Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Solden&Pitztal&Kaunertal 03-08.11.2014


Rekomendowane odpowiedzi

...śniegu sporo więc w drodze powrotnej uwaga na tych serpentynkach,bez łańcuchów się nie obędzie:laughing:przećwiczone zakładanie:biggrin:

Były pomysły zakładania łańcuchów ale MB(dawniej Figo) i SB oprotestowali ten koncept i słusznie jak się okazało:smile:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek, a jak narty? Mam nadzieję, że tym razem nie rzuciłeś ich w kąt.

Narty mówią że nareszcie se pojeździły:tongue:

A tak poważnie to dzisiaj je dopiero założyłem, ale ciężko było się tak w nie wczuć, bo widoczność ograniczona więc nie dało rady puścić je na prędkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się sprawują w świeżym śniegu?

Co można o nartach powiedzieć gdy jeździ się na nich na nich na rozpoczęcie sezonu w mówiąc delikatnie nie w wymarzonych warunkach?

Ja nie potrafię taki mistrz nie jestem:rolleyes::

Startuje jutro rano do Solden, dajcie znać jakie tam na miejscu prognozy na pojeżdżenie sobota, niedziela i poniedziałek na lodowcu. Ile śniegu? Jeździ już ktoś poza trasą ? Nie wiem jakie dechy wziąć...

Na razie w Solden nie dało się pojeździć ani po trasach ani poza trasami, a poza tym nie wiem czy to dobry pomysł rozpoczynać zezon poza trasą:rolleyes::.

A jakie dechy wziąć, ja bym zabrał wszystkie, albo tyle ile się zmieści, do przybytku głowa nie boli:smile:

Takie EKG z dzisiaj:

http://www.iskitracker.com/tracks/shared/XRNCg4ygsxqMappnkAX5

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Startuje jutro rano do Solden, dajcie znać jakie tam na miejscu prognozy na pojeżdżenie sobota, niedziela i poniedziałek na lodowcu. Ile śniegu? Jeździ już ktoś poza trasą ? Nie wiem jakie dechy wziąć...

Wygląda na to ze jak się nic nie po pieprzy to warunki będziesz miał miód,cud,malina :smile:

Spokojnie targaj slalomkę,żebyś poczuł kolanka na wylizanych stokach a i po ostatnich opadach poza trasą coś szerszego nie zaszkodzi :wink:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to ze jak się nic nie po pieprzy to warunki będziesz miał miód,cud,malina :smile:

Spokojnie targaj slalomkę,żebyś poczuł kolanka na wylizanych stokach a i po ostatnich opadach poza trasą coś szerszego nie zaszkodzi :wink:

I tak zrobię, wielkie dzięki ! Właśnie się pakujemy :biggrin:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu nie udało się pojeżdzić w Solden i dobrze :tongue:

Obraliśmy kierunek na lodowiec Kaunertal i wyjeżdziliśmy się :smile:

]

Nawet nie wiecie jak mnie cieszą te słowa. Od niedzieli będę tam walczył na białym.

Ogólnie możecie cóś skrobnąć nt ośrodka.Jakie trasy itp.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...