Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W cieniu komercyjnej produkcji Netflixa...powstał wspaniały Wiedźmin fan film "Pół wieku poezji później".

Produkcja, która powstała dzięki publicznej zbiórce fanów dla fanów.

Prawdziwa gradka dla wielbicieli twórczości Andrzeja Sapkowskiego.

Nadmienię, że w rolę Jaskra wcielił się... Zbigniew Zamachowski.

Moim zdaniem najlepszy film, który miałem przyjemność obejrzeć na YouTube. Polak potrafi!!! @JC spójrz na potęgę YT i jej społeczności.

"Opis: Ćwierć wieku po pogromie rivijskim (ostatnich wydarzeniach z Sagi) zostaje zaatakowane Kaer Morhen, stare siedliszcze wiedźminów z cechu Wilka. Napaści przewodzi potężny wojownik - Agaius. Parę lat później z Aretuzy, świeżo odbudowanej szkoły czarodziejek, ucieka Ornella, podejrzewana o odnalezienie legendarnej Księgi Alzura. W pościg za renegatką rusza Triss Merigold. Z pomocą ma jej przyjść stary bard Jaskier, jego bękarci syn, Julian oraz poszukujący zemsty Lambert, ostatni zabójca potworów."

Zapraszam do obejrzenia:

Pozdrawiam

marboru

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2019 o 21:35, Hextor napisał:

Fajne. Też polecam

Jestem w szoku, co do jakości nagrania, efektów specjalnych i w szczególności zdjęć, które bardzo przypadły mi do gustu. Gra aktorów oraz sceny walki również niczego sobie.

Jak na amatorkę z niskim budżetem, to film naprawdę bardzo ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem abonament rok temu i czekałem na Wiedźmina 🙂 Wcześniej czytałem całego Sapkowskiego. Dla mnie to jest "MUST-SEE" 🙂 

Mi się serial podoba, ale rzeczywiście nie jest to poziom na szóstkę. Obejrzałem na razie dwa odcinki, a późniejsze są podobno lepsze. Może to być zależne od reżysera, których jest wielu.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pół wieku poezji to trochę drewniana fabuła, ale zważając na niski budżet to może być - tylko po co. Fantastyka to droga zabawa...

Netflixowa produkcja na razie głównie przedstawiła bohaterów, więc samej akcji przez duże A nie było za dużo. Nielinearna fabuła na pewno nie pomoga w odbiorze dla tych, którzy ze światem stykają się pierwszy raz. Natomiast liczę, że kolejne sezony to będzie już śmietana ;)

Edytowane przez rolin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2019 o 05:46, marboru napisał:

świeżo odbudowanej szkoły czarodziejek

Niesamowita historia, myslalem ze jedyna taka szkola jest w Hogwarts.

Nawet chcialem sie zapisac na kurs latania na miotle, moze ktos doradzi czy warto miotle wypozyczyc czy lepiej miec wlasna, jaka dlugosc bedzie najlepsza i czy brac miotle z rockerem czy bez ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...