Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Na zwiady do Fischera...


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Czy mógbysporuszyc temat wykorzystania czegos co nazwano tiprocker w nartach sportowych. Akurat Fischer chyba w kolekcji 13/14 tegop nie ma ale z pewnością wiedzą duzo na ten temat więc dlaczego nie ma na przyklad?

Dla mnie to marketingowa bajeczka i jestem ciekaw zdania specjalistów.

Pozdro serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak coś więcej..?

mam Fischer Soma RC4 Competotion 110 z sezonu 2009/10 w których w drugim roku użytkowania (niestety już po gwarancji ) zaczęły pękać skorupy w okolicach drugiej klamry od dołu:confused::

generalnie but był OK , ale po takich doświadczeniach , buty z logo Fischer omijam z daleka

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Czy mógbysporuszyc temat wykorzystania czegos co nazwano tiprocker w nartach sportowych. Akurat Fischer chyba w kolekcji 13/14 tegop nie ma ale z pewnością wiedzą duzo na ten temat więc dlaczego nie ma na przyklad?

Dla mnie to marketingowa bajeczka i jestem ciekaw zdania specjalistów.

Pozdro serdeczne

Właśnie rozmawiałem z alpine product managerem Fischera i wyjaśnił mi, że rockera nie wprowadzają w modelach WC celowo, ponieważ narty z tej grupy mają być agresywne, dobrze trzymającej na zbitym śniegu.

Wysłane z telefonu

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Właśnie rozmawiałem z alpine product managerem Fischera i wyjaśnił mi, że rockera nie wprowadzają w modelach WC celowo, ponieważ narty z tej grupy mają być agresywne, dobrze trzymającej na zbitym śniegu.

Wysłane z telefonu

Takiej odpowiedzi oczekiwałem mniej więcej. Rozumiem tez lakoniczność stwierdzeń. ;)

Dzieki Jacku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, ja też miałem zamiar je kupić. Może to kwestia nieprofesjonalnego schładzania?? Gdzie dopasowywaliście ?

ja swoich (RC 4 Comp 110 ) nigdzie nie tuningowałem bo dobrze "siadły" mi na nogę:smile:

problem pojawił się po ok. 50-60 dniach na nartach , to nie wiem czy to dużo , czy mało ,ale wydaje mi się , że plastik nie powinien się już aż tak "zmęczyć"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem buty Fischer RC4 /130,po 2 miesiącach skorupa prawego buta pękła,a że but bardzo mi leżał,bo mam problemy z koścmi,kupiłem drugie takie same i po 2 miesiącach pękł także prawy dokładnie w tym samym miejscu.Poprzednie buty pękły mi w latach 70tych,a zużyłem ich bardzo dużo...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ja kupiłem buty Fischer RC4 /130,po 2 miesiącach skorupa prawego buta pękła,a że but bardzo mi leżał,bo mam problemy z koścmi,kupiłem drugie takie same i po 2 miesiącach pękł także prawy dokładnie w tym samym miejscu.Poprzednie buty pękły mi w latach 70tych,a zużyłem ich bardzo dużo...

"Bo masz nogę niedostosowaną do dobrego buta" - tak mi kiedys odpisał rzeczoznawca jak reklamowałem jakieś buty górskie bo popękały. :) :)

Pozdrowienia serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

"Bo masz nogę niedostosowaną do dobrego buta" - tak mi kiedys odpisał rzeczoznawca jak reklamowałem jakieś buty górskie bo popękały. :) :)

Pozdrowienia serdeczne

Dobry tekst rzeczoznawcy.

Ja ostatnio reklamowałem też buty górskie dziecka (odklejona podeszwa + popękana powierzchnia) - rozpatrzenie reklamacji - buty do sklejenia, żadna wymiana czy też zwrot pieniędzy nie wchodził w grę.

W związku z oporem sprzedawcy zażyczyliśmy sobie pisemnego oświadczenia, z gwarancją, że po tej naprawie podczas całodniowych górskich wycieczek buty się nie rozkleją i nie spotka nas przykra niespodzianka w górach.

Po tych słowach sklep wymiękł i zwrócił kasę. Więc generalnie trzeba walczyć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z nurtującą nas kwestią,dlaczego buty Fischera masowo pękają????Czyżby pytanie było zbyt niepoprawne politycznie i zwyciężyłą dyplomacja???

Dyplomacja nie ma tu nic do rzeczy. Po prostu pytanie zostało jasno postawione zbyt późno, jak byłem już w drodze powrotnej. Nic jednak straconego. W przyszłym tygodniu mam spotkanie z Fischerem, więc wrócę do tematu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Tak jak napisałem, byłem na spotkaniu w siedzibie dystrybutora marki Fischer na Polskę. Przedstawiłem problem i zostałem poproszony, aby dowiedzieć się więcej na temat Waszych problemów z pękającymi butami. Tym bardziej, że ani dystrybutor, ani fabryka nie miała zgłaszanych tego typu problemów przez klientów.

Żeby ułatwić Wam temat Aklim, Boogie, lski@interia.pl proszę o przesłanie do mnie informacji dot. modelu butów, zdjęć - całego buta oraz miejsca pęknięcia oraz krótkiej informacji w jakiej sytuacji doszło do uszkodzenia skorupy.

Ja temat przekaże dalej do Fischera

Teraz pytanie od Fischer do lski@interia.pl

Skoro jak napisałeś - Ja kupiłem buty Fischer RC4 /130,po 2 miesiącach skorupa prawego buta pękła,a że but bardzo mi leżał, bo mam problemy z kośćmi, kupiłem drugie takie same i po 2 miesiącach pękł także prawy dokładnie w tym samym miejscu - dlaczego nie reklamowałeś butów na gwarancji?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...