Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pomocy-czy to porwanie!


Rekomendowane odpowiedzi

PS Leitnera pewnie jeszcze nie było na świecie:laughing:

:biggrin:

Hahaha :D

Nie, ale "byłem już w planach" :wink: (fotki pewnie z lutego/marca 1998?)

Jak dla mnie najlepsze są ostatnie zdjęcia z mnóstwem kolejek i wyciągów. Miód! Oj kusicie Alpami...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz!Wielkie dzięki - bawiłem się podwójnie: raz gdy razem nartowaliśmy a drugi raz czytając forum. Takimi relacjami i zdjęciami zasługujesz na miano Pierwszego Propagandzisty - jestem pewien, że miejsce w busie dla Ciebie zawsze się znajdzie! Jeszcze parę słów o Kicusiu z punktu widzenia off piste. Można wyróżnić tutaj dwie części - górną: dość połogą i mało urozmaiconą oraz, po wyraźnym przełamaniu, zdecydowanie stromszą i urozmaiconą dolną. Deniwelacja ośrodka to 1050 m.

kicuĹ1.jpg

Poniżej jest obszerny fragment dolnej części - to czego brakuje jest najciekawsze i najbardziej strome.

Kitzsteinhorn 2.jpg

Na całym obszarze jest kupę możliwości freeridowania, najlepsze są te w dolnej części (choć ze względu na warunki najwięcej pojeździliśmy na X1, zaliczyliśmy jeszcze X2, X3)

Freeride_Routen_Kitz.jpg

Wadą systemu są kolejki do gondolki, która jest dość kluczowa dla funkcjonowania całości. Dość niespodziewanie, jak na koniec sezonu, 3 z 4 dni udało się spędzić na offpiste a wtorek na Kicusiu był naprawdę przyjemny. Po raz pierwszy zanotowałem w naszej ekipie sytuację gdy kolega jeżdżący po trasach nie miał towarzystwa do jazdy bo reszta freeridowała :laughing:. A jeszcze parę lat temu w ekipie trudno było znaleźć kogoś do offpiste...PozdroWiesiek

57da84ff7aeab_kicu1.jpg.5db54ec97e4755b1b3013a1cad7ea35e.jpg

57da84ff83931_Kitzsteinhorn2.jpg.32c4e71de9ee8a58940c28b4562ba50f.jpg

Freeride_Routen_Kitz.jpg.0abb61e7400bf129e54736396a76b797.jpg

Edytowane przez Wujot
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez takie towarzystwo dałbym się porwać na koniec świata, a jeśli nie na koniec to "chociaż" do Norwegii. To była najcudowniejsza 4- dniowa przygoda narciarska w moim życiu. Ciekawe czy uda się jeszcze kiedyś coś tak fantastycznego przeżyć? Zaczynać freeride z tak wytrawnymi specjalistami to prawdziwa przyjemność. Zapewne będę miał kłopot teraz wrócić na ratrakowane trasy. Czy będzie mnie to jeszcze interesować, co ze ściganiem na tyczkach? W tej chwili nie wiem. Przecież są jeszcze skitoury, też kapitalne nartowanie. Mam nad czym przez letni sezon myśleć.

Jeszcze raz wam dziękuję za to kapitalne nartowanie - Wiesiek, Jurek, Arek, Boguś, Jacek i Tomek.

Pozdrawiam serdecznie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hintertux

Został mi niewykorzystany dwu dniowy karnet na Hintertuxer Gletscher do 08.05.

Będzie ktoś może 7 i 8 maja na Tuxie? A może już ktoś tam jest? Ja wyjeżdżam jutro wieczorem. Ciekawe jak tam możliwości off piste o tej porze?

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjazd wzdłuż ściany Kaserera powinien być jak najbardziej. To całkiem fajny kawałek choć trochę krótki i może być przejeżdżony. Na 1 i 1a niestety nie możesz liczyć. W ogóle - to nie jest jakiś off pistowy lodowiec.

Życzę dobrej zabawy i 30 cm świeżego opadu.

pozdro

Wiesiek

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjazd wzdłuż ściany Kaserera powinien być jak najbardziej. To całkiem fajny kawałek choć trochę krótki i może być przejeżdżony. Na 1 i 1a niestety nie możesz liczyć. W ogóle - to nie jest jakiś off pistowy lodowiec.

Życzę dobrej zabawy i 30 cm świeżego opadu.

pozdro

Wiesiek

Proszę zapiąć pasy... będzie relacja ,Mariusz jest w drodze na Hintertux'a.:cheerful:

Z mojej strony skromnie...jutro pętla rowerkiem wokół góry Ślęża:rolleyes::

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...