Narty - skionline.pl
Jump to content

tankowiec

Members
 • Content Count

  226
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

442 Excellent

About tankowiec

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday 11/16/1980

Personal Information

 • Imię
  Bartosz
 • Miejscowość
  B-B

Ski equipment

 • Narty marka
  HEAD Worldcup Rebels i.SL ,Rossignol Hero Fis Gs 35, 77 Project - Yamay Volkl VTA 88
 • Buty marka
  Head Vector 120, Scarpa Maestrale

Recent Profile Visitors

2,039 profile views
 1. Dla mnie sezon bardzo udany zarówno pod względem zjazdowym jak i skiturowym:). W sumie wyszło 43 dni na nartach pzdr.
 2. Ostatnie parę dni spędziłem w Dolinie Chochołowskiej. Pogoda jak i warunki śniegowe dopisały więc udało się zrobić parę ciekawych tras. Ludzi nie licząc miłośników krokusów też niewiele. Tak że na szlakach była spokój i cisza.
 3. Dzisiejsza pogoda rozpieściła. Dawno nie było takiej "lampy". Warunki dobre. Południowa strona w dolnej części "kopanisko". Natomiast po północnej . Twardo i równo. Oczywiście wraz z upływającymi godzinami. Trasy w dolnych częściach zaczęły puszczać ale nie było tragedii. Ludzi akurat na tyle że nie było tłoku ani na trasie ani do kolejek. Super dzień spędzony na nartach. I tym optymistycznym akcentem zakończyłem sezon "trasowy". Teraz czas na tatrzański firn pzdr.
 4. Jeśli płacił w kasie kartą za karnet to szybka powinni złapać gnoja. W takich sytuacjach stosowałbym prawo sędziego Charlesa Lyncha.
 5. Kategorie wiekowe Zawody narciarskie HERO SEASON TROPHY odbywają się na trasie slalomu giganta. Każdy uczestnik będzie miał dwa przejazdy. Do klasyfikacji liczona jest suma dwóch czasów. DZIECI chłopcy od 6 do 12 roku życia (2013 -2007) DZIECI dziewczęta od 6 do 12 roku życia (2013-2007) JUNIOR chłopcy od 13 do 18 roku życia (2006-2001) JUNIOR dziewczęta od 13 do 18 roku życia (2006-2001) MĘŻCZYŹNI od 19 do 49 roku życia (2000-1970) KOBIETY od 19 do 49 roku życia (2000-1970) MASTERS mężczyźni 50+ (1969-....) MASTERS kobiety 50 + (1969-....) Za gumę narciarską doliczony będzie czas +5 sec
 6. Ferie się skończyły. Karnety wskoczyły na "niski" sezon. Ludzi na trasach brak a warunki dzisiaj miód:). Od rana lekki mróz i sztruks. Trasa od "grzebienia" i połowa "dolin" zamknięta ze względu na treningi. Ale że narciarzy mało to na reszcie tras tłoku nie było i można jechać pełnym "piecem".
 7. W regulaminie piszą że dodają karne 5 sekund za jazdę w "gumie"(taka ciekawostka:).
 8. Potwierdzam. Nie ma to jak długa narta i prawie pusta "Bieńkula". Zresztą dzisiaj już było widać że to końcówka ferii. Dzisiaj solidnie się wyjeździłem u "Słowaków".
 9. Powinni jakoś "mądrzej" wyprofilować tą pierwszą ściankę. Bo z nią zawsze jest problem. Bo albo lód albo szybko się wytapia. I tak naprawdę przez większość sezonu "Kaskada" jest wyłączona z ruchu.
 10. Wcześniej też już myślałem o tym kierunki:). Problemem może być tylko powrót doliną Zimnika do "cywilizacji.
 11. tankowiec

  Kasprowy Wierch

  Cześć. Zwabiony dzisiejszą prognozą pogody. Udałem się w kierunku Zakopanego na Kasprowy Wierch. Pogoda można powiedzieć że "wypaliła". Czasami tylko nachodziła chmura. Na górze wiatr też nie dawał zbytnio w kość. Warunki na trasie super(Gąsienicowa). Od rana sztruks do tego mało narciarzy. W kotle Goryczkowym trochę gorzej bo góra trasy mocno wywiana natomiast dolna część sztruks. Jazda poza trasą również udana. Dosypało ok. 30 cm świeżego śniegu. Miejscami trochę przewiane więc jazda super ale czujna:). Kilku narciarzy zaliczyło piękne fikołki ( na szczęście nikomu nic się nie stało). Zjazd do Kuźnic bez problemu. Spokojnie można zjechać nawet do ronda. pzdr.
 12. Też dzisiaj byłem na Skrzycznem. Potwierdzam super warun. Jutro też zapowiada się super jazda.
 13. I meta przy "Hiltonie"(GS). Byłbym za tym całym sercem. Ale będzie normalnie czyli w miejscu dzisiejszego treningu.
 14. Jutro może być z tym problem. Bo według prognoz na Skrzycznem może wiać w porywach do 90 km/h. W niedziele już na całe szczęście dużo mniej.
 15. Wbrew temu co by się wydawało. To GS na "dolinach" można uznać za "trudny". Bo jeśli spóźni się początkowe bramki na "grapie" poniżej startu(a zazwyczaj dwie są mocno wyciągnięte) to później na tym płaskim nie ma już z czego nadrabiać. Po za tym trzeba uważać na ten "garb" na środku bo za nim też lubią wyciągnąć bramkę w lewo lub w prawo. No chyba że ustawią coś szybkiego aby nie było z byt dużych kolein w bramkach. Zresztą zobaczy się w niedziele co i jak:).
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...