Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Podsumowanie sezonu


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie prawie koniec sezonu.

Podsumowań nadszedł czas.

55x na nartach w mijającym.

Zakupione 3 pary nart, poniosło mnie trochę.

Udane zakupy to: Dynastar Premium oraz Kastle BMX 88.

No i buty Rossignol WC 110.

Na nowy sezon idą już Dynafit TLT7.

Odkryciem była Cortina czemu dałem tu upust. Lokalnie ciągle katowalem Kamieńsk bo blisko oraz Mala Upa, tribute to Niko 130 oraz mikroklimat.

Przyszły sezon wszechstronniej zamierzam. Choć i w mijającym zapedzilem się to tu to tam.

Kilka fotek. Tu się obracają.

Od końca czyli Harrachov wiosenny, ciągle działa.

 

DSC_2470.JPG

DSC_2463.JPG

DSC_2475.JPG

DSC_2467.JPG

DSC_2456.JPG

DSC_2476.JPG

DSC_2484.JPG

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

3 pary nart/sezon, ... nieźle, aż tak mnie nie poniosło, ogólnie to chyba przeciętnie:

 

dni na nartach około 65-70, dokładnie nie liczę

nowy sprzęt: narty Salomon X-Max X10 i buty XPro 80,narty super, buty nieco za miekkie,

start sezonu w Ischgl w listopadzie, bo drodze wszystko co mialo juz snieg, Zieleniec, Biała, Kasprowy, BSA, COS, TMR, Łomnica, Chopok, Pilsko, Czanatoria, Palenica w Ustroniu, Cieńków, Soszów, Velka Raca, Świniorka i na koniec Val do Sole. W Przyszłym sezonie mam w planach narty i buty do freeride, wypad do Utah lub Colorado (w kwestii wyboru będę się konsultował z kolegami z forum, którzy już doświadczyli american powder), kurs skitour w Beskidach, na pewno Alpy Włoskie.

 

Poczatek w Ischgl bardzo fajny, w Polsce jak było na poczatku sezonu wiadomo, Zieleniec i Bialka daly rade, TMR przeminelo z wiatrem i byl falstart, na szybko zmienialem plany na Bialke :), Lomnica świetna, Kasprowy jak zawsze mega, BSA przygoda z kradzieża nowych nart, COS fajne nowe inwestycje, dużo frajdy, bo blisko i na co dzień, TMR ..., dobrze że jest, szkoda że w Polsce investor idzie po minimalnych kosztach, niby to nowe, ale wszystko jakoś gorsze niż na Słowacji. Finalnie Val di Sole to w tym sezonie mój narciarski raj, polecam każdemu. Sezon już zamknałem. Ostatnie zdjecie to takie ciche marzenie z żartem w tle, choć kto wie, niektórzy naukowcy wieszcza globalne ochlodzenie, wiec może ...?

E122FD57-3C93-4B80-AF8A-C14A1FD90EC8.jpeg

3005B630-AD0D-4D26-BE09-957B7BDE1FFD.jpeg

E0D12D34-B3A7-445C-98F7-8E5C8ABA4D1D.jpeg

59A35390-B61A-4F18-827F-DB547D9C4719.jpeg

ABF10455-551A-45B9-9342-270E9F1037A1.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...