Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Sprzęt narciarski 2013/14


JC

Rekomendowane odpowiedzi

uprzedzając odpowiedź - żart oczywiście! Mi sie podoba to : http://www.mountainforce.com/de/collection/men/outfit-0090.php, tylko musze schudnąć, bo będe wyglądał jak przegotowana parówka :biggrin:

To też jest fajne: http://www.mountainforce.com/de/collection/men/outfit-0122.php

A w Polsce jest jakiś sklep ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne ciuszki na stronie , ale Twojego zestawu SB nie widze... chyba na wagę kupiłeś :biggrin:

To z zeszło rocznej kolekcji, która w mojej ocenie była dużo ciekawsza:rolleyes::

A kupowałem nie na wagę, ale nie mniej ciekawie... bo za ruble w Moskwie:eek:

Trwało to od kwietnie do połowy sierpnia i tu pragnę podziękować Wróżce, bo to ona mi pomogła, sam bym nie ogarnął, brakło by mi determinacji, a przede wszystkim biegłej znajomości języka rosyjskiego:eek:

A to może Kasia napisze co i jak, bo ja już w pewnym momencie mówię... zamkną nas za malwersacje finansowe, po pieniądze w prawo w lewo, posłane wróciły no i tak se prze wiosnę i lato...:tongue:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby tylko Rutkowski się w to nie wtrącił :wink:

A teraz całkiem poważnie - a to w Moskwie wychodzi taniej/ciekawiej?

Cenowo było tak jak w DE czy USA, ale te spodnie mieli tylko ruscy, nigdzie indziej nie znalazłem, a kurtka w de np. była 48 i 52 a ja potrzebowałem 50 i też ruscy akurat mieli.

Przesyłka droga z RU, bo 100e istnieje ryzyko że fiskus po cło rączkę wysunie, ale się nie to nie zdarzyło, no i jeszcze taki fakt do sklepu w DE jak nie pasuje można odesłać, bo reguluje to prawo EU, a tu może i można bo ruscy sympatyczni, tylko trzeba wydać kolejne 100e, czyli się nie opłaci...

Jako ciekawostka sklep internetowy pisany Cyrylicą: http://worldcupski.ru/

Odważy się ktoś na zakupy? czy tylko ja taki pierd...y jestem?:stupid:

Edytowane przez SB
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo w tym sklepie. Jeden rubel to 0,1 zł. Do ceny należy doliczyć jeszcze koszt transportu no i te wszystkie opłaty bankowe- ze złotego na euro, z euro na ruble, czyli przynajmniej 15% więcej od kursu kantorowego. A cyrylica... Kiedyś wszyscy uczyli się tego języka. Przykro ,że tak bystra wsie zabyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe :) Zima idzie :) Jeszcze tydzień temu ta kurtka:http://worldcupski.ru/105-kurtka-zhenskaja-rider-jacket.htmlKosztowała 16600 RB a dzisiaj już 36500 RB :)Zasadzałam się na taką samą tylko żółtą:

rider-jacket-1213-wms-black_6.jpg

ale niestety w Rosji jej nie było...Generalnie rzeczywiście muszę przyznać, że sklep działa bardzo sprawnie i chyba troszkę byliśmy króliczkiem doświadczalnym dla nich, bo wygląda na to, że zainicjowaliśmy rozszerzenie działalności tego sklepu na kraje inne niż Rosja :)Troszkę cieżko było na początku z przelewem, bo ich bank przyjmował tylko RB, z kolei nasze banki (mój, SB i moich znajomych - było w to zamieszanych więcej osób :) między innymi mój kolega z pracy biegle władający rosyjskim) nie obsługują akurat tej waluty (tego zrozumieć nie mogę do tej pory), ale Michałek założył nowe konto i już można robić przelewy w Euro i USD. W ogóle obsługa sklepu jest przesympatyczna i wyjątkowo cierpliwa (wykonałam chyba 3 albo 4 przelewy, które po tygodniu do mnie wracały, banki wydzwaniały zarówno do mnie jak i do Michałka). Michałek nawet wyszedł z ciekawą propozycją - mieli jechać na jakieś spotkanie do Berlina i powiedział, że jak będą jechać to zabiorą ze sobą spodnie i kurtkę, a ponieważ w Berlinie mieszka znajoma znajomego więc to też była opcja wymiany pieniędzy na ciuszki :) Niestety wyjazd został odwołany, ale ostatecznie poradziliśmy sobie w inny sposób :)Pod koniec sezonu ciuszki znów zostaną sporo przecenione i wtedy uderzę do nich, jeśli tylko będą mieli moją kurteczkę :)Jeśli ktoś byłby chętny do kupna czegoś z tego sklepu to możemy połączyć zamówienia - oszczędność na przesyłce :)

rider-jacket-1213-wms-black_6.jpg.45419f707bdf2f61cfa23a1adb8d26ec.jpg

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie obsługują akurat tej waluty (tego zrozumieć nie mogę do tej pory), ale Michałek założył nowe konto i już można robić przelewy w Euro i USD.

W ogóle obsługa sklepu jest przesympatyczna i wyjątkowo cierpliwa (wykonałam chyba 3 albo 4 przelewy, które po tygodniu do mnie wracały, banki wydzwaniały zarówno do mnie jak i do Michałka). Michałek nawet wyszedł z ciekawą propozycją - mieli jechać na jakieś spotkanie do Berlina i powiedział, że jak będą jechać to zabiorą ze sobą spodnie i kurtkę, a ponieważ w Berlinie mieszka znajoma

Miszka ,znaczyt sje bystryj parjeń. :crazy:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dziale Sprzęt zamieściłem kolekcję kasków narciarskich POC na sezon 13/14

Nowość kask narciarski Skull Orbic Comp

[ATTACH=CONFIG]11274[/ATTACH]

Dodałem też gogle POC

[ATTACH=CONFIG]11275[/ATTACH]

Już pisałem do bobica w tej sprawie, że nowy kask potrzebuję, a ten wyrzuty że piszę jak coś potrzebuję, a nie że zatęskniłem:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam

Miszka ,znaczyt sje bystryj parjeń. :crazy:

Witam , chciałbym was prosić o pomoc przy kupnie nart na sezon 2014.Cena o jakiej mowa to 1700 zł z wiazaniami , kilka znajomych poleciła mi fischery progressor 900 lub 800. Jestem narciarzem średniozaawansowanym 95 kg przy 188cm . Jako styl jazdy preferuje heh jakby to fachowo nazwać może "oldschool" ponieważ nauczył go mnie wujek i polega na ciągłym dynamicznym skrecaniu . Z gory dziękuje za pomoc ;)

Edytowane przez Sudol19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , chciałbym was prosić o pomoc przy kupnie nart na sezon 2014.Cena o jakiej mowa to 1700 zł z wiazaniami , kilka znajomych poleciła mi fischery progressor 900 lub 800. Jestem narciarzem średniozaawansowanym 95 kg przy 188cm . Jako styl jazdy preferuje heh jakby to fachową nazwać może "oldschool" ponieważ nauczył go mnie wujek i polega na ciągłym dynamicznym skrecaniu . Z góry dziękuje za pomoc ;)

Edytowane przez Sudol19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Chcę wymienić moje ukochane Elany SLX na Rossignol 8Sl. W Intersporcie są te http://esklep.intersport.pl/pl/product/78680/narty-rossignol-radical-8-sl-ra2bp01-+-wiazania-rossignol-axm-120s-tpi2-rc0b008 . Natomiast w na forum mamy te http://www.skionline.pl/sprzet/narty,13-14,rossignol,radical-8sl-slantnose,6920.html . Pytanie czy w obu przypadkach są to te same narty czy tak jak kiedyś producent robił narty dla sieci sklepów i były odchudzone żeby uzyskać cenę. Poproszę o odpowiedz kogos kto sie zna. Pozdrawiam Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość karpacka39

Ja zawsze tez mialem problem z doborem odpowiednich nart dla siebie, ale od kiedy trafiłem do sklepu starsport.com.pl ten problem znikł. Korzystając z pomocy profesjonalnej obsługi szybko i dobrze dobrałem sobie narty w zeszłym sezonie, bardzo wygodne i wreszcie jazda po stoku zaczęł być frajdą dla mnie. W sklepie mają bogaty wybór sprzętu dobrych firmy w różnym przedziale cenowym. Zachecam do odwiedzenia tego sklepu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość monika89

Mam już skompletowany sprzęt i odzież, jednak brakuje mi gogli. Długo szukałam na http://gdzieobejrze.pl/category/335 jednak nie mam pojęcia jakie mam wybrać. Mam wadę wzroku i noszę szkła kontaktowe, czy to ma jakieś znaczenie przy wyborze odpowiednich okularów narciarskich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...