Narty - skionline.pl
Jump to content
  • Similar Content

• By Arek1982
      Czy ktoś korzystał z ww. karnetu ? Na nim rodzice  mogą jeździć na zmianę.  

W jaki sposób można kupić taki karnet ? Cała rodzina ( tata , mama, dziecko) musi być obecna przy okienku,  podczas zakupu ? 

• By MajkiMDWW
      Witam przymierzamy się z żona do naszego pierwszego wyjazdy w szeroko pojęte Alpy:-) Termin który nas interesuje to od 20 stycznia do końca lutego . Przyznam szczerze ze nie mam pojęcia gdzie , co i jak . Dojazd własny odpada najlepiej samolot ewentualnie autokar . Nie mamy jeszcze określonego konkretnie kierunku i tu liczymy na waszą pomoc . Oboje jeździmy raczej spokojnie wystarczają nam niebieski trasy aby były długie . Fajnie by było gdyby docelowe  miejsce było ładnie położone . Co byście mogli polecić na pierwszy taki wyjazd ? Kraj / miasto / ośrodek ? . Co do pogody to wiadomo nigdy nie ma nic pewnego ale wolimy raczej zmarznąć niż grzać się w słońcu na stoku . Ostatnia kwestia to wyjazd najlepiej jakby był organizowany przez jakieś biuro podróży itp . Za wszelkie odpowiedzi , pomoc z góry dziękujemy .
    • By rabios
      Zostały 2 wolne miejsca w busie na wyjazd, na Pitztal i Hintertux!!!
      Wyjeżdżamy po południu 8 listopada , ze Straszyna koło Gdańska. 
      4 dni na nartach lub snowboardzie. Zależy kto co lubi  
      Powrót 12 listopada po nartach. 13 listopada jesteśmy nad ranem w Trójmieście.
      Jedziemy 9 osobowym busem, więc jest wesoło:D 
      Trasa Trójmiasto -> dalej do ustalenia!!!
      Dla szybszego kontaktu 604 791 524
    • By Argon
      Witam wszystkich.
      Dostałem dzisiaj ciekawą ofertę na wyjazd w lutym do Włoch do ośrodka Montecampione. Sprawdziłem sobie w necie ośrodek, szału nie ma (30 km tras). Ale chciałbym poznać opinie użytkowników forum. Te które znalazłem mają już kilka lat. Opinie z Googla nie są dla mnie miarodajne 😃. Wiem że na pewno ktoś z Was tam nie dawno szusował. Interesuję mnie najbardziej stopień przygotowania tras i warunki śniegowe. Po za tym czy można z tam coś robić po nartach, bo wygląda to na wiochę zabitą dechami w górach.
      Dzięki za odzew. 🥽
    • By Ocelotic
      Witam. Chciałbym zdobyć szczyt Parseierspitze (3036 m n.p.m.) w pobliżu miasteczka Grins, w Tyrolu, a nigdy w Austrii nie byłem. W ogóle chciałbym tam spędzić co najmniej tydzień czasu (możliwe warianty maj-wrzesień) i z jak najmniejszym kosztem, bo jak wiadomo Austria tania nie jest. Co mnie martwi to duży koszt noclegów, który sprawdziłem na Booking.com a wynosi za tydzień pobytu co najmniej US$400.
      Drugi problem stanowi brak znajomości języka. Czy jest szansa na załatwienie na miejscu noclegu u osoby prywatnej? Jeśli tak w jakiej cenie można się spodziewać? Czy w tym okresie, może się okazać, że będzie wszystko przepełnione i nie znajdę miejsca na nocleg? Druga sprawa w pobliżu szczytu jest schronisko Augsburger Hutte, czy ostatecznie z rezerwacją można by tam przenocować przez tydzień? Z góry dziękuję za pomoc. 
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...