Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Serwis narciarski w Austrii


MichalR

Rekomendowane odpowiedzi

Podzwoniłem, poszukałem i rozwarstwienie cen w Warszawie jest dość spore. W sieciówkach typu decathlon, GoSport czy Intersport smarowanie plus ostrzenie to wydatek rzędu 45-50 PLN za parę (to już jest rozsądna cena mając na uwadze że za tyle można tę usługę kupić w budce po stokiem w Polsce). Pytanie która sieciówka wykona usługę najlepiej. W małych serwisach prywatnych ceny od 60-ciu pln w górę. Najbardziej mnie zaskoczyło że w niektórych miejscach trzeba czekać ponad 3 dni, ale jak się zapłaci podwójnie to zrobią od ręki, znaczy nie czas jest tu wyznacznikiem tylko chyba pazerność serwisu, sam już nie wiem jak to oceniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak u nas taniej, pamiętam że w Polsce pod stokiem brali koło 40-50pln, 70 to już imho przesada.

Kup sobie parę gratów do ostrzenia nart i żelazko, wydasz na to z 500 zł żeby w ogóle coś zacząć robić, musisz kupić smar, dobry smar uniwersalny bazowy to ok 100 zł za 250 g.

I jak się złapiesz za to to się okaże że 1,5 godz. na jedną parę nart to niezbędne minimum i z takim doświadczeniem to będziesz klaskać uszami jak to tanio w serwisie jest:angel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie parę gratów do ostrzenia nart i żelazko, wydasz na to z 500 zł żeby w ogóle coś zacząć robić, musisz kupić smar, dobry smar uniwersalny bazowy to ok 100 zł za 250 g.

I jak się złapiesz za to to się okaże że 1,5 godz. na jedną parę nart to niezbędne minimum i z takim doświadczeniem to będziesz klaskać uszami jak to tanio w serwisie jest:angel:

hehe, to ja nie wiem jak ci górale to robią że są w stanie zrobić taki serwis w 20-30 minut ;) muszą coś oszukiwać ;) btw, oddałem do Intersportu, 45 pln za parę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, to ja nie wiem jak ci górale to robią że są w stanie zrobić taki serwis w 20-30 minut ;) muszą coś oszukiwać ;) btw, oddałem do Intersportu, 45 pln za parę.

Zrobią za 15 min i nie ma w tym nic nadzwyczajnego, a tym bardziej oszustwa i będzie to zrobione dobrze. Kwestia maszyn, które są bardzo drogie i muszą zarobić na siebie i cały serwis, więc musi to kosztować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Cześć, dziś przeżyłem lekki szok próbując naostrzyć i posmarować narty w serwisie w Warszawie - 70 za parę. Czy aby w Austrii nie będzie taniej?

W Warszawie tylko Pan Piela (serwis przy gorce szczesliwickiej). Podstawowy serwis (smar plus ostrzenie diamentem) 59zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...