Narty - skionline.pl
Jump to content

AndKur

Members
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

133 Excellent

About AndKur

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

656 profile views
 1. AndKur

  Sypie!

  Na Białym krzyżu już faktycznie biało ;).
 2. Ciężko doradzić coś konkretnego z butami oprócz tego, że faktycznie coś twardego i koniecznie muisz przymierzyć. Nie kupowałbym nic przez neta, jeżeli używane to poszukaj dobrego komisu w okolicy. Długość nart w okolicach wzrostu będzie ok.
 3. Hej Moim zdaniem szukasz czegoś z tej kategorii : https://www.skionline.pl/worldskitest/16-17,testy,narty-freeride-do-100,19.html nie jestem pewien czy trafisz z budżetem ale chyba warto poszukać. Nazwa kategorii "freeride" może być myląca to są generalnie dość uniwersalne narty ale faktycznie nie powinny być za miękkie.
 4. W poprzednim sezonie pojeździliśmy. Może nie jestem obiektywny, bo dla nie mnie przyjazd na 8 i powrót do domu przed 12 to całkiem udany dzień na na nartach, zwłaszcza z dzieckiem.
 5. Biorąc pod uwagę, że w szczyrku za jazdę wjeczorną jest dopłata to ceny są na podobnym poziomie. Dla rodzin z dzieciakami w wieku do 6 lat szczyrk jednak bardziej opłacalny.
 6. AndKur

  Sypie!

  Na Pilsku dziś rano też coś lekko sypnęło
 7. Chyba jeszcze wierzą w sukces skoro szukają już kierownika restauracji : https://www.pracuj.pl/praca/kierownik-restauracji-na-najwyzszym-poziomie-szczyrk,oferta,7076347
 8. Rozważałeś może południowych sąsiadów ? Kilka ośrodków w CZ i SK promienu 200 km się znajadzie.
 9. Dziś też super. Warun lepszy niż się spodziewałem przy tej temperaturze. 4-ka daje radę, trasa z małego s. też. Kopa już trochę za wolna.
 10. Samo konto gopass jest darmowe a założenie dosyć proste ale wątpliwości rozumiem ;). BSA ma na ten moment jeszcze fajne warunki ale oni chyba definitywnie konczą w ten weekend.
 11. AndKur

  Gopass...

  Właśnie czytam, przy pomocy Googla jako tłumacza i na to by wychodziło.
 12. AndKur

  Gopass...

  Znalezione w komentarzach na profilu Jasna😕
 13. Dziwne ale w polskiej strony wersji faktycznie tego nie ma, tylko na słowackiej. https://www.jasna.sk/informacie/informacie/doprava-do-jasnej/doprava-do-strediska-autobusom/ Do pobrania plik Pdf
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...