Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Sulden 03-08.11.2013


Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, przyznam się....

że to prowokacja, tak zemsta za to że się śmiał z mojego ubranka:sorrow:, podrasowałem ten motyw z gramoleniem się, jak się przyglądniecie to widać że w pewnym momencie krzesła nagle zmieniają kierunek jazdy:tongue::biggrin:

Wyszło dobrze :wink: bardziej podejrzewałam, że celowo się gramolił - tak dla potrzeb ogółu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie będziesz się śmiał?:biggrin: Przeważnie Figo kręciłem:stupid:

Panasonic Lumix DMC-TZ10

panasonic-lumix-tz10.jpg

Ha, też posiadam to "cudo" i chyba go nie doceniałam, bo rzadko używany, a tutaj całkiem przyzwoicie się spisał :rolleyes:: o ironio, kupiliśmy go już jakiś czas temu, właśnie z myślą "o czymś kieszonkowym na wypady narciarskie" i nie wiem czy raz go mieliśmy ze sobą :redface:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło dobrze :wink: bardziej podejrzewałam, że celowo się gramolił - tak dla potrzeb ogółu :biggrin:

A to nie, gramolił się długo, tylko ja zamiast wyciągać aparat i dokumentować, rozkoszowałem się tym cudnym widokiem:tongue:, dopiero dojeżdżający Piotrek krzyknął "kręt to... kręć" :biggrin:

Ha, też posiadam to "cudo" i chyba go nie doceniałam, bo rzadko używany, a tutaj całkiem przyzwoicie się spisał :rolleyes:: o ironio, kupiliśmy go już jakiś czas temu, właśnie z myślą "o czymś kieszonkowym na wypady narciarskie" i nie wiem czy raz go mieliśmy ze sobą :redface:

Zawsze go mam z sobą i nie ma czegoś takiego że wychodzę na narty i aaaa... dzisiaj nie zabieram aparatu, zawsze zabieram:smile:, taki nawyk poprostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje, że to gramolenie jest spowodowane faktem, że Figo coś zgubił i po prostu szuka, przeczesując kijkami śnieg, a nie żadnego upadku. :wink:

Czuję się jak celebryta.:stupid:

Nie ważne co o tobie mówią i pokazują.

Ważne żeby mówili.

Autografy będę rozdawał dopiero po zakończeniu nadchodzącego sezonu.:angel:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że Figo sprawdza głębokość śniegu :laughing:, a to chyba właśnie przez montażowe sztuczki SB miałem takie wrażenie, że tak napiera, że zaraz go widać nie będzie :laughing:

To było najbardziej wq...iające.

Przy tym płaskim świetle,słabo widziałem i wjechałem w nawianą masę śniegu.

Co się podparłem ręką,nogą czy kijkiem to byłem głębiej jak w bagnie.

Ale SB wyciągnął pomocną dłoń i zoomem mnie wyciągnął.:applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie, gramolił się długo, tylko ja zamiast wyciągać aparat i dokumentować, rozkoszowałem się tym cudnym widokiem:tongue:, dopiero dojeżdżający Piotrek krzyknął "kręt to... kręć" :biggrin:

Warto było, Figo zadowolony i "atrakcyjność" filmu zagwaranatowana :crazy:

Zawsze go mam z sobą i nie ma czegoś takiego że wychodzę na narty i aaaa... dzisiaj nie zabieram aparatu, zawsze zabieram:smile:, taki nawyk poprostu

Często bazowałam na telefonie :redface: jak widać niesłusznie - przeproszę się z nim ładnie na ten sezon :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...