Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ostatni dzień na Czarny Groniu


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, christof napisał:

Wow to lepiej niz Ty Jasiek!!!  a myslalem ze tylko ty jezdzisz na 2 snowboardah :)   

Wiem... był kiedyś taki piękny rok kiedy to nasz Jonny miał sezonówkę i miałem przyjemność jeździć z Maćkiem... on na swoich Iron'ach a ja na Anexach 

no i... no i było fajnie

PS. tak i tak nie daruję Ci tego, że nie wybudowałeś ze mną tego igloo na Chopku :mad: choć obiecałeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, johnny_narciarz napisał:

Nie podoba się - trudno. Może dlatego, że za dużo patrzysz na czubki nart i rękawiczki (zajmują max kilka % obrazu). Nieistotne.

Sam jestem ciekaw... ^_^

Mi chodziło o pokazanie samej stacji: układ tras, wyciągów, warunków narciarskich, frekwencji itp. Samo pisanie nie odda tego lepiej niż krótki filmik.

Już się nie tłumacz - żartowałem (od lat jestem fanem Twoich wypraw i relacji)

 takiego filmu nie nakręcę bo nie posiadam kamery GOPRo

a  stacja wygląda fajnie,

jest tam na miejscu w sezonie jakaś szkoła narciarska i możliwość nocowania blisko wyciągu ?(tak jak np. w Białce czy pod Nosalem)

 

Edytowane przez Jeeb
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Jeeb napisał:

Już się nie tłumacz - żartowałem (od lat jestem fanem Twoich wypraw i relacji)...

 

Jeeb jak już żartujesz w ten sposób, to może wrzuć jakiś "uśmieszek" czy cóś, żeby można było złapać kontekst... a tak... wyszło średnio...

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Jeeb napisał:

Już się nie tłumacz - żartowałem (od lat jestem fanem Twoich wypraw i relacji)

 takiego filmu nie nakręcę bo nie posiadam kamery GOPRo

a  stacja wygląda fajnie,

jest tam na miejscu w sezonie jakaś szkoła narciarska i możliwość nocowania blisko wyciągu ?(tak jak np. w Białce czy pod Nosalem)

 

Cześć

Są dostępne pokoje w knajpie na stoku w bardzo fajnym standardzie. Szkółka Talarino z dobrą kadrą. Jakby co pisz na priv pomogę.

Pozdrowienia

Edytowane przez Mitek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2017 o 10:38, Jeeb napisał:

Już się nie tłumacz - żartowałem

Ależ ja nie muszę się z niczego tłumaczyć... :)

Filmiki robię głównie dla siebie na pamiątkę, a tu udostępniam, bo chyba to najlepszy przekaz. Rozumiem, że pewnie nie każdemu się podobają, ale przynajmniej dają lepszy obraz rzeczywistości niż słowo pisane. :) Po za tym to dla mnie fajna zabawa... 

Zakładam zawsze, że każda nowo poznawana osoba z natury jest życzliwa dla innych ludzi i ma przyjazne zamiary, że tak powiem. Więc przyjmuję, że to taka wkrętka była. :)  Trafiona czy nie, to już inna sprawa...

Co do samej stacji i noclegów, to Mitek na pewno w szczegółowo odpowie. :) Ja tylko wpadam jednodniowo.

Pozdrawiam.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych sztachet takie warunki, to jak sztruks dla slalomek :D Nie ma co się oszukiwać, wielkość ma znaczenie, zwłaszcza wiosną :D A poza tym to jak zwykle fajna relacja z fajnymi zdjęciami i filmikiem. A już niedługo coś ekstra rowerowego zaczniesz wymyślać, bo dzięki Bogu w spokoju nie usiedzisz :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...