Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pytanko:)


kukuror

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tu nowy, ale po obejrzeniu niektórych profili i samooceny umiejętności użytkowników widzę, że mamy na forum czołówkę pucharu świata:) Jest kilka dyszek więc nie powinno być z polskim narciarstwem tak żle jak sie wydaje:))

Pozdrawiam wszystkich skromnych i stale doskonalących się narciarzy.

Mistrzowie bez urazy proszę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko:)

No to tak samo jak szybko sie pojawiles, mamy nadzieje, ze tak samo szybko znikniesz ;)

Oczywiscie bez urazy prosze :)

P.S.

Moze czasem warto poszukac cos o skali w profilach :)

Pozdro

Niedoszly Mistrz Akademii Ekonomicznej w Kato :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko:)

Drogi Bobic! chciałem tylko podzielić się swoimi spostrzeżeniami, a nie komuś czytaj Tobie, się narażać. Co do "znikania": umówmy się: ja na Twoje posty odpowiadać nie będę i Ciebie proszę o to samo w stosunku do mnie. W ten sposób zniknę dla ciebie a ty dla mnie:)))))

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko:)

miski , luzujcie troszkę, a aby się sprawdzić trzeba zorganizowac jakieś zawody dla wszystkich ze skionline. jakieś 2 / 3 lata temu był taki pomysł ale niestety z tego co wiem nigdy do takich zawodów niestety nie doszło :)

pozdr dla mistrzów , śr zaawansowanych i poczatkujących (nie tylko na forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko:)

Ależ mnie się nie naraziłeś :)

Cieszę sie tylko, ze w koncu jakas mila dyskusja sie nawiazala - namiastka tego co bylo kiedys :))))))

Podobnie jak Czerwiumc pozdro dla dobrze, gorzej i w ogole nie jezdzacych.

No i dla Mistrzów :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko:) - reasumacja

A ja jeżdżę tylko na komórkach! Wszystkie moje narty cały czas stoją w komórce i jak trzeba biore se co chce!

A tak po prawdzie to fakt, że polski narciarz "REJSEM stoi". Ludziska dziwią się, jak im polecam narty allround i pytają: a RC4 WC, SL 11, Race Tiger .... to nie lepsze?

Co do "gadulstwa" na forum, to bardzo ciepło witamy nowego forumowicza ... jak wieść niesie po innych forach na skionline.pl wielu zaczynało od "przetarcia".

Ale jak już "Nowy" się złapie, to i wytrzyma przez dłuższy czas.

Co do zawodów ... hmmm, no to robimy! Jak za dawnych czasów, oj bardzo dawnych ... kiedy to Heli w dupę mi wjeżdżał i mało nóg nie połamał ;)

Umówmy się tak, jak nie będzie zawodów skionline.pl dla forumowiczów i nie tylko to ... to lepiej nie myślę, co ze mną zrobicie!

Proponuję także, już dzisiaj, wspólne zakończenie sezonu (może się w końcu rozpocznie) na weekend majowy, na lodowcu! Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko:) - reasumacja

A ja proponuję zrobić zakończenie sezonu już dzisiaj :)))

Umówmy się , że te dwa dni w październiku czy listopadzie ( dokładnie już nie pamiętam ) , kiedy to zabieliło się na trawie , to właśnie był sezon , a teraz jest po . I przynajmniej nie będziemy się ciągle martwić czy śnieg spadnie i kiedy :))) A jak spadnie to uznamy to za następny sezon i każdy w profilu będzie sobie mógł napisać np. "na deskach od siedmiu sezonów " zamiast od skromnych "sześciu" .

:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WŁASNIE GDZIE JEST HELI

No JC dobrze mówi , stare czasy jak Heli jezdził po wszytkich i za wszystko, fajnie było bo kazdy sie docierał i to na ostro (troche to pedalsko wyszło)

, ale patrzac na nowego użytkownika , powinnysmy robic chrzeszt bojowy , KOTY np mierzą zapałka korytarz , buszują w buszu, albo takie takie :) ,

"Czesc jestem Oksana i moje zainteresowania to chłopaki, dyskoteki , i takie takie. :) :) ""

Pozdr Adam

P.S A własnie gdzie jest Heli i reszta starej kadry. Bobic jest zawsze, i reszta świata tez.

I Bobic nie ściemniaj :) koledze ze na komorkach nie jezdzisz :) , nie wierze ze always sklepówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekajmy.

Każdy kto pisze często a nie sporadycznie chyba miał swoj chrzest :D:) ja miałem w zeszłym roku kiedy napisałem "komurkowe" i ze 20 osob sie po mnie przejechało... :D.

Co do skali oceniania to czasem niektorzy przesadzają... mojim zdaniem 10 jest dla czołowych zawodników przynajmniej PP lub CPP. Ewentualnie swietnie wyszkolonym. :D A co do zawodów to ja bardzo chętnie :D tylko po sniegu a nie błocie.

P.S. Spoko! Juz za rogiem czaji sie snieg.

Pzdr.

Homar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WŁASNIE GDZIE JEST HELI

W sprawie chrztu (mojego:)?) zamiast mierzenia korytarza zapałkami proponuje zmierzyć go kluczykiem do cantingu w butach narciarskich.Będzie bardziej w klimacie:)))

Pozdrawiam wszystkich wojskowych lub z naszymi obrońcami sympatyzującymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WŁASNIE GDZIE JEST HELI

Nie jezdze na komorkach - wierz mi :)

Po co sie meczyc ? - w moim wieku to juz nie wskazane :)

Pozdro i czekam kiedy snieg z austri przyjedize do Polski !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WŁASNIE GDZIE JEST HELI

No tak juz nie ten wiek :) , ah ta starosć , ja tez juz pomału mysle nad zmiana:)

Moze np: salomny wave70 "se" kupie i rossiego 8s "se" kupie :)

EEE co ja pie....e, od braku sniegu klepki mi sie luzują.

FISCHER !! FISCHER!! ROSSI!! ROSSI!!!

Pozdr Adam

p.s a jak juz ponizej setki bedę musiał zejsc to przesiade sie na sanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...