Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
KAX

Czechy - warunki 2013/2014

Recommended Posts

Orientuje się ktoś jak z warunkami u południowych sąsiadów? Za tydzień w poniedziałek planuje gdzieś wyskoczyć miało być w PL ale patrząc na aurę w tym tygodniu to raczej nic nie dośnieżą, a póki co warunki i ilosc tras wygląda słabo. Sprawdzam co w Czechach słychac i chyba póki co najwięcej otwartych tras jest na Černá hora Janské Lázně. Był już ktoś może w tym sezonie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To co jest otwarte już sobie sprawdziłem chodzi mi raczej o opinie kogoś kto był w tym sezonie. To, że trasy są otwarte, wyciągi jeżdzą nie zawsze oznacza, że warunki są dobre. Chce jechać polatać na nowym sprzęcie i dobrze by było aby obyło się bez niespodzianek po dojechaniu na miejsce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłem w Janskich w sobotę i warunki były świetne, śniegu sporo, cały czas naśnieżali. Trasy jeszcze nie wszystkie czynne ale to co było dostępne w zupełności wystarczało żeby się najeździć. Ludzi jeszcze niewiele, jedynie do gondoli kolejka na jakieś 2-3 min stania.

Ale to było parę dni temu, teraz się tam temperatura podniosła i trzeba wziąć pod uwagę, że warunki mogły się znacznie pogorszyć. W każdym razie ośrodek sam w sobie wart odwiedzenia, polecam.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wielkie dzięki, właśnie obserwuje kamerki i widzę, że póki co pogoda nie za ciekawa i do piątku ma być na plusie wiec w poniedziałek może być cienko. Niemniej będe obserwował sytuacje i jak warunki sie poprawią to pewnie przyszły tydzień odwiedzę Janskie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
  • Create New...