-
Liczba zawartości
651 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Zawartość dodana przez Sławek Nikt
-
..., ależ zazdraszczam, oczywiście w najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu 🙂
-
Może policja z alkomaten stała na wlocie i dlatego na nartach nie jechali 😉
-
Klasyka, jak autko duże, a kierownik nie za duży to widziałem tuż pod podsufitką zamontowane. Ja wędki sobie nad głową wożę.
-
salomon Kask Salomon husk prime :-(( Jak solidnie zamocować gogle ?
Sławek Nikt odpowiedział Sławek Nikt → na temat → Sprzęt narciarski
Co się śmiejecie ... Tak to jest jak polecajki mniej lub bardziej sponsorowane ... A ja napisałem jak to jest w rzeczywistości. Kasy za to nie będzie, rabatu u salomona też nie, ale może komuś się przyda. -
salomon Kask Salomon husk prime :-(( Jak solidnie zamocować gogle ?
Sławek Nikt odpowiedział Sławek Nikt → na temat → Sprzęt narciarski
W internetach polecali ... -
salomon Kask Salomon husk prime :-(( Jak solidnie zamocować gogle ?
Sławek Nikt odpowiedział Sławek Nikt → na temat → Sprzęt narciarski
Kolejnym olbrzymim minusem kasku jest to, że pokrętło kasku nie ma blokady i po bardzo krótkim czasie znowu kask jest luźny ... Po raz drugi nie polecam. W moich butach na motor nie mam takiego problemu także wiem, że da się i to solidnie. -
Bywam na Kasprowym na nartach od 5 czy 6 sezonów i jeszcze nie widziałem tak przygotowanej trasy ...
- 1 882 odpowiedzi
-
- kasprowy wierch
- stacje narciarskie
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Co to za model tak konkretnie ?
-
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://przegladsportowy.onet.pl/sporty-zimowe/narciarstwo-alpejskie/alez-triumf-14-letniej-polki-miedzynarodowy-sukces/mgkxev3&ved=2ahUKEwiR9saryY2TAxWdHBAIHfoMO3AQFnoECCIQAQ&usg=AOvVaw07TjfCcZmHbb7Ra172GVBO
- 5 odpowiedzi
-
- 6
-
-
- iga kaczmarek
- slalom
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
W kontekście i powyższych i tej odpowiedzi to ja się zastanawiam czy pisząc o jednym nie masz na myśli czegoś innego ... Ja pisząc na forum skionline mam myśli konkretnie to forum na którym piszę, a nie lewituję wokół innych.
-
... można i tak ... czyli można na forum skionline pisać o problemach na forum skiforum ... Nie sądziłem, że to takie oczywiste !
-
..., ale to wątek o tutejszym czyli skionline, a skiforum to nie to samo ...
-
Jak było tak jest ... Coś tam ktoś tam czymś tam w ogóle się zajmuje w celu poprawy takich problemów ?
-
Takie "auta" i Polsce widziałem. Jak masz na stok blisko i nie jest bardzo zimno to dobry i pomysł i wybór, ale jak jedziesz co najmniej 150 kilometrów na mrozie i wieje ...
-
Ile stopni ?
-
Tego nie wiem, może w drugiej ktoś się zabarykadował bo mu jazdy ciągle mało ... Pod tekst przyczyny techniczne można podciągnąć niemal wszystko tylko jak zawsze nie do końca będzie wiadomo o co kaman. Ps. Z życia wzięte. Swego czasu na Okęciu odwołano lot z powodów technicznych. Pech dla odwołujących był taki, że samolotem tym miał lecieć ktoś kto miał kolegów na lotnisku. I po 2 telefonach okazało się, że maszyna ponoć cudem wylądowała na Okęciu choć dla wszystkich komunikat był o drobnych kłopotach technicznych. Oczywiście lot nie odbył się i pasażerów przekierowywano na inne połączenia bądź proponowano nocleg na koszt linii i lot następnego dnia.
-
Jak Ci al odradzi zakładać narty to też go posłuchasz ? Tak w sobotę może być "trochę" ludzi tym bardziej, że trwają ferie. Ponadto wyjazd o 5 to nic strasznego.
- 1 882 odpowiedzi
-
- 2
-
-
- kasprowy wierch
- stacje narciarskie
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Przyczyny techniczne to głównie te, które są najbardziej prawdopodobne 😉 może lina w jakimś miejscu pękła ...
-
austria Ośrodki alpejskie jak najbliżej Katowic
Sławek Nikt odpowiedział Narciarz ze Śląska → na temat → Austria
2 czy 3 dni to chyba dla tych, którzy chcą tylko szybko zjechać i tak w kółko ... Co oczywiście kwestią gustu jest. Dzięki Maćku za ten wpis. -
Od wielkiego gwizdu zdarza się, że można zacząć jeździć trochę wcześniej, ale maks to pół godzinki. Rzadka rzadkość 😀
-
Ja się czepiam ... ? Kolejny wpis poniżej ... A idąc tym tropem trzeba by wszystkich właścicieli opisać tylko ... Kto i gdzie będzie doszukiwać się powiązań politycznych jak właścicielem jest spółka zarejestrowana np. za granicą albo jakiś duży holding ... O tym już mało kto wspomina ... Dlatego jeśli w tym samym czasie w tym samym biznesie równie dobrze radziły sobie inne firmy spoza lokalnych elit politycznych (przynajmniej teoretycznie) to takie podkreślanie co kto może, a kto nie może jest nie na miejscu. Koniec z mojej strony. Jak na razie dobrze to wygląda. Ze 2 godzinki się pojeździ także czas lecieć 😀
-
Za rok jak zgaduję jak każda/y profesjonalna/y Pogodyn/ka 😁
-
Jeszcze kilka fotek i za 2/3 tygodnie będę 🫣
-
I po nartowaniu prosto do pracy 😁







