Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

i to są jaja!!!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

PS. Pisze tylko w moim imieniu - jak zazartowalem z zawodów, to na pewno od razu jestem ignoranetm, sfrustrowany,nie docenionym talentem, uważam się za eksperta itp... :stupid: Wyobrazcie sobie,że nie wszystkich "jarają" tyczki, nie wszyscy od razu marzą o karierze sportowej,tylko dlatego,że lubią jeździć na nartach! Proponuje mniej emocji.

emocji w watkach z jajami w tytule była faktycznie sporo. Przypuszczam, ze emocje w tym wątku wzięły się stąd, ze żarty chyba nie były najwyższych lotów skoro zostały odebrane jako drwina z fajniej inicjatywy, a to już różnica.

Dobrze, ze są freeskiing, freerajding, all-mountain, tyczki i wszystkie inne odmiany narciarstwa w wielkich górach i tym mniejszych. I próba wykpiwania jakiejś odmiany jest taka sobie. Sam czytam Twoje relacje i podziwiam pasje choć się tym akurat nie "jaram" się aż tak bardzo taką odmianą narciarstwa.

Peace

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierz się leitner. Weź tylko pod uwagę, ze 10-latki na szkolnych zawodach jezdza tak jak na filmie. A jak widać i bez śniegu również da radę wiec nie martw się niepotrzebnie.

Peace.

[video=youtube;lg2kkisBmy0]

Dzięki.

Jak pewnie widzisz, w Warszawie ostatnio trochę krucho ze śniegiem. Na Górce Sczęśliwickiej jest 0-8cm śniegu. W najbliższym czasie nie przewiduje się znaczących (powyżej 5cm) opadów śniegu i mrozu pozwalającego na naśnieżanie, więc najprawdopodobniej (obym się mylił!) będzie tak jak teraz-trochę śniegu, ale przeważać będą szczotki. O ile w lato czymś to polewają, żeby było szybsze, o tyle w lutym raczej nie poleją wodą czy tam czymś innym, bo się breja na stoku zrobi i lodowisko, jeżeli będzie podobnie jak teraz. Właśnie o taką jakość zawodów mi chodzi.

Jak już zorganizujesz imprezę narciarską dobrej jakości () to daj znać proszę.

Ok. Poinformuję na pewno :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emocji w watkach z jajami w tytule była faktycznie sporo. Przypuszczam, ze emocje w tym wątku wzięły się stąd, ze żarty chyba nie były najwyższych lotów skoro zostały odebrane jako drwina z fajniej inicjatywy, a to już różnica.

Na pewno nie taka była moja intencja. :rolleyes::

Jako ciekawostka - można rozegrać gigant na Górce Szczęśliwickiej,można też zorganizować Speed Ski na skoczni:

[video=youtube_share;52YpU2RMuo0]

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Jak pewnie widzisz, w Warszawie ostatnio trochę krucho ze śniegiem. Na Górce Sczęśliwickiej jest 0-8cm śniegu. W najbliższym czasie nie przewiduje się znaczących (powyżej 5cm) opadów śniegu i mrozu pozwalającego na naśnieżanie, więc najprawdopodobniej (obym się mylił!) będzie tak jak teraz-trochę śniegu, ale przeważać będą szczotki. O ile w lato czymś to polewają, żeby było szybsze, o tyle w lutym raczej nie poleją wodą czy tam czymś innym, bo się breja na stoku zrobi i lodowisko, jeżeli będzie podobnie jak teraz. Właśnie o taką jakość zawodów mi chodzi.

Acha, czyli tylko o śnieg Ci chodziło (?).

Jak w takim razie się odniesiesz w odniesieniu do letniej serii lotów narciarskich ?

Do końca nie do samo "wykorzystanie" śniegu, ale jednak jest co ćwiczyć bez śniegu.

Pozdrawiam,

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Acha, czyli tylko o śnieg Ci chodziło (?).

Jak w takim razie się odniesiesz w odniesieniu do letniej serii lotów narciarskich ?

Do końca nie do samo "wykorzystanie" śniegu, ale jednak jest co ćwiczyć bez śniegu.

Pozdrawiam,

Ja bym się w polemikę nie wdawał - bez sensu.

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może wystarczy!!!No to może kilka słów wyjaśnienia!!!Zakładając ten post z mojej strony to był żart a raczej sondaż NASZEGO FORUM!Tak sobie pomyślałem wstaw cokolwiek... sprowokuj... i daj dobry tytuł! (ten tekst to REKLAMA ZE STRONY: WWW.SKIONLINE.PL :biggrin: której pewnie nikt nawet nie zauważył) Efekt przerósł moje oczekiwania i potwierdził teorię po co większość wypowiada się na tym forum! tu nie chodzi o narty i narciarstwo... tu chodzi kto kogo POJEDZIE... kto kogo BARDZIEJ OBRAZI... a najlepiej to od debili, kretynów, klakierów itd!LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ PO CO JEST TO FORUM!Ja sam organizuje zawody i imprezy sportowe (nie narciarskie niestety) i jestem pełen szacunku dla ludzi którzy w WARSZAWIE (sory ale chyba nikomu nie kojarzy się z narciarstwem) organizuje zawody! i szacun panie dla wszystkich takich POZYTYWNYCH SZALEŃCÓW którzy mają tak cudowne inicjatywy bo każdy ruch to jeden zawałowiec mniej! Kochani organizatorzy! zrobiłem wam chyba NIEZŁĄ REKLAMĘ :biggrin: Jak ten post nazywał by się zapraszamy na zawody... to prawdopodobnie nikt by go nie skomentował a mało kto otworzył a tak! proszę bardzo! 5 miejsce w TOP10 :applause: dzięki!!! po prostu szacun!!! :confused::

post.jpg

Tu nikt nie oczekuje postów o warunkach, o stokach o tym gdzie można dobrze pojeździć... to pomału jest FACE... jeszcze trochę i doczekamy się postów POCZEKAJCIE CHWILĘ IDĘ DO KIBELKA!i zanim znów WALNIECIE KOLEJNE KOMENTARZE ZASTANÓWCIE SIĘ CZY NIE MAM CHOĆ TROCHĘ RACJI!!! POZDRAWIAM. Janusz

post.jpg.212d7ea2343184355f8a7ee3248190d7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

No to może kilka słów wyjaśnienia!!!

Zakładając ten post z mojej strony to był żart a raczej sondaż NASZEGO FORUM!

Tak sobie pomyślałem wstaw cokolwiek... sprowokuj... i daj dobry tytuł! (ten tekst to REKLAMA ZE STRONY: WWW.SKIONLINE.PL :biggrin: której pewnie nikt nawet nie zauważył) Efekt przerósł moje oczekiwania i potwierdził teorię po co większość wypowiada się na tym forum! tu nie chodzi o narty i narciarstwo... tu chodzi kto kogo POJEDZIE... kto kogo BARDZIEJ OBRAZI... a najlepiej to od debili, kretynów, klakierów itd!

LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ PO CO JEST TO FORUM!

Ja sam organizuje zawody i imprezy sportowe (nie narciarskie niestety) i jestem pełen szacunku dla ludzi którzy w WARSZAWIE (sory ale chyba nikomu nie kojarzy się z narciarstwem) organizuje zawody! i szacun panie dla wszystkich takich POZYTYWNYCH SZALEŃCÓW którzy mają tak cudowne inicjatywy bo każdy ruch to jeden zawałowiec mniej! Kochani organizatorzy! zrobiłem wam chyba NIEZŁĄ REKLAMĘ :biggrin:

Jak ten post nazywał by się zapraszamy na zawody... to prawdopodobnie nikt by go nie skomentował a mało kto otworzył a tak! proszę bardzo! 5 miejsce w TOP10 :applause: dzięki!!! po prostu szacun!!! :confused::

[ATTACH=CONFIG]18685[/ATTACH]

Tu nikt nie oczekuje postów o warunkach, o stokach o tym gdzie można dobrze pojeździć... to pomału jest FACE... jeszcze trochę i doczekamy się postów POCZEKAJCIE CHWILĘ IDĘ DO KIBELKA!

i zanim znów WALNIECIE KOLEJNE KOMENTARZE ZASTANÓWCIE SIĘ CZY NIE MAM CHOĆ TROCHĘ RACJI!!!

POZDRAWIAM. Janusz

Nie lubię być traktowany jak zwierzątko doświadczalne, choć raczej jestem zdania, że wymyśliłeś to teraz aby wybrnąć z sytuacji. Dla mnie nie udało się niestety.

Pozdro

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie o tym piszę ! w co nie wierzysz że to była reklama ze strony? czy że co... że organizator sportu... czy że jak nie tytuł to by nikt nie przeczytał?

Zobacz że dałem wam 24 godz. i jak nigdy nie odzywałem się :biggrin: ale wierz sobie w co chcesz!

PS. od razu "zwierzątko" :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, czyli tylko o śnieg Ci chodziło (?).

Jak w takim razie się odniesiesz w odniesieniu do letniej serii lotów narciarskich ?

Do końca nie do samo "wykorzystanie" śniegu, ale jednak jest co ćwiczyć bez śniegu.

Pozdrawiam,

Chodzi mi o to, że w lutym nie będzie tak jak w lipcu, tylko będzie trochę śniegu, a nie wiem czy jeździłeś w takich warunkach, ale ja jeździłem i nie było to jakieś super warunki-te szczotki jeśli nie są czymś polane, bardzo zwalniają.

Tak, chodziło mi przede wszystkim o warunki, ale także o to, że to tak, jakby w Warszawie urządzono regaty-dać się da, inicjatywa spoko, ale trochę nie to miejsce.

Ale jeszcze raz powtarzam: dobrze, że takie inicjatywy są, bo dzięki nim coś się dzieje.

Również pozdrawiam.

Edytowane przez leitner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając ten post z mojej strony to był żart a raczej sondaż NASZEGO FORUM!

Tak sobie pomyślałem wstaw cokolwiek... sprowokuj... i daj dobry tytuł! (ten tekst to REKLAMA ZE STRONY: WWW.SKIONLINE.PL :biggrin: której pewnie nikt nawet nie zauważył) .....

I pewnie z tego powodu ukulałeś ten post:

Johny to było zaje...!!! :applause: :applause: :applause:

.......w co nie wierzysz że to była reklama ze strony? czy że co... że organizator sportu... czy że jak nie tytuł to by nikt nie przeczytał? .......

Mitek nie wierzy, że zakładając ten temat miałeś takie intencje.

......Tu nikt nie oczekuje postów o warunkach, o stokach o tym gdzie można dobrze pojeździć... to pomału jest FACE... jeszcze trochę i doczekamy się postów POCZEKAJCIE CHWILĘ IDĘ DO KIBELKA!

i zanim znów WALNIECIE KOLEJNE KOMENTARZE ZASTANÓWCIE SIĘ CZY NIE MAM CHOĆ TROCHĘ RACJI!!!....

Wiesz co Jasiek, słuchać hadko. Idę do kibelka.

Pozdrawiam

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Jasiek, słuchać hadko. Idę do kibelka.

Pozdrawiam

Wisz co hopie z Bytomia... jak dla mie to z Ciebie hanys jak z "Mitka"! a kaj chcesz po naszymu to godej a nie pier...ol mi tu po gorolsku!

hadko.. i idę!!! jak jusz to ida... ida do kibla!

Nie umiecie sie hopy przyznać zeście dali dupy i żeście się wpuścili w maliny!

PS. jako autor postu proszę ADMINA o usunięcie tego G...NA z FORUM!!!

Pozdrawiam! Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisz co hopie z Bytomia... jak dla mie to z Ciebie hanys jak z "Mitka"! a kaj chcesz po naszymu to godej a nie pier...ol mi tu po gorolsku!

hadko.. i idę!!! jak jusz to ida... ida do kibla!

Nie umiecie sie hopy przyznać zeście dali dupy i żeście się wpuścili w maliny!

PS. jako autor postu proszę ADMINA o usunięcie tego G...NA z FORUM!!!

Pozdrawiam! Janusz

I głośniej się drzesz tym cieniej piejesz, bez względu w jakiej gwarze masz kibel i gdzie zbierałeś te nieświeże maliny.

Tak, dla mnie też się to nadaje do usunięcia. Z jakimś banem w bonusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisz co hopie z Bytomia... jak dla mie to z Ciebie hanys jak z "Mitka"!....

A co masz z tym problem?

Uważasz, że jak "pier...ola ci po gorolsku" to już można mnie już obrażać?

hadko.. i idę!!! jak jusz to ida... ida do kibla!...

To twoim zdaniem Podbipięta był Ślązakiem?

Nie umiecie sie hopy przyznać....

No cóż, mam nieodparte wrażenie, że ty też masz z tym problem.

Napisałbym ci pozdrowienia ale nie wiem jak to jest po śląsku, a nie chcę znów urazić:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...