Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Schladming , 1- 8.03.2014, dom 100 m od wyciągu


Rekomendowane odpowiedzi

Schladming , 1- 8.03.2014, dom 100 m od wyciągu (Golden Jet) - dowozi na Planai, więc w butach narciarskich do wyciągu, do centrum piechotą 400m.

Co roku wynajmujemy cały dom, w tym roku kilka osób się wykruszyło z przyczyn losowych i zwolniliśmy 3 pokoje ( apartament i 2 pokoje) - koszt około 210 euro za tydzień od osoby. Mogę podać szczegóły na priv lub przez telefon albo dać kontakt bezpośrednio do właściciela domu.

transport własny,ale można się jeszcze przegrupować i coś wymyślimy.

Nas jedzie 17 osób - szukamy też wspólników do karnetu grupowego

polecam - miejsce i termin sprawdzone - od 12 lat to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmieszne z tą drogą :laughing:

co do malowania to tak, co więcej, z okazji zeszłorocznych mistrzostw świata, zrezygnował z krów i świń, które czasami dało się czuć w narciarni :smile:

A tak poważnie to taka tradycja - co roku jeden wspólny rodzinno - znajomy wyjazd. Pozostałe wyjazdy w sezonie wszyscy się rozjeżdżają. W Schladming później wymiana doświadczeń, że warto jeździć w inne miejsca, zwiedzać, poznawać i.... co roku się wszyscy i tak się zapisują na wyjazd do Schladming.

Do tej pory idealnie trafialiśmy z pogodą, warunkami. Może to o to chodzi...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to rozumiem, to akurat fajnie że się tak umawiacie co roku, no i Schladming fajnie, jeszcze lepsze, jak dla mnie, bo byłem tam w 2008 roku, a od tamtej pory to się sporo pozmieniało.

Z ciekawości jeszcze zapytam jaki jest zysk na tym karnecie grupowym i ile osób trzeba zabrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schladming , 1- 8.03.2014, dom 100 m od wyciągu (Golden Jet) - dowozi na Planai, więc w butach narciarskich do wyciągu, do centrum piechotą 400m.

Co roku wynajmujemy cały dom, w tym roku kilka osób się wykruszyło z przyczyn losowych i zwolniliśmy 3 pokoje ( apartament i 2 pokoje) - koszt około 210 euro za tydzień od osoby. Mogę podać szczegóły na priv lub przez telefon albo dać kontakt bezpośrednio do właściciela domu.

transport własny,ale można się jeszcze przegrupować i coś wymyślimy.

Nas jedzie 17 osób - szukamy też wspólników do karnetu grupowego

polecam - miejsce i termin sprawdzone - od 12 lat to samo

sorry,ale parę dni wstecz znalazłem oferte z booking za 200 jurków z Hb,o spa i internecie nie wspomnę :rolleyes::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry,ale parę dni wstecz znalazłem oferte z booking za 200 jurków z Hb,o spa i internecie nie wspomnę :rolleyes::

Nie twierdzę, że nie ma tańszych noclegów. Po prostu informuję, że w domu, w którym my mieszkamy pozostały wolne pokoje - pokoje są ze śniadaniami i kosztują wtedy 210, apartament bez wyżywienia oczywiście tańszy - ok 180 euro. Dla tych z ekipy, którzy "otwierają i zamykają wyciągi" najważniejsza jest lokalizacja :):smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nikt z forum nie będzie bawił w tym czasie w Schladming? Oferta co do karnetu grupowego cały czas aktualna....

Ależ będzie, z tego co ja wiem to parę osób :smile:

A i pewnie tak i zawsze się nasi forumowicze chętnie integrują na wyjazdach na stoku, fajnie jest się spotkać z kimś z kim się tu pisze w wielu przypadkach od lat, no ale bez urazy Nelka, na razie jesteś postrzegana jako osoba co zarejestrowała się na forum tylko po to żeby zrobić interes, a taka postawa zawsze odbierana była w naszym gronie sceptycznie:rolleyes::.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ będzie, z tego co ja wiem to parę osób :smile:

Jedna para,będzie z pewnością.:tongue:

marcinn

i...

Wróżka

:applause:

Tylko nie myślcie,że swatam kogokolwiek.

Ot taka dwójka forumowiczów.

Już to chyba lepiej brzmi niż para. (w Ich przypadku):biggrin:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na "powitanie" zarzucasz ,że ten gość zmyśla???

No cóż, nie miałem zamiaru nikomu nic zarzucać i wg mnie w moim wyrażeniu własnej opinii tego nie zrobiłem, ale tak jak jest to moja opinia tak twoja może być, że zarzucam.

Napisałem prośbę do Marcinna o polecenie takiej super taniej oferty i to jeszcze ze Spa (wypas).

Mam nadzieję, że jeszcze są wolne miejsca i po raz kolejny uda mi się pojechać do Schladming.

Pozdrowienia dla wszystkich nowych forumowiczów no i dla tych doświadczonych oczywiście również.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i pewnie tak i zawsze się nasi forumowicze chętnie integrują na wyjazdach na stoku, fajnie jest się spotkać z kimś z kim się tu pisze w wielu przypadkach od lat, no ale bez urazy Nelka, na razie jesteś postrzegana jako osoba co zarejestrowała się na forum tylko po to żeby zrobić interes, a taka postawa zawsze odbierana była w naszym gronie sceptycznie:rolleyes::.

interes, interes, no fakt, chciałam tańszego karnetu ..... :)

a z domem to nie interes, chciałam, żeby było więcej ludzi, zawsze to weselej, ciekawiej.

Wiem, wiem, gdyby wszyscy byli anonimowymi czytaczami nie byłoby co czytać.

Ale dzięki "interesowi" się zarejestrowałm i postaram się czasami coś popisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem prośbę do Marcinna o polecenie takiej super taniej oferty i to jeszcze ze Spa (wypas).

.

Kolego Kiniu żadnej wiadomości na priv nie dostałem,ale nie szkodzi,wysłałem Ci co i jak i gdzie szukać,myśle że coś znajdziesz

Ps.Jakbyś czytał że tak powiem nie po łepkach :wink: to byś wiedział z wcześniejszych moich postów że od 1.03. kwateruje Radstat

nelka z kupnem biletów to różnie bywa :rolleyes::

Ja np.zaczynam nartowanie w Obertauer a tam jak wiesz inne skipasy

A i powiem Ci że organizacyjnie to też często różnie bywa żeby się zgrać

Co innego jak się jedzie w jednej grupie :wink:

Takie moje zdanie w tym temacie :rolleyes::

Edytowane przez marcinn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radstat a centrum Schladming to dla mnie ogromna różnica. Więc nie ma co porównywać. Przynajmniej cen kwater.

Pozdrawiam

No taka że z Radstat można skoczyć w wielu kierunkach i wszystko to mamy w podobnej odległości, a z Schladming już się robi daleko:rolleyes::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...