Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
lski@interia.pl

Ktoś może też to robił?

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By White-Gandalf
      1. Płeć - Mężczyzna
      2. Wiek - 26
      3. Waga - 68
      4. Wzrost - 179/180
      5. Na nartach jeżdżę od dzieciństwa, z przerwą w średniej szkole. Około 15 dni w sezonie
      6. Moje umiejętności określam na: 6+ i z sezonu na sezon czuję się coraz mocniejszy
      (wg skali forumowej http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=11328)
      7. Moje buty to - Fischer Soma Pro 85
      8. Teraz jeżdżę na nartach/model - Fischer Progresor 7+ 
      9. Preferuję styl jazdy: (długim/krótkim skrętem, rekreacyjną, sportową, po przygotowanych stokach, poza trasami, jestem początkujący) - pachną mi skitury, ale dopiero na wiosnę, więc poza trasami też "będę lubił"; dotąd preferowałem długi skręt, ale po tym sezonie większą radość sprawia mi szybki, krótki skręt na krawędzi; raz udało się podpiąć pod 3 gości z PZN i jechałem za nimi, o dziwo jadąc ich tempem i rytmem ()
      10. Upatrzyłem sobie narty - http://allegro.pl/narty-armada-el-ray-178cm-09-10-freestyle-i6967285319.html
      11. Mój budżet na narty to około - szukam czegoś używanego na początek, "po piniądzach", żeby nie było szkoda zajechać sprzętu; kilka stów

Dzięki za pomoc!
    • By Seba
      Hej
      Chciałbym kupić nowe narty. To mój początek z jazdą ale baaardzo mi się spodobało I dosyć szybko to opanowałem :) Co polecacie ? Chciałbym coś co łatwo się prowadzi, nad czym będę panował.
      wzrost - 180
      waga - 72
      wiek - 40
      umiejętności  5-6
      warunki do jazdy - tylko trasy w PL
      warunki fizyczne - średnie
      budżet - ok 1000pln
      buty - atomic hawx 1,0 flex 100 - dopasowane świadomie (chude nogi)
      obecne narty - losowo z wypożyczalni
      styl jazdy - szybko, ale sporo skręcam.
      Z góry dziękuję za pomoc

• By lski@interia.pl
      Wobec opóźnionej zimy,szukam kogoś,kto miałby ochotę polecieć do Izraela na rower w terminie 26.11-03.12-są dobre loty z KRK...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...