Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polecane biura organizujące wyjazdy narciarskie?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem takiego tematu, więc w sumie nie wiem czy jest to dozwolone, bo potencjał na prymitywny marketing szeptany ogromny, ale zaryzykuję...

Czy ktoś mógłby polecić sprawdzone biura organizujące wyjazdy narciarskie w sezonie? Chodzi mi o takie, które:

- jest nastawione na jazdę na nartach, a nie chlanie wódy i przebieranie się w pluszowe kombinezony na stok

- zapewnia transport, zakwaterowanie i karnet i w zasadzie tyle. nie potrzebuję dodatkowego organizowania czasu, integracji, i tym podobnych

- startuje z Warszawy lub przez nią przejeżdża

- zachowało się godnie podczas koronawirusowych perturbacji, tzn. nie umywało rąk i udawało, że odwołany wyjazd to wyłącznie problem uczestników

 

Znajdzie się coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.09.2020 o 13:42, mnrdov napisał:

Nie znalazłem takiego tematu, więc w sumie nie wiem czy jest to dozwolone, bo potencjał na prymitywny marketing szeptany ogromny, ale zaryzykuję...

Czy ktoś mógłby polecić sprawdzone biura organizujące wyjazdy narciarskie w sezonie? Chodzi mi o takie, które:

- jest nastawione na jazdę na nartach, a nie chlanie wódy i przebieranie się w pluszowe kombinezony na stok

- zapewnia transport, zakwaterowanie i karnet i w zasadzie tyle. nie potrzebuję dodatkowego organizowania czasu, integracji, i tym podobnych

- startuje z Warszawy lub przez nią przejeżdża

- zachowało się godnie podczas koronawirusowych perturbacji, tzn. nie umywało rąk i udawało, że odwołany wyjazd to wyłącznie problem uczestników

 

Znajdzie się coś takiego?

Generalnie tego typu wyjazdy to nie moja bajka, ALE byłem raz jeden w uwielbianym przez Polaków Livigno z biurem, które nazywa się JAFI Sport. Co prawda ja korzystałem z dojazdu własnego i dodatkowo zależało mi jednak na zorganizowaniu czasu dla mojej wtedy pewnie 6-cio lub 7-letniej córki, więc miałem trochę inne nastawienie niż Ty, ale uważam że - organizacyjnie było to naprawdę fajnie ogarnięte i moje doświadczenie jest bardzo pozytywne dlatego ich polecam. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli też mogę prosić, to będę wdzięczny.

A z innej beczki. Co myślicie o nadchodzącym sezonie? Zacząłem się powoli rozglądać w ofertach, ale gdzieś z tyłu głowy siedzi mi to, że znowu mogą coś pozamykać i trzeba będzie się użerać z biurem. Chciałem znaleźć takie, które zapewni mi jedynie hotel, a dojadę sam. Nawet dostałem namiary na takowe, ale poczytałem kilka opinii pocovidowych i już tak wesoło nie jest. Nie wiadomo co robić. Szukać noclegu na własną rękę? Jeśli tak, to są jakieś sprawdzone strony, nie licząc bookingu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
W dniu 23.09.2020 o 15:46, Cosworth240 napisał:

Generalnie tego typu wyjazdy to nie moja bajka, ALE byłem raz jeden w uwielbianym przez Polaków Livigno z biurem, które nazywa się JAFI Sport. Co prawda ja korzystałem z dojazdu własnego i dodatkowo zależało mi jednak na zorganizowaniu czasu dla mojej wtedy pewnie 6-cio lub 7-letniej córki, więc miałem trochę inne nastawienie niż Ty, ale uważam że - organizacyjnie było to naprawdę fajnie ogarnięte i moje doświadczenie jest bardzo pozytywne dlatego ich polecam. 

Nigdy nie korzystałem z biur,ale przypadkowo będąc indywidualnie w grudniowym Livigno pętałem się po stokach razem z uczestnikami wyjazdu z Jafi,i wszyscy oni byli bardzo zadowoleni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...