Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
Mitek

3-6 03 2016 Czarny Groń Warsztaty Narciarskie

Recommended Posts

Witam

Zgodnie z tym co wcześniej padało już kuluarowo w dniach 3-6 03 2016 chciałbym zaprosić wszystkich chętnych do Czarnego Gronia na narciarskie spotkanie. W zamierzeniu ma być to formuła zabawowo-szkoleniowo- sportowa stąd ogłoszenie w powyższym dziale.

Są już wstępne ustalenia z Czarnym Groniem, są już zarezerwowane wszystkie domki oraz wstępne ustalenia z ewentualnymi gośćmi. Nie chcąc na razie zdradzać jeszcze nie do końca dopiętych szczegółów powiem, że będą treningi jazdy sportowej z pomiarem czasu (tak slalom jak i gigant) prowadzone przez byłych zawodników, kadrowiczów nawet. Będą goście z nartami do testów, będą atrakcje parkowo, poduchowe.

Wsobotę 5 03 2016 odbywają się doroczne zawody o Puchar Prezydenta Miast Andrychowa do startu w których wszystkich namawiam.

Tyle tytułem wstępnej informacji. Udział w imprezie nie jest związany z żadnymi dodatkowymi kosztami oprócz tych, które poniesiecie sami.

Zainteresowani nich rezerwują czas. Wszystkich zapraszam do zabawy a także do pomocy w organizacji imprezy. Jeżeli ktoś ma jakiś fajny pomysł, pomysły do realizacji - piszcie.

Więcej szczegółów wkrótce.

Pytania na dziś: Czy byliby chętni do startu a zawodach SL?

Pozdrowienia serdeczne

Mitek

• Like 6

Cześć

Ciężko rokować na 4 miesiące do przodu, choć jeśli warunki dopiszą i będzie czas wolny to chętnie.

Doświadczenie uczy, że raczej spoko. Cz.G. ma jeden z lepszych śniegów i ma go długo. W każdym razie byłoby super.

Pozdrowienia

Cześć

No i fajnie :) Proszę o szczegóły.
Jakich szczegółów oczekujesz bo jeszcze nie wszystko dopięte a części powiedzieć nie mogę ale co mogę to napiszę?

Pozdrowenia

Pytania na dziś: Czy byliby chętni do startu a zawodach SL?

Zawody SL super. Tak mało jest ich dla amatorów.Chociaż stres ogromny. Zjechać na maksa, czy na dojechanie, oto jest pytane.

Jeśli czas by mi pozwolił, to chętnie bym wystartował.

Pozdrawiam serdecznie.