Narty - skionline.pl
Jump to content

tankowiec

Members
 • Content Count

  398
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

696 Excellent

About tankowiec

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday 11/16/1980

Personal Information

 • Imię
  Bartosz
 • Miejscowość
  B-B

Ski equipment

 • Narty marka
  HEAD Worldcup Rebels i.SL ,Rossignol Hero Fis Gs 35, 77 Project - Yamay Volkl VTA 88
 • Buty marka
  Head Vector 120, Scarpa Maestrale

Recent Profile Visitors

2,587 profile views
 1. W takim razie ew. kwitem o zaszczepieniu można się podetrzeć :).
 2. Ajwaj. Taki test to "chińczyk "na maila w pięć minut prześle. Ze wszystkimi pieczątkami i certyfikatami. Tłumaczony nawet w Jidysz.
 3. Jeśli przechorowałeś chorobę i posiadasz przeciwciała np. ospa wietrzna. To uzyskałeś odporność.Podobnie jak w przypadku szczepionki. Po podaniu której organizm na wskutek odpowiedzi immunologicznej produkuje przeciwciała.
 4. Niekoniecznie bo w czasie np. epidemii ospy we Wrocławiu osoby szczepione czyli posiadające przeciwciała. Mogły swobodne się po nim poruszać.
 5. Wyjeżdżając za granice dobrze zrobić test na obecność przeciwciał przeciwko koronawirusowi SARS-CoV-2. Cena 150 zł. Może to uchronić nas przed przymusową kwarantanną . Gdyby u kogoś np. w hotelu. Stwierdzono by obecność wirusa.
 6. Tak przy okazji. https://fakty.interia.pl/swiat/news-francja-media-oskarzaja-policje-o-rasizm,nId,4548697 ''Przed wtorkową manifestacją przeciw "rasizmowi i brutalności policyjnej", minister spraw wewnętrznych Christophe Castaner zapowiedział, że manifestacje, zakazane z powodu stanu pogotowia sanitarnego, będą jednak tolerowane. "Światowe wzruszenie góruje nad zasadami prawa" - powiedział minister" :).Jeszcze chwila to zabronią narciarstwa. Jako wybitnie rasistowski sport:).
 7. "Szlak piwny". https://drive.google.com/file/d/1u3fUu-hYu-Run4OL6jGk8jviYJQGLGPS/view
 8. Często na wiosenne skitury. Też robiłem podobnie. Rowerem( z wypożyczalni) do schroniska. Potem "przepinka" i dalej na nartach:)
 9. https://next.gazeta.pl/next/7,151003,26012167,sasin-tlumaczy-dlaczego-gornicy-dostana-100-proc-postojowego.html Genialne w swojej prostocie. Wysłać górników do domu. Brak testów to i brak nowych przypadków. No i płatne 100%. Co by przed wyborami. Warszawa nie zamieniła się. W krainę płonących opon i latających śrub.
 10. Według mnie będzie sezonowa jak na grypę.
 11. Na pewno:).Co najwyżej rekomendowane.Szczepisz się co roku na sezonową grypę? Pewnie nie jak większość.lekarzy.
 12. https://www.spidersweb.pl/2020/06/moderna-szczepionka-na-koronawirusa-masowa-produkcja-do-konca-roku.html Są jacyś chętni na "kota w worku"? https://www.weforum.org/agenda/2020/06/now-is-the-time-for-a-great-reset/ Bo nie może się porządny kryzys zmarnować. :).
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...