Narty - skionline.pl
Jump to content
  • Similar Content

• By tomaszputaj
      Witam wszystkich.
      Czy w dobie pandemii, jest szansa gdzieś pojeździć na nartach? Miałem chrapkę na wypad do Solden, ale tydzień temu Austriackie Lodowce zostały zamknięte.
      Pozdrawiam
    • By EpokaLodowcowa
      Witam,
      Szukam kontaktu do osób które miały jechać na wyjazd do Francji organizowany przez
      Gringo - Snowball do Serre Chevalier ( umowa podpisana z ABC-Holiday )
      w terminie 13.03.2020 - 21.03.2020

Wyjazd był ogłaszany tutaj:
      http://gringo.pl/www/strona/574.htmloraz na profilu FB snowball

Pokreślam szukam kontaktu do osób które miały jechać na ten konkretny wyjazd.

Wróć do Relacje z wyjazdów · Następny nieczytany temat →
    • By moloo
      Cześć,
      Mamy zarezerwowany 4 osobowy apartament w Mallnitz w terminie od 19-22.03 - blisko centrum, wieczorem można wyskoczyć na miasto.
      Apartament w Haus JoLoMo 
      Mamy dwa wolne miejsca - jedziemy w dwójkę.
      Koszt całości 1 160 zł / 4 = 290 zł
      Jedzenie we własnym zakresie.
      Wyjazd w nocy z 18/19 - jazda dwa dni na Moltku (20km) i dwa dni na Angokelu (2,7 km) - no chyba, że któryś będzie miał dużo lepsze warunki.
      Wyjazd - fajnie byłoby się spakować do 1 auta - z Bielska - Białej.
      Myślę, że zrobimy około 1 600 km + winiety.
    • By moloo
      Ktoś na Chopok by się nie wybrał z BB w niedzielę ?
      Chętnie bym pojechał, ale samemu paliwo się nie kalkuluje - niedziela ma być najlepsza pogodowo - po opadzie.
    • By mirekn
      Jadę jutro z Katowic na Pilsko. Wyjazd około 6:30-7:00, powrót tj. wyjazd z P około 14:30-15:00. Mam 2 miejsca i bagażnik na narty. Zabiorę nieodpłatnie zainteresowanych.

Pozdrawiam
      mirekn  
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...