Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Co wolicie Białke czy Korbielów ??????????


Korba88

Rekomendowane odpowiedzi

Co wolicie Białke czy Korbielów ??????????

hej

tak szczerze mówiąc to pytanie jest głupie, w Korbielowie Pilsko to solidna góra gdzie można się zmęczyć, natomiast największa w Białce góra "Kotelnica" to płaska jak stół ośla łączka dla małych dzieci:-)

JA wybieram Pilsko.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wolicie Białke czy Korbielów ??????????

Na pilsku raczej poczatkujacy sie nie pobawi - no chyba ze ktos bezdie jezdzil tylko na buczynce na tym malym wyciagu. Ale nawet zjazd stamtad na dol nie jest przeciez dla poczatkujacego super latwy. Chociaz przyznam , ze trasa pilsko-miziowa, ostatnio gdy byla zrobiona na "stol" byla no, milusko plasciutka :)

osobiscie wole Pislko :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wolicie Białke czy Korbielów ??????????

Może i Białka to XXI wiek, ale niezmienia to faktu ze trasy tam są płaskie, krutkie i nudne, oraz tłok i kolejki takie że szkoda w ogóle o tym pisać. Białka dobra jest oczywiście dla amatorów, ale dla ludzi chcących się wyszaleć, lub poszukujących dziewiczego puchu to zdecydowanie Pilsko!!

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wolicie Białke czy Korbielów ??????????

Zgadzam sie z carverem, Korbielów jest zatęchcłym ośrodkiem, w którym nic się nie zmieniło od czasów komuny. OK góra jest fajna ale te orczyki i tylko orczyki, wiecznie się psujące sorry to nie jest to. Jasne jak ktoś lubi mozna nawet podchodzic na górę. Na bIałke miło patrzeć jak się rozwija - stoki świetnie utrzymane, obsługa zadowolona i jest naprawdę fajnie - ok to ośrodek raczej rodzinny nie dla speederów ale na rozgrzewke jest OK. A serio mówiąc jeżeli zastanawiasz się czy jechac na powiedzmy tydzień to ani B ani K tylko Austria albo Włochy albo Francja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wolicie Białke czy Korbielów ??????????

Tak naprawde to nie byłem w Białce, ale znam Szczyrk i Pilsko

Na Pilsku mozna jexdzić od IX do IV tam zawsze jest puch, natomiast w marcu super słońce

i zawsze super jazda na Miziowej można tam umrzeć z rozkoszy

Pilsko jest extra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wolicie Białke czy Korbielów ??????????

Co do orczykow wszyscy maja racje,sa kiepskie w Korbielowie ale przyjemnosc czerpiemy przede wszystkim z jazdy na nartach a taka atmosfera jak panuje wysoko na Pilsku(widoki,choinki zmrozone,nartostrady otoczone lasem i choinkami)niestety tego nie znajdziecie w Bialce.Do Bialki radze jechac typowo poczatkujacym,ale ci co juz sprobowali choc troche jezdzic moga spokojnie jechac do Korbielowa.(Swoja droga dziwie sie ze do tej pory nikt nie pogonil tych panow od wyciagow w Korbielowie,przeciez traca tylu klientow!!!)

Pozdrawiam cala elite gor czyli wszystkich narciarzy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wolicie Białke czy Korbielów ??????????

http://www.bialkatatrzanska.com/page.php?menu=39 - jeżeli ktoś ma jeszcze wątpliwości odnośnie tych dwóch ośrodków zapraszam do odwiedzenia strony Białki. Powstaną TRZY! NOWE KRZESŁA! Na Pilsku dla przypomnienia nie ma żadnego :)

Pilsk jest przepięknym miejscem ale o biznesie narciarskim panowie z GATu to niestety niewiele wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wolicie Białke czy Korbielów ??????????

jakbyś chciał wiedzieć to na Pilsku jest jedno krzesełko. A w planach GAT ma budowę krzesła na halę Szczawiny. To będzie krzesło a nie taki wypierdek co ma 500 m. Zresztą w białce przepustowość wyciągów w porównaniu do przepustowaści tras jest zbyt duża- 3 osoby na metr kwadratowy to troszke za dużo dla mnie. Poza tym jak już wcześniej pisałem ja wolę pojezdzić niz się powozić:-) pozdrawiam i zapraszam na Pilsko- tam się zaczyna prawdziwe narciarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białka info dla Turima :)

Hallo, na Pilsku a raczej u podnóża jest owszem krzesło ale nie GATowskie tylko prywatne, na które musisz wykupic OSOBNY bilet niż na wyciągi GATu. I to krzesło nie wjeżdża na górę Pilska tylko na działa mniej więcej na tej samej wysokości co pierwszy odcinek orczyka GAT. W planach GAT buduje krzesło od 10 lat - na razie bez sukcesów.

Wyciągi w Białce to nie 500 m TYLKO 1380m - krzesło 3 osobowe i 800 m krzesło 4 osobowe to jest duża różnica w stosunku do tego co podajesz. Plus orczyki. Mówiąc dosadnie podajesz nieporawdziwe informacje.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białka info dla Turima :)

owszem, ale te które sa w planach to maja po ile?? może po 1000m?? bez jaj co z tego że kotelnica ma 1380m, skoro jest tak płaska że kijami trza wachlować żeby niestanąć?? i proszę cie bardzo nierównaj Pilska do białki bo niewypada- to zupełnie inna klasa, juz wczesniej pisałem że białka jest dla ludzi którzy chcą się powozić na krzesełkach a nie jeździć- jak ja chce se posiedzieć na krześle to ide do kuchni i siadam na taborecie- niemusze walić specjalnie w góry. Ale za to jak chcę się wyrzyć zrównac swe siły z przyrodą i wypompować się do reszty to jade na Pilsko!!

Poprostu Bialka to przedszkole narciarskie w przeciwieństwie do Pilska- do tej góry trzeba miec szacunek- w szczególności jeżeli chcesz pojezdzić naprawdę ostro lub poza trasami.

ps. zalecam mały trening przed sezonem może wtedy zrozumiesz że krzesło to niewszystko.

pozdrawiam:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białka info dla Turima :)

to fakt że na pilsku przydałoby sie krzesło które oprócz sprawniejszego transportu wydłużyłoby troche sezon, ale o ile wiem to tam o każde drzewo do wycięcia toczy sie wojna z pseudoekologami a co dopiero wyciąg.pare lat temu np. domagali sie zlikwidowania wszystkich orczyków powyżej hali miziowej ale na szczęscie nie dopieli swego. a co do Białki to tylko należy sie cieszyć że coś sie jednak ruszyło w Polsce z budową wyciągów bo porównując nawet do naszych południowych sąsiadów to jesteśmy parenaście lat w plecy:((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...