Narty - skionline.pl
Jump to content

tankowiec

Members
 • Content Count

  231
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

457 Excellent

About tankowiec

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday 11/16/1980

Personal Information

 • Imię
  Bartosz
 • Miejscowość
  B-B

Ski equipment

 • Narty marka
  HEAD Worldcup Rebels i.SL ,Rossignol Hero Fis Gs 35, 77 Project - Yamay Volkl VTA 88
 • Buty marka
  Head Vector 120, Scarpa Maestrale

Recent Profile Visitors

2,115 profile views
 1. Według mnie raczej nie. Jak już ktoś wcześniej pisał. Nie jest to dla TMR-u koronna trasa. Grunt aby była dobrze utrzymana. Bo to jedyne miejsce w Szczyrku gdzie nie ma tłoku.
 2. Wszystko zależy od tego gdzie w jaki rejon chcesz się udać na nart?.
 3. :). Mówiłem:).
 4. BK jak sypnie po jutrze:).
 5. tankowiec

  Sypie!

  W Tatrach ogłoszono lawinową "jedynkę". Więc można powiedzieć że sezon zimowy czas zacząć.
 6. Dla mnie sezon bardzo udany zarówno pod względem zjazdowym jak i skiturowym:). W sumie wyszło 43 dni na nartach pzdr.
 7. Ostatnie parę dni spędziłem w Dolinie Chochołowskiej. Pogoda jak i warunki śniegowe dopisały więc udało się zrobić parę ciekawych tras. Ludzi nie licząc miłośników krokusów też niewiele. Tak że na szlakach była spokój i cisza.
 8. Dzisiejsza pogoda rozpieściła. Dawno nie było takiej "lampy". Warunki dobre. Południowa strona w dolnej części "kopanisko". Natomiast po północnej . Twardo i równo. Oczywiście wraz z upływającymi godzinami. Trasy w dolnych częściach zaczęły puszczać ale nie było tragedii. Ludzi akurat na tyle że nie było tłoku ani na trasie ani do kolejek. Super dzień spędzony na nartach. I tym optymistycznym akcentem zakończyłem sezon "trasowy". Teraz czas na tatrzański firn pzdr.
 9. Jeśli płacił w kasie kartą za karnet to szybka powinni złapać gnoja. W takich sytuacjach stosowałbym prawo sędziego Charlesa Lyncha.
 10. Kategorie wiekowe Zawody narciarskie HERO SEASON TROPHY odbywają się na trasie slalomu giganta. Każdy uczestnik będzie miał dwa przejazdy. Do klasyfikacji liczona jest suma dwóch czasów. DZIECI chłopcy od 6 do 12 roku życia (2013 -2007) DZIECI dziewczęta od 6 do 12 roku życia (2013-2007) JUNIOR chłopcy od 13 do 18 roku życia (2006-2001) JUNIOR dziewczęta od 13 do 18 roku życia (2006-2001) MĘŻCZYŹNI od 19 do 49 roku życia (2000-1970) KOBIETY od 19 do 49 roku życia (2000-1970) MASTERS mężczyźni 50+ (1969-....) MASTERS kobiety 50 + (1969-....) Za gumę narciarską doliczony będzie czas +5 sec
 11. Ferie się skończyły. Karnety wskoczyły na "niski" sezon. Ludzi na trasach brak a warunki dzisiaj miód:). Od rana lekki mróz i sztruks. Trasa od "grzebienia" i połowa "dolin" zamknięta ze względu na treningi. Ale że narciarzy mało to na reszcie tras tłoku nie było i można jechać pełnym "piecem".
 12. W regulaminie piszą że dodają karne 5 sekund za jazdę w "gumie"(taka ciekawostka:).
 13. Potwierdzam. Nie ma to jak długa narta i prawie pusta "Bieńkula". Zresztą dzisiaj już było widać że to końcówka ferii. Dzisiaj solidnie się wyjeździłem u "Słowaków".
 14. Powinni jakoś "mądrzej" wyprofilować tą pierwszą ściankę. Bo z nią zawsze jest problem. Bo albo lód albo szybko się wytapia. I tak naprawdę przez większość sezonu "Kaskada" jest wyłączona z ruchu.
 15. Wcześniej też już myślałem o tym kierunki:). Problemem może być tylko powrót doliną Zimnika do "cywilizacji.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...