Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Idzie zima....


SKIer

Rekomendowane odpowiedzi

W sklepach pojawiły się już narty i pierwsze wyprzedaże sprzętu który się ostał z poprzedniego sezonu. Co ciekawe w zeszłym roku "pierwsze" narty zaczeły pojawiać się w sklepach dopiero z początkiem października.... I choć nie ma jeszcze dużego wyboru to i tak cieszy widok desek na wystawach i półkach sklepowych.

pozdr

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie zima....

NA niemieckim eBayu praktycznie już nic nie ma... wszystko z zeszłego roku sprzedali. Polecam, pare rodzynków jeszcze ne pewno będzie można znaleźć.

Na allegro też jeszcze co nieco jest. Zobaczcie na wyprzedaż używanych nart gościa bodajże skidshop. Jak ktoś potrzebuje freerajdówek, ma niezły wybór.

O ciekawostkę: Wally :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie zima....

Skidshop ma masę sprzętu tylko przeważnie zajechany na maszynach. Z tego co wiem importują z Austrii. Kupiłem od nich narty na allegro w tamtym roku i umówiłem się na obiór osobisty i dobrze zrobiłem. Zmieniłem na inne. Ale wybór imponujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie zima....

Jednym słowem - teraz już nie ma co szukać.

Okazji już tylu nie ma co jeszcze miesiąc, daw temu i oczywiście chwilkę po sezonie :)

A tak z innej beczki:

http://www.allegro.pl/item242154223_ochraniacz_kregoslupa_komperdel_fis_aust_ski.html

Pozdrawiam.

michał

P.S. Zastanawia mnie tylko jedno. Jeśli te wszystkie narty u "skidshop"a są z wypożyczalni - jak struktura wewnątrz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...