Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

CHOPOK karnet całosezonowy do sprzedania legalnie przez TMR


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich,

Tak się złożyło, że moja żona już w tym sezonie na nartach nie pojeździ:laughing: W związku z tym właśnie załatwiam z TMRem ostatnie formalności, które umożliwią przepisanie karnetu na inną osobę.

Wszystko będzie zrobione bezpośrednio przez TMR, czyli ja przesyłam dane a oni aktywują "wybrańcowi" całosezonówkę ważną do 30.04.2016r.

Zainteresowanych proszę o kontakt na PW lub w tym temacie.

Koszt 150 euro, czyli tyle ile obecnie zakup 4 dni...

pozdro

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,

Tak się złożyło, że moja żona już w tym sezonie na nartach nie pojeździ:laughing: W związku z tym właśnie załatwiam z TMRem ostatnie formalności, które umożliwią przepisanie karnetu na inną osobę.

Wszystko będzie zrobione bezpośrednio przez TMR, czyli ja przesyłam dane a oni aktywują "wybrańcowi" całosezonówkę ważną do 30.04.2016r.

Zainteresowanych proszę o kontakt na PW lub w tym temacie.

Koszt 150 euro, czyli tyle ile obecnie zakup 4 dni...

pozdro

Przemek

Możesz przepisać do konkretnej karty Go Pass?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z regulaminem karnetu:

10.6 W wyjątkowych sytuacjach posiadacz Karnetu może zwrócić się do zarządcy o zmianę danych posiadacza zakupionego Sprytnego Karnetu, a mianowicie w przypadku przedstawienia zaświadczenia lekarskiego o długoterminowej niezdolności do pracy z powodu choroby, kontuzji lub innej poważnej okoliczności. Posiadacz Sprytnego Karnetu ma obowiązek przedstawić zaświadczenie o kontuzji najpóźniej w ciągu 10 dni od kontuzji lub od stwierdzenia faktu długoterminowej niezdolności do pracy wraz z dokumentem tożsamości rzeczonej osoby (lub jej opiekuna ustawowego). Zarządcy zastrzegają sobie prawo do indywidualnego rozpatrzenia każdego takiego przypadku i oceny zasadności wniosku o zmianę danych posiadacza Sprytnego Karnetu.

Przesłałem maila z prośbą o umożliwienie zmiany z zdjęciami dokumentów. I to powinno wystarczyć. Mam nadzieję że dzisiaj administracja ośrodka odpowie.

Zapomniałem napisać, karnet obowiązuje w ośrodkach:

CHOPOK

ŁOMNICA

STERBSKIE PLESO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z regulaminem karnetu:

10.6 W wyjątkowych sytuacjach posiadacz Karnetu może zwrócić się do zarządcy o zmianę danych posiadacza zakupionego Sprytnego Karnetu, a mianowicie w przypadku przedstawienia zaświadczenia lekarskiego o długoterminowej niezdolności do pracy z powodu choroby, kontuzji lub innej poważnej okoliczności. Posiadacz Sprytnego Karnetu ma obowiązek przedstawić zaświadczenie o kontuzji najpóźniej w ciągu 10 dni od kontuzji lub od stwierdzenia faktu długoterminowej niezdolności do pracy wraz z dokumentem tożsamości rzeczonej osoby (lub jej opiekuna ustawowego). Zarządcy zastrzegają sobie prawo do indywidualnego rozpatrzenia każdego takiego przypadku i oceny zasadności wniosku o zmianę danych posiadacza Sprytnego Karnetu.

Przesłałem maila z prośbą o umożliwienie zmiany z zdjęciami dokumentów. I to powinno wystarczyć. Mam nadzieję że dzisiaj administracja ośrodka odpowie.

Zapomniałem napisać, karnet obowiązuje w ośrodkach:

CHOPOK

ŁOMNICA

STERBSKIE PLESO

W tym punkcie nie ma słowa o odsprzedaży. Odsprzedaż jest nielegalna , jeszcze biorąc pod uwagę fakt , że chcesz sprzedać z zyskiem.:mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle nie komentuję Twoich komentarzy, ale tym razem dotyczy to mnie więc piszę.

Taka rada:

1. Zanim napiszesz to POMYŚL.

2. Jak nie wiesz to NIE PISZ.

3. Jak kogoś oskarżasz to miej pewność że MASZ RACJĘ.

4. Jak chcesz nabijać licznik forumowy, to witaj nowych użytkowników.

Nie sprzedaje z zyskiem, i nie chce mi się odpowiadać na Twoje żenujące zarzuty. W sumie Twój awatar mówi sam za siebie.

Na przyszłość naprawdę przemyśl sprawę, bo obrażasz ludzi. Przynajmniej ja poczułem się urażony, bo jestem uczciwym człowiekiem. Może masz jakieś ciągoty do kombinowania ale zrozum nie wszyscy tacy są:mad::

Proszę Cię nie wypowiadaj się już w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W połowie sezonu sprzedajesz karnet za cenę jaką kupiłeś ?

Prawdą jest,że Przemo_Narciarz sprzedaje karnet po cenie zakupu,ale też prawdą jest,że 150 ojro to nawet teraz atrakcyjna oferta. :)

Gdyby nie fakt,że żona przez pierwsze dwa,trzy tygodnie marca nie będzie mogła jeździć na nartach,to bym kupił ten karnet.

A tak nie wiem,czy się go jeszcze właściwie wykorzysta... temat jaszcze przemyślę. :wink: :cool::

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę,że przemo narciarz to może nawet 1000 euro żądać za ten karnet.:cheerful:

Jak znajdzie chętnego.:rolleyes:: Jego zysk.

Ja szczerze mówiąc nie rozumie oburzenia kolegi ,po stwierdzeniu , że sprzedaje z zyskiem . W tej transakcji może być sytuacja ,że zarówno sprzedający jak i kupujący może osiągnąć zysk. :cheerful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym punkcie nie ma słowa o odsprzedaży. Odsprzedaż jest nielegalna , jeszcze biorąc pod uwagę fakt , że chcesz sprzedać z zyskiem.:mellow:

no UBEK jak nic! albo... jeszcze kilka epitetów bym dorzucił (SB mogę... mogę... PLISSS :wink:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku nie pograzaj sie. Prosilem cie wczesniej zebys sie tutaj nie wypowiadal, ale ty zawsze musisz cos od siebie dorzucic:stupid:

D..ilu wkleilem ten punkt zeby forumowicze wiedzieli ze w ogole jest taka mozliwosc, sporo ludzi ma te karnety a wiele rzeczy moze sie zdarzyc, wiec daj sobie siana i idz ochlodzic glowe na pobliskie baseny.

Moge sprzedac za ile chce, to moja prywatna sprawa zona praktycznie nie jezdzila na tym skipasie bo nie zdazyla:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to trwało, ale udało się:) Mam oficjalną pozytywną decyzję TMR z prośbą o odesłanie danych do zmiany właściciela całosezonówki. Ogólnie musiałem im przesłać dodatkowe dokumenty potwierdzające, ale tak i tak miło z ich strony że wyrazili zgodę na zmianę.

Gdyby ktoś miał podobny problem, służę radą:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...