Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla


Rekomendowane odpowiedzi

jak czytam takie niusy , to zawsze zastanawia mnie bezmyślność kogoś , kto podjął taką decyzję

średnio samochodem na parking podjeżdżają 2-3 osoby ,więc jak już tak bardzo chcą zarabiać na wszystkim , na parkowaniu też:angry: , wystarczy dodać do ceny karnetu 1-2 złote i będą mieli tą samą kasiorkę bez żenujacego biegania parkingowych za samochodami :stupid:

oczywiście że tak - niestety myślenie boli !!!

lepiej jeszcze to wygląda z autokarem .... kierowca przywozi 50 narciarzy do ośrodka i jeszcze musi 30 zeta wybulić .....

strach się śmiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję postawić bramkę przy hotelu i tam pobierać opłaty. Od pieszych też! Taką małą sprawą popsuli sobie wizerunek. Wiem że w wielu ośrodkach płaci się za parkingi jak za buroki. Wiem że każdy chce zarobić, że nic nie jest za darmo. Wiem że wszystko kosztuje, podatek od terenu trzeba płacić, za odśnieżanie także. Wydaje mi się że ceny karnetów, ceny w barach i restauracjach, hotelu i budach na stoku, powinny być tak skalkulowane, aby pokryć koszty urządzenia i utrzymania parkingu jak również utrzymania w czystości kibli z ciepłą wodą i papierem. W knajpach gdzie do dania głównego liczą sobie za chleb, nie jadam. Mam je w dup... Pobieranie opłat za usługi zwiazane z usługą podstawową to jakaś choroba. Kiedyś płaciło się za prąd, wodę, itp a teraz za licznik, za jego certyfikowanie, za przesył, za koszty zarządu za zuzycie, za dojazd, za jszczenie inkasenta... Czekam jak w knajpach przy zakupie pierogów policzą mi osobno za farsz, ciasto i omastę, bo niektóre dziady juz dawno liczyli za sztućce i tacki jednorazowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję postawić bramkę przy hotelu i tam pobierać opłaty. Od pieszych też! Taką małą sprawą popsuli sobie wizerunek. Wiem że w wielu ośrodkach płaci się za parkingi jak za buroki. Wiem że każdy chce zarobić, że nic nie jest za darmo. Wiem że wszystko kosztuje, podatek od terenu trzeba płacić, za odśnieżanie także. Wydaje mi się że ceny karnetów, ceny w barach i restauracjach, hotelu i budach na stoku, powinny być tak skalkulowane, aby pokryć koszty urządzenia i utrzymania parkingu jak również utrzymania w czystości kibli z ciepłą wodą i papierem. W knajpach gdzie do dania głównego liczą sobie za chleb, nie jadam. Mam je w dup... Pobieranie opłat za usługi zwiazane z usługą podstawową to jakaś choroba. Kiedyś płaciło się za prąd, wodę, itp a teraz za licznik, za jego certyfikowanie, za przesył, za koszty zarządu za zuzycie, za dojazd, za jszczenie inkasenta... Czekam jak w knajpach przy zakupie pierogów policzą mi osobno za farsz, ciasto i omastę, bo niektóre dziady juz dawno liczyli za sztućce i tacki jednorazowe.

dziś się z każdym zgadzam :) i widzę wszyscy mają takie same zdanie na temat tego tematu ....

dodam jeszcze co mnie okrutnie irytuje w wielu miejscach nie tylko w górach .... opłata za "sok" do piwa..... piwa nalewają mniej a za sok liczą dodatkowo ....

polska i tyle całe życie trzeba się przyzwyczajać do absurdu !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z szanownych forumowiczów może powiedzieć jak przedstawiają się warunki na stoku? Biorąc pod uwagę aktualnie panujące warunki pogodowe ogarnia mnie blady strach. 30.12 przyjeżdżamy na sylwestra :-).

pozdrawiam,

Kuba

mniej więcej tak;http://www.skionline.pl/pogoda/kamery-na-stokach,polska-dwie-doliny-muszyna-wierchomla-wierchomla-dolna-stacja,kamera,24.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...