Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nowe pamiątki w redakcji


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się, który wolałbym mieć na ścianie u siebie. Niby IO więcej warte, ale jak tak patrze na ten z Kitz ... to czuję do niego jakiś taki ogromny respekt. Po prosturobi mi się autentycznie nieswojo. Jak sobie wyobrażę, że stoję na starcie, zimno, na dole ludzie, ale ja ich nie słyszę, tylko widzę przed sobą tę cholerną trasę. Zimny wiatr smaga mnie po twarzy, a ja mam zaraz ruszyć i -bardzo prawdopodone - walczyć o życie, jak gladiator na arenie, to dostaję gęsiej skórki. Od samego patrzenia na tę koszulkę :stupid:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, który wolałbym mieć na ścianie u siebie. Niby IO więcej warte, ale jak tak patrze na ten z Kitz ... to czuję do niego jakiś taki ogromny respekt. Po prosturobi mi się autentycznie nieswojo. Jak sobie wyobrażę, że stoję na starcie, zimno, na dole ludzie, ale ja ich nie słyszę, tylko widzę przed sobą tę cholerną trasę. Zimny wiatr smaga mnie po twarzy, a ja mam zaraz ruszyć i -bardzo prawdopodone - walczyć o życie, jak gladiator na arenie, to dostaję gęsiej skórki. Od samego patrzenia na tę koszulkę :stupid:

:laughing: Miałem podobny problem i dlatego poprosiłem o dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, który wolałbym mieć na ścianie u siebie. Niby IO więcej warte, ale jak tak patrze na ten z Kitz ... to czuję do niego jakiś taki ogromny respekt. Po prosturobi mi się autentycznie nieswojo. Jak sobie wyobrażę, że stoję na starcie, zimno, na dole ludzie, ale ja ich nie słyszę, tylko widzę przed sobą tę cholerną trasę. Zimny wiatr smaga mnie po twarzy, a ja mam zaraz ruszyć i -bardzo prawdopodone - walczyć o życie, jak gladiator na arenie, to dostaję gęsiej skórki. Od samego patrzenia na tę koszulkę :stupid:

Trasa zjazdu Soczi chyba na podobnym poziomie.

Aczkolwiek legenda już nie ta :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem źle zrobił, bo tak ludzie sami sobie wypracowali opinię na temat jego występu na IO - jakiś komentarz byłby wskazany. Chociaż może to jest technika na zasadzie postaw się, a zastaw się blog oraz fb zamilkną na rok, a w sezonie 2014/2015 Maciek zrobi wejście smoka - tego bym sobie, jemu i nam życzył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo rety jakie słodzenie Bydlińskiemu tu odchodzi. Gość nie zrealizował żadnych celów na IO, do tego pokazał brak mocnego charakteru (wymysły z alergiami). Autopromocją sam sobie podciął nogi.

Jak dla mnie to szkoda dalej w niego inwestować na poziomie PŚ, kasę na niego wydawaną powinno się teraz przerzucić na talenty młodsze od niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo rety jakie słodzenie Bydlińskiemu tu odchodzi. Gość nie zrealizował żadnych celów na IO, do tego pokazał brak mocnego charakteru (wymysły z alergiami). Autopromocją sam sobie podciął nogi.

Jak dla mnie to szkoda dalej w niego inwestować na poziomie PŚ, kasę na niego wydawaną powinno się teraz przerzucić na talenty młodsze od niego.

Daruj sobie. Nikt tu Maćkowi nie słodzi, tylko piszemy o pamiątkach, które dla mnie mają dużą wartość, bez względu na to, czy Maciek w nich wygrał, czy nie dojechał do mety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleki jestem od słodzenia Maćkowi. Ale uważam, że mimo wszystko coś sobą reprezentuje. To co pokazał na IO to jakieś jaja, ale - wielokrotnie to powtarzam - NIE WIEMY, jak naprawdę było z tymi jego alergiami. Już kiedyś na forum pisałem o tym. Może miał gębę tak zapuchniętą, że idąc do klopa dobijał do ściany, bo na oczy nie widział. Dlatego chciałbym poznać prawdę. Bo jeśli to był tani wykręt, to dramat, ale jeśli faktycznie jego stan był tak ciężki, to nie mamy prawa go w żaden sposób strugać za to, że jego występy na IO były nieudane.

W ogóle MarioJ poczytaj sobie to: Alpejski Puchar Świata - Polacy, a dopiero potem rzucaj hasłami, że słodzimy Bydlińskiemu.

Jeżeli ktoś z Was chciałby zobaczyć Maćka w akcji, to w Jasnej 20 marca odbędą się Mistrzostwa Polski - gigant i slalom

Wiem, wiem - na pewno będę z uwagą śledził wyniki. Ale kibicował będę komuś innemu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś z Was chciałby zobaczyć Maćka w akcji, to w Jasnej 20 marca odbędą się Mistrzostwa Polski - gigant i slalom

Chętnie...ale na stronie PZNA nic nie pisze (przynajmniej nie znalazłem żadnego info), możesz podać jakiegoś linka, te zawody są tylko 20-tego ??

pozdr.Torres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...