Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Help! Hilfe! Pamagitie! RE: KORBIELÓW


mglum

Rekomendowane odpowiedzi

....jedno mnie zastanawia?

Zastanawia mnie co skłoniło Cię na wybór Korbielowa na zimowy wypoczynek, bo z tego co piszesz to myślę że tam nigdy nie błeś( oczywiście moę się mylić.

Więc jeśli tam nie byłeś to pragnę cię lojalnie przestrzec że nie wygląda to tak kolorowo jak ktoś Ci naopowiadał lub zobaczyłeś np. reklamówkę w TVP Regionalnej; piszę tak dlatego że niedawno w Białce jechaliśmy na krzesełku z ludzmi z centralnej polski co mają wykupiony pobyt feryjny w Korbielowie i według ich relacji(też tam oczywiście jeszcze nigdy nie byli) Korbielów to replika conajmniej kurortu Austryjackiego, a jakie trasy, wyciągi, knajpki regionalne, ect.... "miod z boczkiem".Krzesełka w Korbielowie to są aż 2 w tym jedno sssspierdolone, a 2 h*

Niepowiem żebym Korbielowa wogule nie używał, lecz wynika to z tego że mam go pod nosem, a na pobyt kilkudniowy jest parę innych miejsc nawet u nas w kraju.

ps: Z Korbielowa to szkółkę narciarskę mogę jedynie polecić, tylko nie wiem czy mi wolno tu napisać którą.

posdrawiam sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....jedno mnie zastanawia?

Dzięki za odzew.

Otóż rzeczywiście mylisz się, jak słusznie przewidziałeś. W Korbielowie byłem już niezliczoną ilość razy i znam wszystkie mankamenty tego miejsca (kiepska infrastruktura, nietrafiona inwestycja ze starymi krzesełkami, trasy czasami nieprzygotowane, obsługujący wyciągi mistrzowie świata itp.).

A jednak wszystkie te niedociągnięcia przyćmiewa bogactwo naturalne tego miejsca, że się tak górnolotnie wyrażę. Bo poza Kasprowym, jak słyszałem, a na którym nie jeździłem, nie ma poważniejszych górek do śmigania w naszym kraju.

Dlatego ponanawiam apel.

A jeśli twoja szkółka zapewnia też noclegi, to podaj jej nazwę, proszę.

Pozdr

M

PS

mglum@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......a ja Twój wybór oczywiście szanuję)

Wiedziałem Jacku że w tej kwesti uzyskam twoją aprobatę, lecz chciałem być trochę przekorny.

I korzystając z Twojego pozwoleństwa nazwę szkoły wymieniam: to CARVINGSPORT, a znajdziesz go/ją..... znajdziesz bez problemu niestety noclegami to oni nie dysponują.

przyjemniedo odpoczynku w Beskidach, sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......a ja Twój wybór oczywiście szanuję)

Uprzejmie dziękuję za słowa szacunku oraz wymianę poglądów, choć fakt pozostaje faktem, że o kwaterach to ja się niczego jednak nie dowiedziałem :P

Serdecznie pozdrawiam

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Help! Hilfe! Pamagitie! RE: KORBIELÓW

Najbliżej wyciągów: U Hrubego (33)863-40-17. Pewnie nie mają wolnych miejsc...

Następnie (też b. blisko wyciągów :)): schronisko na Miziowej (33)475-00-00.

Mam jeszcze namiar na sprawdzony nocleg koło krzyżówki (mi się stamtąd nie chciało na piechotę chodzić :)): p. Makuch (33)863-40-62.

Cholera, mnie też ta przyroda prawie co rok tam ściąga, a później tylko #@#!!! ślę stojąc w kilometrowych kolejkach, albo zapieprzając z buta na Szczawiny :)

Pozro

Niwin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...