Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Sulden 03-08.11.2013


Rekomendowane odpowiedzi

Należy kliknąć w godzinę 10.00

Jak będziecie nas szukać to;

jeden gruuuby na czarno

jeden chudy na czarno

i jeszcze jeden chudy na pomarańcowo - takie mniej więcej "roboty drogowe" :cheerful: :applause:

Musiałem jeszcze raz rzucić okiem na podpowiedzi Figo i teraz sam już nie wiem bo na zdjęciu jest trzech chudych! Reszta jakby się zgadza. Dobrze, że usunęliście gapowiczów bo w tłumie to byłoby trudno Was rozpoznać. Ale wiadomo! Jak kadra trenuje to stok zamknięty dla turystów! :wink:

Ja natürlich:smile:

Kwatera główna robi bardzo miłe wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ruch w Soldzie!!! To się chłopaki wystoją! :laughing:
Skoro wszyscy wolą owczym pędem np.na Pitztala,albo do Soelden to my tutaj mamy pustki.Prócz kilku ekip klubowych,trenujących na bramkach to nas "cywilnych" było max 10 osób.Pogoda nas nie rozpieszczała dzisiaj.Silne wiatrzysko,płaskie światło powodowało problemy z błędnikiem.Ale kiedy świeciło słoneczko to była bajka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem jeszcze raz rzucić okiem na podpowiedzi Figo i teraz sam już nie wiem bo na zdjęciu jest trzech chudych!

Ach ten obraz z kamer, wszystko spłaszcza:tongue:, ta trasa co jest w tle na kamerce wygląda płasko, a wcale płaska nie jest:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Permanentna inwigilacja :))).Dzisiaj była baja.Daliśmy nieźle w palnik (wiadomo imieniny SB).Z tej okazji solenizant strzelił kilka razy setkę,ale taką w kilometrach na godzinę.Najwyższy zanotowany pomiar 105 km/h.Ja musiałem o 15tej się ewakuować. W wypożyczalni nie mają mojego modelu nóg aby można podmienić.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę jeździł tam od piątku 08-11. SB telefon masz jakby co. Można bombarino machnąć w przerwie na obiad.

To jak chłopaki już będą tak objeżdżone z tym sezonem to może w piątek pokażą nam parę białych sztuczek na stoku :wink:

Fuj z takimi trunkami :tongue:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobiliśmy łącznie ze 150km,na nartach i samochodem.W tym 148km samochodem,przejechliśmy się do Austrii i spowrotem. Wracając do jazdy na nartach.Na górze wszystkie ekipy klubowe wymiękły.Tylko my założyliśmy dziewiczy ślad,czasem brnąc po kolana,a czasem głębiej w puchu lub co gorsze w nawianym śniegu.To było doznanie dość ekstremalne,trzeba to przyznać.A duło nieludzko,krzesło zatrzymywało się kilka razy nim wyjechaliśmy na górę.A puste krzesła przybierały przedziwne pozy,czasem wydawało się,że zachaczą o słup.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figo,jakby kto przewidział taką pogodę,to bym Wam pożyczył K2 Hellbent i Coombacki,choć wiem,że nawet na biegówkach dalibyście radę. :wink: Zawłaszcza te pierwsze dostarczają niezwykłych wrażeń...

Jutro już będzie ładnie (tak myślę) i pośmigacie na świeżym,ubitym śniegu. :angel:

Pier,witaj na Forum! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobiliśmy łącznie ze 150km,na nartach i samochodem.W tym 148km samochodem,przejechliśmy się do Austrii i spowrotem. Wracając do jazdy na nartach.Na górze wszystkie ekipy klubowe wymiękły.Tylko my założyliśmy dziewiczy ślad,czasem brnąc po kolana,a czasem głębiej w puchu lub co gorsze w nawianym śniegu.To było doznanie dość ekstremalne,trzeba to przyznać.A duło nieludzko,krzesło zatrzymywało się kilka razy nim wyjechaliśmy na górę.A puste krzesła przybierały przedziwne pozy,czasem wydawało się,że zachaczą o słup.

Czyli pojechaliście tam na 5 dni i jeden dzień przebimbaliście - postawa niegodna narciarza... powinniście dostać czerwieńca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...