górce Szczęśliwickiej. Moim zdaniem zdecydowanie najlepszy serwis narciarski w Warszawie. 

• Like 2

19 godzin temu, laryzbyszko napisał:

Ja z czystym sumieniem mogę polecić serwis Jana Pieli na Górce Szczęśliwickiej. Moim zdaniem zdecydowanie najlepszy serwis narciarski w Warszawie. 

I ja co roku od kilku ładnych lat zawsze tam serwisuje narty i nigdy nie miałem żadnych problemów. Ino porównania nie mam do żadnego warszawskiego serwisu. Natomiast w ten weekend byłem w Krynica i coś nas podkusiło, żeby na szybko rano dać do serwisu nasze narty (smarowanie + ostrzenie) i tak spierdo... robotę, że po dwóch zjazdach wracaliśmy ponownie do serwisu, bo okazało się, że nie przytępili przodów i tyłów i narty żyły własnym życiem. Serwis w pierwszym budynku po lewej jak się dojeżdża do ośrodka - nie poelcam.

• Like 1

W dniu 14.01.2014 o 19:14, rauf napisał:

Głupio mi że dopiero teraz polecam: Igor Sudnik, operuje w okolicach Mokotowa 603653123, zawsze znajdzie czas coś wyjaśnić, do tego bardzo pozytywna osoba. Najlepszy serwis ręczny z jakiego korzystałem.

Pomógł mi też dopasować buty, ma sporo narzędzi i wiedzę do fittingu.

Igor Sudnik nie serwisuje nart od 2016 roku ...