Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
kulka.maciek

Apartament w Livigno, 14-21.12.2019

Recommended Posts

Witam
Do zaoferowania mam pobyt w apartamencie Stella Alpina w Livigno w terminie 14-21.12.2019. Jest to apartament 4 osobowy.
Planowany był wyjazd w 4 osoby, 2 doświadczone i 2 uczące się jeździć. Niestety jedna z osób doświadczonych uszkodziła sobie poważnie kolano. Ze względu na to 2 osoby zrezygnowały. Podjęliśmy decyzje że nie ma sensu jechać tylko we dwójkę ponieważ miał to być wyjazd również integracyjny. Apartament jest już opłacony.
Opis apartamentu
Apartament 3 pokojowy - 2 sypialnie, kuchnia z salonem i łazienka. W jednym pokoju łóżko podwójne, w drugim dwa pojedyncze. Do najbliższego sklepu jest około 900 m, do najbliższego wyciągu 1 km.
W cenie nie ma karnetów. Cena skipasu w tym okresie to 155 Euro za osobe dorosłą, 77 za Dziecko, 119 za osobe po 64 roku życia.
Dodatkowo w dzień przyjazdu wymagana kaucja zwrotna na miejscu w wysokości 100 Euro.

Apartament kosztował nas 1760 PLN. Cena jest do negocjacji.

Pozdrawiam

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

MAPA.jpg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By JC
      Drugi film z doliny Ahrntal. W jeden dzień odwiedziłem dwa ośrodki narciarskie. Pierwszy to Klausberg, o którym vlog jest już na kanale, drugi, to Speikboden. Podobny wielkością, ale inny w charakterze. Pogoda niestety nie dopisała, będzie powód wrócić tutaj ponownie :).

• By Molek
      Hola forumowicze.
      Mamy zaklepany wyjazd do Gruzji do Gudauri ale śnieg nie spadł i trzeba wybrać alternatywę. Szukam czegoś z last minute, albo w jakiś promocjach bo nie ukrywam, ze za bilety do Gruzji, transport z lotniska i zaliczkę za apartament już zapłaciliśmy a nie chce nam się akurat teraz zwiedzać Gruzji tylko chcemy pojeździć.
      Jest nas 5piątka, rozważamy Włochy, Austrię, Francję. Na snowtrexie niczego ciekawego na dzień dzisiejszy nie ma.
      Jest tylko za +- 1550 Dachstein West ale spanie 20km od wyciągów. Trochę słabo bo ekipa 5 facetów pijąca i fajnie było spać gdzieś bliżej, ale ceny apartamentów zabijają.

Transport samochód.
      Lubimy pizze i Włochy
      We Francji już byliśmy samochodem, trasa trochę mordercza robić 1600km na strzała, ale da się przeżyć, szczególnie, że teraz śniegu jest dużo.
      Fajnie jakby ośrodek miał te min 60km tras.
      Jeździmy na deskach więc dla nas trasy niebieskie lub czerwone a najlepiej jak są łatwo dostępne trasy freeridowe.

Drodzy forumowicze, macie jakieś sprawdzone, ciekawe miejscówki - wiadomo im bliżej tym lepiej ale nie jest to najważniejsze kryterium. Grunt żeby nie było drogo - im taniej tym lepiej a i tak będzie to nasz najdroższy wyjazd w góry. Najważniejsze żeby był śnieg - zwiedzanie, atrakcje nas nie interesują.

Może akurat ktoś śledzi dobre promocje na skipassy, pakiety albo last minute wyjazdy to PROSZĘ o podzielenie się informacją.
      Każde info mile widziane.

Z góry dziękuję, czekam na odzew i pozdrawiam,
      Michał
    • By JC
      5 ośrodek narciarski jaki odwiedziłem w trakcie mojego narciarskiego safari po Południowym Tyrolu, to leżący w dolinie Ahrntal - Klausberg. Licząca 33 km tras narciarskich stacja narciarska położona jest tuż przy granicy z Austrią

• By 3cez
      Dwóch średniozaawansowanych narciarsko, spokojnych, sympatycznych 🙂 facetów (>50 lat) szuka kolejnych 2 chętnych na tygodniowy, męski (ale nie wykluczamy ewentualnej pary mieszanej) wyjazd na narty w Dolomity, z powodu losowej (poważna choroba) rezygnacji pozostałych dwóch, stałych uczestników. Mamy zabukowaną wygodną, stosunkowo tanią (w sumie 565 euro) kwaterę (3-pokojowy apartament, https://www.narty-wlochy.pl/hotele-i-apartamenty/val-di-sole/al-pescatore-residence/; przy kwaterze "własne", dla kilku kwater, wellnes - basen, sauna itp., w cenie), ok. 10 km od stacji Marilleva/Folgarida.
      Dojazd wygodnym SUV-em - FordEscapeUSA 4x4 182 KM, LPG (czyli taniej), bagażnik na sprzęt na dachu itp. z Redy (woj. pomorskie). Nastawiamy się raczej na własne wyżywienie, i stosunkowo wczesne wstawanie (lubimy sztruks...😉).
      Sumaryczny koszt zazwyczaj nie przekraczał 2,3-2,5 tys. zł/osobę (dojazd, nocleg, wyżywienie, skipassy itd.).
      Dla poważnie zainteresowanych kontakt: cez.jed@gmail.com i/lub 600 086 022.

• By JC
      Oj bardzo długi wyszedł mi ten odcinek:). Nie wiem czy wytrzymacie ze mną przez ponad 40 min przed monitorem, ale.. Nie mogłem się powstrzymać przed zmieszczeniem większej niż zwykle ilości przepięknych widoków z tras. A i sam ośrodek jest największy z dotychczas odwiedzonych. Do tego dołożyłem konkurs i krótką wycieczkę po moim "pokoiku" w hotelu. 11 grudnia 2019 roku trafiłem do największego ośrodka narciarskiego położonego w Dolinie Pustertal Kronplatz / Plan de Corones, który czeka na nas narciarzy z doskonale przygotowanym 119 km tras. Dojedziecie tutaj samochodem, ale także pociągiem, o czym opowiadam w filmie.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...